Іменини Олени — день Ангела Олени

Олена дуже довірлива, її легко обдурити. Однак якщо потім вона дізнається про обман, то обдурив людина втратить в її очах авторитет. Навчання її дається легко, завдяки хорошій пам’яті. Але великого інтересу до навчання у неї немає. Своїм характером схожа на батька. Олени ніколи не виходять заміж за розрахунком. Вона вибирає тільки ту людину, яка їй сподобається.

Доля: Ініціативність і прагнення до знань – одні з тих рис, які об’єднують всіх Елен. Крім цього, вони винахідливі, добрі й дуже діяльні.

Святі: Цариця Олена (іменини 3 червня), Олена Сербська (іменини 12 листопада).

День Ангела Олени

Походження імені давньогрецьке – тлумачення неточні. Обрана, світла і т. д. Можливо, з давньогрецької мови – «факел». У переказах гностичних сект «симониан», «елениан» – супутниця Симона Мага. У грецькій міфології – найвродливіша з жінок. Іменини Олени чотири рази в році.

Олена – добра, трохи сором’язлива в малознайомому товаристві дівчинка. Проте в колі своїх ровесників вона весела, жива, винахідлива (на різні прокази). Любить ними командувати. В основному, по дрібницях: піти туди… принеси те… а може бути, не те… і т. д. Але все це Вона робить з пустощів. За своєю внутрішньою суттю вона серйозна дівчинка: багато читає, пише вірші у заповітну зошити, в сутінки любить послухати таємничі історії.

У дорослої Олени всі ці риси збережуться, правда, вони будуть заховані глибоко всередині. Хіба що залишиться її схильність до веселих розіграшів в день дурнів – 1 квітня, або в Різдвяну ніч, або під гарний настрій. А в інші дні – у жодному разі, адже Олена Іванівна (або Петрівна) до цього часу вже кандидат наук, а то і доктор наук, керівник творчого або наукового (в основному, сільськогосподарського, біологічного) колективу.

У неї гарний чоловік, теж доктор наук, який обожнює свою дружину (але не показує цього). Олена також любить свого чоловіка, слухається його (у всякому разі, він так думає). У них розумні, серйозні діти, теж наукові співробітники. Правда, іноді один з дітей не йде по стопах батьків, а займається, але думку Олени, Бог знає чим, а насправді мистецтвом: театральним, художнім, фотографією, музикою. Якщо це дочка, то вона, швидше за все, дружина артиста, музиканта, художника. А всі разом вони – дружна, хороша сім’я, де Олена до глибокої старості є негласним командиром.

Ім’я Олена знаменує жіночу природу, але не в тілесному моменті шлюбу і народження, як і не в духовному моменті вічної жіночності: Олена – вічна женскость. Її найбільш визначає душевний момент жіночої організації.

Олена Іменини за Церковним Календарем

28 Січня – Олена, мц.19 Березня – Олена Константинопольська, рівноапостольна, царица3 Червня – Олена Константинопольська, рівноапостольна, царица7 Червня – Олена (Коробкова), мц.8 Червня – Олена, мц. [дочка ап. Алфея]10 Червня – Олена Дивеевская (Мантурова), прп.24 Липня – Ольга (у хрещенні Олена), рівноапостольна, велика княгиня Российская10 Серпня – Олена (Асташикина), прмц., черниця /новомуч./17 Вересня – Олена (Чернова), мц. /новомуч./12 Листопада – Олена Сербська, прп., королева


Залишити відгук