Іменини Катерини — день Ангела Катерини

Роботу вибирає собі по душі. Якщо це не так і її робота не подобається, то довго вона там протриматися не зможе. Іноді Катерина схильна робити вчинки, про які згодом сама жалкує. Їй потрібен близька людина, яка буде допомагати розбиратися їй в її власному внутрішньому світі. Часто цією людиною виступає її чоловік. Деколи для того, щоб знайти такого чоловіка у неї йде дуже багато часу. По господарству встигає зробити все, що необхідно.

Доля: Катерина прагнути спілкуватися з кращими. І якщо вона не перша, то оточена ними як мінімум. Він не володіє тонкою душевною організацією. Зате володіє живучістю, не схиляючись під ударами долі.

Святі: Катерина Олександрійська (іменини 7 грудня).

День Ангела Катерини

З давньогрецької мови – завжди чиста, непорочна. У традиції Заходу початкове «е» скрізь відсутній: Катерина, Катрін, Кейтрин. Можливо, походить від древнеарийского (або індуїстського) слова Каті – головного божества всіх планет. У сучасної буддійської релігії зображення Каті встановлюють після Будди.

Катюша – дуже неординарна особистість. З одного боку, добра, ласкава, привітна, любить батьків, з іншого боку – жадненькая, не дуже, правда, але все ж ця її риса досить помітна Катя, звичайно, поділиться з мамою або з подругою чим-небудь смачненьким, але обов’язково підведе їх до того, щоб вони її «отдарили». В принципі, майже всі діти страждають аналогічним недугою, так що це ще ні про що не говорить. Так, якщо в будинку буде нормальна обстановка і Катя буде бачити, що її батьки не жадібні, вона переростає цю «дитячу хворобу».

Однак якщо Катю будуть у всьому обмежувати і відмовляти навіть у необхідних дрібницях, то вона виросте скопидомкой, від якої допомоги не отримаєш ніколи. «Зимові» Каті дуже сміливі, рішучі, вміють добре постояти за себе, навіть застосувати кулачки, якщо іншим шляхом неможливо розправитися з кривдником.

Катя досить здібна дівчинка. Часто вона гарно малює, пише вірші – говорити римою для неї особливе задоволення. Багато Каті схильні до математики – вони можуть годинами займатися вирішенням завдань, немов це кросворд. Катя дуже любить тварин папужок, кішок, собак, маленьких поросят (якщо їх тримають батьки), а також спортивні танці і мріє стати супермоделлю – другий Клаудією Шиффер.

Доросла Катерина мріє вже про інше – про хорошому чоловіка, облаштованому будинку, про службову кар’єру. Честолюбство у неї як було, так і залишилося: щоб все було як у людей, але тільки набагато краще. Іноді це їй вдається з допомогою батьків, то з допомогою чоловіка, а то й завдяки своїм зовнішнім даним, які у неї дуже навіть непогані.

до того Ж у Каті велика сила волі і величезне прагнення отримати хорошу вищу освіту. Катерина терпляча, усидчива, розумна і здатна. Вона успішно може працювати у всіх сферах: в будь-якому бізнесі, на виробництві, в мистецтві, в медицині, в школі. Якщо вона росте в благополучній родині, то у неї не буде комплексу невпевненості у своїх силах, ущемлення в правах і т. д. Адже Катерина дуже ранима людина, прагне до досконалості у всім – у роботі, в родині, особливо в особистих взаєминах.

Вона болісно переносить не тільки сварки, навіть сказане не тим тоном або не в той час слово може глибоко поранити. І якщо вона зустріне чуйного, нескандального, доброго людини, то у них може бути ідеальна сім’я.

Жіноча влада здійснюється чарівністю. Так, де вона пов’язана з особливим місцем і пред’являється як законне право і обов’язок, – там і чарівність має ґрунтуватися на чомусь відразу видному і цілком безспірному. Тут не підходили б ні чари, ні складність внутрішнього життя, ні тонкі пахощі особистості, тому що все це – не на всякого, для оцінки вимагає уваги, смаку і чуйності, нарешті – просто часу. Між тим Катерина хоче з’являтися відразу і безперечно як особа можновладних, і найменший сумнів у тому було б нестерпно її пишною горделивості.

Катерина Іменини за Церковним Календарем

5 Лютого – Катерина (Черкасова), прмц. /новомуч./17 Лютого – Катерина (Декалина), прмц. /новомуч./20 Березня – Катерина (Константинова), прмц. /новомуч./7 Грудня – Катерина Олександрійська, вмц., дева17 Грудня – Катерина (Арська), мц. /новомуч./


Залишити відгук