Іменини Єви — день Ангела Єви

Чоловіка Єва вибирає схожого на себе, з сильним характером. М’якість і ніжність в чоловіках Єва не любить. Пошуки майбутнього чоловіка можуть затягнутися для Єви надовго. Часто вона залишається одна. Але якщо все-таки Єва вийшла заміж, вона стає доброю господинею, яка добре готує, підтримує порядок в будинку і виховує дітей. Єва любить перебувати в суспільстві. Її будинок завжди повний гостей. У Єви багато подруг, які з нею протягом усього життя.

Доля: Жінка з ім’ям Єва має вольовим характером, який доповнюється здатністю контролювати себе в будь-якій ситуації. Їй притаманні такі якості, як урівноваженість, стриманість, наполегливість та уважність.

Святі: Єва Павлова (іменини 27 липня).

День Ангела Єви

З давньоєврейської мови – подателька життя. «І назвав Адам ім’я своїй жінці: Єва, бо вона стала матір’ю всіх живих» (Бут. 3.20). Ім’я походить від єврейського імені Хавва, що означає життя, жива. Відповідає слов’янської Жвавіше, яка уособлює життя.

За своєю звуковою енергетиці Єва – ім’я злегка холоднувате, але веселий і цілеспрямоване. Чималу роль відіграє також пов’язана з цим ім’ям ідея «первородного гріха», причому в силу малого поширення цього імені в Росії такий зв’язок простежується досить виразно, накладаючи на характер Єви певний відбиток. Ні, це зовсім не означає, що сучасна Єва буде копією легендарної праматері людства, однак неоднозначність цього біблійного образу і неохладевающий протягом століть інтерес до цього питання свідчать про його важливість. Крім того, ця ідея добре резонує із загальною енергетикою імені.

справді, в імені відчувається почуттєва спрямованість, активність, можливо, навіть пристрасність, але разом з тим деякий недолік м’якості робить ім’я кілька холоднуватим. Чи Не правда, дуже схоже на біблійне переказ, коли пристрасть до «поїдання еротичних яблук» звертається тривогою, а потім і холодом вигнання з щасливого раю? У добавок до всього найкращій, Єві ці думки будуть приходити в голову ще в ранньому віці, а перші враження, як відомо, відрізняються найбільшою глибиною.

Коли справа стосується любові, властиві їй логічність і раціоналізм відступають на другий план. Тепер це ласкава, ніжна, весела жінка, з нею ніколи не стане нудно. У супутники життя Єва найчастіше вибирає чоловіка з таким же характером і темпераментом, як і в неї. Вона не терпить поруч із собою холодних партнерів. Заміж вона не вийде поки не знайде людину, який би повністю відповідав її ідеалам. Часто буває, що перший шлюб Єви може стати не зовсім вдалим.

У сім’ї вона — голова, але це верховенство вона здійснює тактовно. Жінка з таким ім’ям прекрасна гостинна господиня та чудовий кулінар, який не раз порадує своїми їстівними шедеврами не тільки родину, але й гостей. Від цього чоловік постійно без розуму від своєї дружини. Зазвичай сімейне життя Єви завжди приносить їй щастя і триває довгі роки. Проте жити зі свекрухою вона не бажає і прагне звити сімейне гніздо поза батьківського дому чоловіка.

Єва Іменини за Церковним Календарем

25 Квітня – мучениця Єва /католич./27 Серпня – Єва (Павлова), прмц., ігуменя /новомуч./


Залишити відгук