5 Сонячний День

П’ятий сонячний день присвячений Спента–Армаіті – охоронниці Благодійного Світу, що втілює собою стихію землі – одне з семи Благих творінь Ахура-Мазди. 5-й сонячний день вважається нормальним днем – він присвячений землі, усім справам, які пов’язані саме з землею. Всім людям потрібно розуміти, що в цей день потрібно віддавати борг чисто земних проблем. Але не тільки безпосередню участь у пахарских справах, необов’язково бути пов’язаним з сохою, комбайном «Нива». Цей день показує абсолютно різні проблеми, але саме пов’язані з землею. Спента–Армайти – це основний символ 5-го сонячного дня. Основний переклад: Благодетельный світ, світ Блага. Світ – в сенсі не Космос, а в сенсі — встановлення рівноваги, світ, як відсутність війни. Спента-Армаіті єдина з 6-ти Амеша-Спента (Архангелів) жіночого роду. Цей день також пов’язаний з жіночим началом, яке також символізувало землю. До того ж ця земля була пов’язана з золотою серединою. Середина, рівновагу, центр, гіроскоп, має стійкість, навколо якого все обертається, рівність, розуміння, спокою – теж пов’язані з цим днем.

5 Сонячний День — Характеристика

Предмет сили: Сумка, кошик, сума. Кругла сумка – завжди краще, ніж квадратна. Хороший рюкзак – круглий, носять за спиною. Сумка краще шкіряні або плетені. У цій сумці повинен бути потайну кишеню. Нашити можна знак Спэнта-Армаіті. Фон – жовто–рожевий, охристий, темно–жовтий, а сам малюнок – біло–сріблястий. Фон гірчичний і темно–золотистий колір пшеничного зерна.

Колір: Основний колір Спэнта-Армаіті – насичено–жовтий; також біло–рожевий колір, це колір «кров з молоком». Сприятливі заспокійливі, пастельні тони. Корисно носити мідні вироби. Не можна одягати яскраві, помітні кольори. Не можна поєднання червоного з зеленим (як у Фредді Крюгера з «Жаху на вулиці В’язів») – теплі з холодними кольорами одночасно носити не можна.

Камені: Пов’язаний з браком – родоніт (магічний талісман цього дня) – рожевого кольору – камінь мистецтва, ігри, пробуджує приховані таланти. А також бурштин, але бурштин більше відноситься до іншого сонячному дню. Жовтий агат – камінь світу, сім’ї, благополуччя, але і камінь роботи, дає людині постійну роботу, нагороду на роботі, а також оберігає від різних хвороб, особливо від виробничих травм. Сприяє вияву м’якості, доброти, внутрішнього спокою і впевненості; проганяє чаклунів і вампірів. Також він вважається каменем непитущих. Рожева шпінель – але вона рідко зустрічається. Не можна носити будь-які камені, що містять залізо. Ці марсіанські камені притягують до вас погані події, або ви зіткнетеся з важкої перевантаженням в цей день.

Зірка: Спіка, изображающаяся як колос. 1–ї величини, блакитного кольору. Пов’язана з Сонцем, Венерою і Марсом. Дає сталість у всьому. Дарує щастя і удачу на тривалий час. Друга зірка – Шаф (хвіст Кассіопеї), пов’язана з працею. 2–ї величини, біло–блакитного кольору. Проявляється у ідеалістів–лицарів, людей, очищувальних світ від бруду. Зірка містиків, таємних діячів, викривачів таємниць. А у Великої Ведмедиці – це дельта Великої Ведмедиці – Мегрец. Це зірка орачів, землеробів, садівників. Біла зірка 2–ї величини. Служать їй Меркурій, Уран, Нептун. Ця зірка збільшує комунікабельність людини і дозволяє вміло користуватися інформацією. Вона часто проявляється у мандрівників, ораторів, носіїв колективної ідеї.

Планета: Венера.

Щасливі числа: 5, 24, 29, 60.

У 5-й сонячний день особливо активно спостерігається неприязнь до всіх видів сексуального збочення. В цей день дотримувалися особливі ритуали та правила спілкування з власною дружиною, а також з партнером по інтимного життя. У цей день треба працювати, працювати. Сприятливо мовчання у цей день. Ти ходиш і мовчиш. Треба бути скромним. Хто буде працювати в цей день, той отримає благословення Спэнта-Армаіті. Рекомендується не тільки на землі, але і робота своїми власними руками. Можна і треба в цей день побільше мати справу з деревом. Взагалі цей день – безініціативний. Добре помиритися з ким–то в цей день. Ні в якому разі не можна сваритися в цей день. Хтось посвариться в день Спэнта-Армаіті, той в цьому стані буде перебувати довгий час. Цей день призначений все-таки для світу і прощення. Краще когось пробачити в цей день. Якщо до вас йдуть з примиренням, не відкидайте його, не посилюйте сварку. У цей день треба прощати, примирятися, укладати довгострокові контракти.

В цей день потрібно побільше їсти з ранку, але не пити. Менше пити рідини, спиртне теж. Не можна підвищувати голос ні на кого, треба поступатися всім дорогу. Не можна бігати, щось прискорювати. Пересуватися на далекі відстані – теж не можна. Потрібно бути винятково ввічливим і попереджувальним. Побільше працювати, поменше базікати, менше обіцяти. Бути скромним і серйозним. Цей день – для скромних і працьовитих людей; хто пройде цей день не порушивши гармонії – тому буде заступництво Спэнта-Армаіті.

не Можна: у цей день займатися всякими вільними справами, не працювати. Ніяких далеких поїздок. Більше потрібно бути вдома і працювати: будинок – робота. Поганий день для покупок. Для прийняття грошей від населення – добре, а віддавати погано. У 5-й сонячний день потрібно приносити радість і мир в будинок. Тепер про найбільшої радості в сімейному житті. В цей день «сам процес» роблення дітей категорично дозволено. Але тільки під дахом будинку свого. Займатися інтимною сферою можна тільки з власною дружиною, або тільки з єдиним партнером. Якщо у людини немає партнера, то в цей день проповідувалося утримання; краще побільше працювати щелепами.

В цей день потрібно, щоб поменше горіло світла. У цей день краще економити. В цей день не можна приймати подарунки, за винятком тільки тих, які дарують на день народження, крім грошових подарунків. Не можна приймати речові подарунки. Цей день присвячений і вдома: все для дому, для сім’ї. В цей день потрібно готувати їжу, причому самому. День підписання важливих документів, пов’язаних з роботою, з контрактами, договорами. День важкої, серйозної роботи; їжі, голодувати в цей день не можна. Починати голодувати не можна, можна тільки продовжувати.

Добру справу в 5 Сонячний День

Дружба і взаємодопомога, неосуждение інших, строгість в бажаннях, боротьба з похіттю. Не можна йти на поводу у своїх пристрастей. Нагорода: задоволення всіх бажань в розумних межах.

Їжа в 5 Сонячний День

Побільше хліба, хлібобулочних виробів. Зернові каші. В цей день робили суміщені каші: рис і пшоно разом – це ритуальна кутя у зороастрійців. Біле з жовтим. Рис з пшоном і родзинками. Це ритуальне блюдо для свята Спэнта-Армаіті – він буває два рази в році – один навесні, в березні місяці, другий – свято плодів і врожаю, в кінці серпня (хлібний Спас). Каша солодка, на воді – у звичайні дні, а в свята – на молоці. Ця кутя (1:1) варилася на Фравардин, для вшанування предків. Ще туди додавали ваніль. Рис з курагою – це день Амертата, в 7-й сонячний день. У день Хормазда – в 1-й сонячний день – горіхи. Алкоголь — можна. В цей день потрібно гризти горіхи. Це символ того горіха, як світобудови, як шкаралупа. Насіння, горіхи. Ще і коренеплоди – картопля, буряк, ріпа з пшоном. Ріпа – теж одне з священних страв. Хлопець репа. «Простіше пареної ріпи». Будьте такими простіше пареної ріпи. Морква – сюди не відноситься, вона помаранчева. Категорично заборонено їсти м’ясо, особливо кроликів, нутрій. Починати голодування не можна, але можна продовжувати цикл голодування, розпочатий раніше.

Сни 5 Сонячний День

Сни незначущі і відволікають від трудової діяльності; яскраві і образні. Сни, в яких дуже багато нагромаджень, багато неправдоподібного. Тільки сни, в яких є земна реальність – збуваються, інші сни – не значать зовсім нічого. На яскраві сни не звертайте уваги.

Дуже гарний сон, коли ви пашете землю. Це символ щастя, удачі, щастя, везіння. Якщо в цей день ви копаєте уві сні – це знак пізнання таємниць, викриття інтриг. Добре уві сні їсти – до достатку, багатства, особливо — є хліб. Дуже добре бачити хліб у сні бачити себе на полі. Добре уві сні одягати нове плаття, а от знімати його і бути в сні голим,– погано – втрати, самотність, догляд близьких. Тонути у сні — погано. Особливо погано побачити вогонь у сні, блискавку – дуже поганий знак – знак бідності, удару, рекету, зіткнення з дуже великими неприємностями. Поганий сон – горіти, коли щось йде від вас, волосся бачити теж дуже погано. Також дуже погано в цей день кудись у сні їхати. Бачити дорогу у сні – ілюзії, гальмування у справах, це — даремно витрачений час. Інші сни є не дуже значущими. Особливо багато – сюжетні, сюрреалістичні, є просто розрізненим набором сцен, сюжетів – зовсім нічого не значать в цей день.

Прикмети в 5 Сонячний День

Всі прикмети будуть пов’язані з землею. Дуже погано, якщо ви впали обличчям в бруд. Погано, якщо до взуття липне бруд. Погано, коли ви обдуваемы пилом, весь час пил в обличчя. Це знак вашого осквернення землі, знак неблагополуччя, знак матеріальних втрат. Поганою прикметою в цей день є спіткнутися, посковзнутися, впасти. Особливо погано – посковзнутися тоді, коли ви тільки що встали з ліжка. Якщо ти посковзнешся, значить, у тебе все піде шкереберть, ніякої роботи не буде. Дуже погано, коли в цей день рвуться черевики, відлітають підбори у жінок, або в черевиках щось скрипить і хлюпає, відстає підошва – це знак вашої беззахисності. Дуже погано, коли в руках у вас щось ламається, особливо, коли ви щось робите, що будуєте. Особливо погано, якщо ламається металевий предмет. Поломка – це знак образи Спэнта-Армаіті, означає втрату будинку, розрив зв’язків, контактів з близькими, може бути, навіть еміграцію.

Також є погані знаки, пов’язані з домашніми тваринами – погано, якщо в цей день до людини пристають які–небудь з тваринами: якщо на нього гавкають або кусають собаки, коти дряпають, захрюкивают свині, бодают корови – вважається, що ви образили Спэнта-Армаіті. Особливо це погано для жінок. Про диких тварин у текстах нічого на цей день немає, а ось про домашніх – є. Причому – особливо, якщо кілька разів за день, не один. Для чоловіків – це не дуже поганий знак. А для жінок – це знак нещастя, пов’язаного з ними, особливо, якщо це — незаміжня або вагітна жінка. Це перевірка для вагітних – дуже погано для дитини, небезпеки викиднів та ін. Для жінок – це неприємності з любов’ю. Особливо погано, коли собаки та інші тварини накидаються на дітей – вони попереджують про небезпеку і неприємності, пов’язаних з дітьми. Може бути якесь сексуальне домагання до них. Для чоловіків неприємності з домашніми тваринами – це попередження про несчастиях в любові, про обман, пов’язаний із взаєминами. Вважається, що якщо тебе притаманна собака в цей день – стеж за своєю дружиною, дружина тобі може змінити. Те ж саме, і для жінок. Якщо людина не перебуває в шлюбі – все одно, попередження про зраду. Потрібно слідкувати за шкірою в цей день: свербіж, короста – погано, вас скоро будуть бити, і, може бути, навіть ногами – це тяжіння екстремальних подій, ви порушили мир.

Добре – велика кількість хліба, зустрінутого вами в цей день, хлібні крихти; добре, якщо ви ріжете хліб, а з нього сиплються крихти, хліб розламується в руках. Дуже добре, коли в цей день ви зустрічаєте багато птахів, які є душами, пов’язаними з хлібом. Особливо гарна птиця для цього дня – синиця. Вважається, що дуже добре, якщо з ранку вас розбудили птиці, особливо синиці. Синиця вважається однією з найбільш священних птахів. Це знак багатства, достатку, допомоги в скрутну хвилину. Також є дуже хороші прикмети, пов’язані з молоком: пролити молоко добре. Цей день пов’язаний з винагородою за працю. Дуже добре в цей день знайти будь дерев’яний виріб – допомога у просуванні по службі. Добре знаходити дитячі іграшки в цей день.

Тотем – Ослик

Тварина – тотем року – білий, а цей золотий осел, або світло–жовтий. Для цього способу дуже підходить дикий степовий осел – кулан. Осел великого розміру. Символ миру і благополуччя. Зовні: меланхолійний вираз обличчя, як у ослика Іа–Іа. Постійно рухає щелепами, наче щось жує. Досить великий розмір голови, довге обличчя. Великі вуха сторчма, досить клаповухий. Вуха не повинні щільно прилягати до голови. Меланхолійний вираз очей, завжди, схиливши голову дивляться. Дуже сильне тулуб, худі руки і худі ноги. Великий рот.

Характер: миролюбний, ніколи не посилює крайності. Цей ослик зосереджений на роботі, старанний, дуже серйозний, небалакучий. Мало гумору, якщо є то недолугий або похмурий, усміхається про себе. Мовчазний. Якщо щось обіцяє, то виконує ретельно. Терпіти не може сварок, до всього підходить зі здоровим глуздом. Господь нагороджує його терпінням і дає можливість стикнутися з самими великими подіями. Йому дається можливість відкрити якісь важливі події в історії, тобто бути провідником цих подій. Життя його, як правило, зовнішніми подіями не насичена. Він прив’язаний до одного місця проживання. Йому буває дуже важко переміститися навіть з одного будинку в інший. Любить приймати гостей. Дуже любить їсти. Чудово готує. Жінка–ослиця – прекрасна господиня. Як правило, у ослика бувають труднощі в особистому житті. Однолюби, повільно розкручуються. Мало друзів, більше співробітників. Дуже витривалі, їх надовго вистачає. Вони молодо виглядають навіть у старості. Практично незмінна зовнішність дозволяє їм зберегтися в такому ж вигляді. Вони завжди впізнавані, у них одна і та ж манера поведінки. Вони дуже рівно себе з усіма ведуть.

Ослики не страждають почуттям дипломатії, вони не дуже хороші дипломати, а скоріше, де треба – вони промовчать, не будуть посилювати крайності. Намагаються не хитрувати і не вивертатися. Дуже цілеспрямовані люди, але цілеспрямованість у них тиха і лагідна, спокійна. Всі ці бурі й пристрасті – не для них. Дуже люблять мир, затишок, спокій і все робити своїми копитами. У них немає ослячого впертості. Ці віслюки, швидше за все, мають здатність до тихого опору; якщо їм щось не подобається, то вони будуть тихо саботувати процес, щоб він не пішов. Це пасивне вояцтво, Військо смирення. Смиренний воїн, виконуючий чітко і твердо свій борг. Абсолютна чіткість і ретельність, злагодженість, технічність, майстерність. Господь Бог обдаровує їх величезною майстерністю. У них золоті руки, за все, за що вони беруться – вони чудово роблять, причому «тихою сапою». Але отримують все, чого хочуть, причому мета зрозуміла; якщо вони вибрали собі якусь дорогу, то з цієї дороги будь-які перешкоди усуваються механічним шляхом. Великих постів вони ніколи не добиваються; вони прекрасні другі, але на других ролях вони можуть досягти більшого, ніж багато – на перших ролях. Натомість життя їх стабільна, позбавлена змін. Вони живуть в епоху змін, навіть коли навколо все розвалюється. Чим далі, тим більше ослик домагається свого. Нічого зайвого в його житті немає нічого він не пропускає. Осел також є тотемом 25-го року зороастрійського 32-річного сатурніанського календаря.

Антитотем – Кроликокрыс

Це мерзенна тварюка – суміш кролика і щури – кроликокрыс. Таких зараз немає, винищили. Це якийсь гризун, схожий на кролика, але з голим, щурячою хвостом. Верескливий, мерзостный, боягузливий, хтивий, розпущений. З нетриманням. Розбещеність, стукач по натурі. Зробив гидоту – серця радість. Для повного щастя йому потрібно комусь нашкодити, оббрехати. Робить виняткові гидоти і капості своїм коханим людям, предметам любові. Від них страждають саме рідні та близькі люди, він глумиться над ними. Така людина – без честі, без совісті, без морально–етичних установок в плані своїх статевих потягів. Він може відчувати потяг до власної сестри, матері, татко – до доньки, мама – синочку. Навіть ці стримуючі початку у нього зняті, якщо людина буде кроликокрысом. «Едипів комплекс», причому не тому що у нього складні психологічні проблеми, а просто він дозволяє собі абсолютно все. Схильний до колективного, групового сексу.

Підбирає собі в оточення саме брудних людей. Любить пакостных людей, не терпить великого скупчення чесних людей в одному місці. У кожній людині він вишукує капості, а якщо не знайде, то намагається прищепити їм капості і збочення. Схильний до збочень. Такого кроликокрыса з більшою підставою можна віднести до сексуальних меншин, тому як він це спробував енну кількість разів у житті і дуже цим пишається, але виду не подає. Це суміш злісного абсолютного цинізму, розбещеності, хтивості і брудного розпусти з святенництвом. А перед іншими він — охоронець моральності, ханжа, засуджує інших за те, що у нього самого є величезною мірою. Любить міркувати, розпинатися про моральність, говорити про занепад моралі, а сам до себе це не відносить. До кого завгодно, але не до себе. Закони існують для кого завгодно, тільки не для нього, він поза законом, над законом. По суті, дуже часто їм володіють руйнівні і дикі інстинкти. Крім похоті – це ще і наркоманія, пияцтво. Спокушає інших людей, робить їх подібними собі. При цьому – дуже великий боягуз. Не любить позбавляти життя інших людей, а любить це робити чужими руками. Але підглядати, підглядати, як це робиться – дуже любить. Моторошний патологічний боягуз. Вічно тремтить, боїться, особливо розплати, і, тим не менш, не здатний керувати своїми інстинктами.

Зовні: якщо ослик – середнього зросту, досить міцної статури, досить ладний, правда, у нього тонкуваті руки і ноги, то кроликокрыс – жирний, лискуча пика, колобок, масляний, заслинені губи. Гостра гаденькая мордочка, гостренький носик, очі маленькі, запливші жиром, потворні. Слизький. Дуже метушливий, вічно поспішає робити капості. В особистому житті – постійні розлучення, постійно нові дружини, сексуальні пригоди. Якщо ослик молодо виглядає, хоча б на свої роки, то кроликокрыс виглядає старше своїх років. Стільки не живуть, на скільки років він виглядає. Раннє старіння. Зморшок дрібних багато. Особливо біля носа і очей, постійно подслеповато мружиться маленькими оченятами. Оченята намистинками, противні і пакостные. Хочеться ці оченята навіть не вибити, а видавити. Часто ще і в гаденьких окулярах. Часто такими бувають відмінники-стукачі. Правда, відмінники бувають сухими, роз’їденими вічними заняттями, заробляють майбутній геморой і остеохондроз, а кроликокрысы – товсті, жирні, пузаті, задоволені, великі морди, слиняві губи, як вареники. Хтиві; спітнілі рученята. Стукацтво, дріб’язковість, занудство. Жінка — теж колобок, кулька, блинчатая фізіономія. Маленькі очі в купку. Носик кирпатий, гостренький. Дуже часто кроликокрысы потіють у всіх місцях. Ослики — тихі, мовчазні, а кролики пищать всюди. Ніде не працюють. Переходять з роботи на роботу, ненадійні. Брехуни.


Залишити відгук