Іменини Євдокима — день Ангела Євдокима

Євдоким добрий, поступливий, комунікабельний, не конфліктний. Значення імені працює повільно, але впевнено, будь-яке діло горить у неї в руках. Ім’я Євдоким, народжений взимку — натура складна, дуже впертий, якщо образиться, першим миритися не буде.

Чоловік з ім’ям Євдоким релігійний, часом — до фанатизму, може прийняти священицький сан. Акуратний, розважливий, не зробить непродуманого кроку, невтомний шукач правди. Рожденныый восени Євдоким — м’якше за характером, більш практичний і розважливий. Євдоким — завзятий домосід, завдяки своїй лагідності створює міцну сім’ю.

Доля: Спокій і неймовірна врівноваженість – це основні і головні риси, якими наділяє свого власника це прекрасне ім’я. Природа часто наділяє Євдокима якоюсь магічною здатністю навіювати практично всім людям, що саме він здатний на певні видатні звершення, а найчастіше це саме так і є.

Святі: Євдоким Каппадокиянин (іменини 13 серпня).

День Ангела Євдокима

Ім’я Євдоким походить від грецького «eudokimos», в перекладі означає «почесний», «користується доброю славою», тому також часто трактують як «чудовий». У Середні століття часто це ім’я отримували хлопчики, хрещені 13 серпня, а також чоловіки при постригу в ченці. У чоловічого імені Євдоким є парне жіноче ім’я Євдокія, яке означає «милість». Спорідненим ім’ям є ім’я Авдотья. Також ім’я Євдоким може звучати як Авдоким і Овдоким – саме ці народні форми цього імені було употребимы серед російського народу. А в православних святцях також згадується ім’я Евдокий. У православних вшановується праведний Євдоким Кападокійський з Греції. Ім’я Євдоким не згадується в католицьких святцях. Для цього імені будуть вказані тільки православні іменин Євдокима.

Євдоким Іменини за Церковним Календарем

13 Серпня – Євдоким Каппадокиянин18 Жовтня – Євдоким Ватопедський, Афонський, прп. (Набуття мощей)


Залишити відгук