Іменини Омеляна — день Ангела Омеляна

Омеляну подобається побути серед представниць прекрасної статі, блиснути своїми достоїнствами, часто трохи перебільшеними їм самим. У перший раз чоловіка може очікувати нещасливе одруження. Розставання завдає йому глибоку психологічну травму, змушує поринути в депресію. Другу супутницю життя він вибирає з великими пересторогами, і відбувається це вже через великий проміжок часу. Дітей від першого шлюбу чоловік як і раніше любить і не забуває, а другий шлюб для нього може бути бездітним — точніше, він може одружитися на жінці з дитиною, а власних більше не мати. Омелян любить незалежність, але намагається своєю поведінкою не засмучувати близьких.

Доля: Ім’я Омелян здатне наділити свого власника досить хворобливим самолюбством, в чому велику роль відіграє як його значна рідкість і простонародность, особливо в уменьшительной формі Омелько, так і імпульсивність звуковий енергетики.

Святі: Емилиан сповідник (іменини 21 серпня), Емилиан Італійський (іменини 20 березня).

День Ангела Омеляна

З давньогрецької мови – ласкавий, привітний, веселий. У російській мові – Омелян, Омельку, в українському – Омеля, Омелько, звідки прізвище – Омельченко. Західне Еміліан (з латинської мови) означало син Емілія. За іншою версією (з давньогрецької мови) – улесливий.

Омелян Іменини за Церковним Календарем

21 Січня – Емилиан Кизический, сповідник, епископ31 Січня – Емилиан, прп.20 Березня – Емилиан Італійський, прп.29 Березня – Емилиан31 Липня – Емилиан Доростольський, мч.21 Серпня – Емилиан Кизический, сповідник, епископ31 Серпня – Емилиан Требийский, сщмч., епископ5 Листопада – Емилиан (Гончаров), сщмч., ієрей /новомуч./3 Грудня – Емилиан (Панасевич), сщмч., ієрей /новомуч./24 Грудня – Емилиан, мч.26 Грудня – Емилиан (Кірєєв), сщмч., ієрей /новомуч./


Залишити відгук