Іменини Єлизавети — день Ангела Єлизавети

У будь-якому колективі займає лідируючу позицію. Навіть якщо цей колектив жіночий. Її поважають і цінують, до неї тягнуться. Єлизавета завжди ставить собі яку-небудь складну мету і сміливо йде до неї. Вміє шукати підхід до людей, з першого погляду визначає темперамент людини і вже вибудовує свою модель поведінки з ним. Зовні завжди приваблива, чим і привертає увагу чоловіків.

Доля: Це владні жінки, які мріють спорудити навколо себе маленьке королівство. Єлизавета вперта, завистлива, хвастлива, її постійно мучать сумніви, вона завжди має купу проблем і намагається повідомити про це абсолютно всім близьким і друзям.

Святі: Єлизавета-чудотворица (іменини 7 травня), Єлисавета Феодорівна (іменини 18 липня), Праведна Єлисавета (іменини 18 вересня).

День Ангела Єлизавети

У давньоєврейській мові символ цього імені – «Божа клятва», «обітниця Богові». Можливо, «почитающая Бога». Принципові, нестабільні в поведінці, вперті. Люблять чоловіче товариство. Як правило, кокетливі, чарівні, обожнюють яскравий одяг і строкату компанію. Ображаються на жарти на свою адресу. Кожен крок в житті Єлизавета довго і ретельно обмірковує. Не любить державної служби, надає домашню роботу у родині, тобто жити на кошти чоловіка. Іменини Елиаветы три рази в році.

Єлизавета все ж не сидить вдома склавши руки. Вона також допомагає чоловікові заробляти гроші – шиє на замовлення гарну, модну одяг» готує смачну їжу і т. д. Здоров’ям не блищить. Слабке місце – нервова система. У Лізи зазвичай народжуються різностатеві діти. За характером конфликтна, принципова. Вірить у сни. З іменем цим отцарствовала велика російська імператриця.

Конфліктність Лізи негативно позначається на її відносинах з колегами. Єлизавета обожнює плести інтриги і розпускати плітки, в спілкуванні з жінками воліє бути лідером. Взагалі ж, професійна діяльність для Лізи не є найбільш важливою сферою життя. Ідеальні професії для Єлизавети – радіо — і телерепортер, ці жінки завжди цікавляться новітніми розробками в області радіоелектроніки. Тим не менш, потай від усіх Лізи мріють бути разведчицами або слідчими.

найважливіше в житті Єлизавети – її сім’я. Ліза – прекрасна господиня, ощадлива і запаслива. Вона чудово готує і частенько балує свого чоловіка різними кулінарними шедеврами. До візитів друзів і родичів дружина Єлизавета ставиться спокійно, також спокійно вона спілкується з сусідами. У сімейних відносинах шукає спокою і миру. Перші роки подружнього життя Лізи можуть характеризуватися напругою у відносинах з чоловіком, але пізніше всі проблеми зникають. В молодості Єлизавета має безліч шанувальників, щасливою вона стає, як правило, тільки в другому шлюбі. Зустрівши коханого і ставши його дружиною, Лізавета буде йому вірна навіть, коли овдовіє.

Єлизавета Іменини за Церковним Календарем

7 Березня – Єлизавета (Тимохіна), мц. /новомуч./7 Травня – Єлизавета Константинопольська, игумения18 Липня – Єлизавета Феодорівна, Алапаевская, прмц., велика княгиня /новомуч./13 Серпня – Єлизавета (Румянцева), вик. /новомуч./5 Вересня – Елизавета12 Вересня – Єлизавета (Яригіна), прмц. /новомуч./18 Вересня – Праведна Єлизавета, Палестинська. [мати св. Іоанна Предтечі]21 Жовтня – Єлизавета (Куранова), мц. /новомуч./31 Жовтня – Єлизавета (Кримова), мц. /новомуч./4 Листопада – Єлизавета Адрианопольская, мц.14 Листопада – Єлизавета (Самовская), мц. /новомуч./20 Листопада – Єлизавета (Сидорова), мц. /новомуч./31 Грудня – Єлизавета


Залишити відгук