Іменини Домініки — день Ангела Домініки

У підлітковому віці у Домініки перестають складатися відносини з матір’ю, хоча вона в усьому схожа на маму. З часом з такими ж труднощами зіткнеться і свекруха Домініки. А от з чоловіком стосунки Домініки просто ідеальні, вона слухняна і закохана в свого обранця. Однак, дружину Домініки варто постаратися забезпечувати всі її капризи, тоді сварок в будинку не буде ні з якого приводу. Домініки – модниці, вони намагаються в будь-якому віці виглядати модно і привабливо, і чоловікові Домініки варто це враховувати при плануванні витрат. Домініка влюблива і часто зважується на зраду, вважаючи, що зможе приховати це від обранця, однак, це не серйозне почуття, а недовгий захоплення.

Доля: Основними рисами характеру імені Домініка є: воля – комунікабельність – активність – інтелект. Жінки по імені Домініка здатні доводити до кінця найважче і непосильну справу.

Святі: Домініка Никомидийская (іменини 16 вересня).

День Ангела Домініки

Значення імені Домініка – «Божий», «належить Богу», «народжена в неділю», «пані». З дитинства Домініка не любить моралей. Вона вперта, некоммуникабельная дівчинка. Їй складно знайти друзів, Домініка не любить великі галасливі компанії, віддаючи перевагу самотність або вузьке коло дівчаток. Вона може добре вчитися в школі завдяки чудовій пам’яті, запам’ятовує інформацію з першого разу, а от з логічним мисленням у Домініки все не так добре.

Вона обидчива і злопамятна, але мстить вкрай рідко. Може захоплюватися спортом, добиватися певних успіхів. Завжди доводить розпочату справу до кінця, їй можна довіряти, Домініка не балакуча і відповідальна. Вона стримана в емоціях, але, якщо раптом трапиться посваритися з Домінікою, то вона не соромиться, ні у виразах, ні в діях. Домініка прагне до незалежності, рідко прислухається до чужої думки.

Цілеспрямована Домініка завжди доб’ється свого. У Домініки кілька чоловічий склад характеру, вона терпляча і рішуча. Вона впевнена в собі, вміє розташувати до себе людей, у неї широкий кругозір, Домініка эрудированна і начитана. Зовні приваблива Домініка, не надто багато часу приділяє зачіски, макіяжу, але до вибору одягу відноситься більш педантично, у неї є смак, вона оригінальна і заповзятлива.

Людям не довіряє, завжди перевірить інформацію, що надійшла, Домініку важко обдурити. Найчастіше вона не ладнає навіть з родичами, намагаючись відокремитися і жити самостійно. Найчастіше Домініка влюблива натура, вона намагається приховати свої справжні почуття, буває груба і непривітна. Але враховуючи, що у неї є хоч один шанс на взаємність, Домініка робить все, щоб обранець її помітив і оцінив всі переваги.

Домініка дуже важливо правильно визначитися з професією. Вона працює на повну котушку, професіонал своєї справи, нерідко заслуговує підвищення, але з співробітниками непримиренно строга і вимоглива. Завжди впевнена тільки в своїй думці, чуже рідко бере в розрахунок. Домініці важлива стабільність і впевненість у завтрашньому дні.

Часом всі обов’язки по дому Домініка залишає дружину, сама не любить займатися побутом. Домініка любить своїх дітей, але вимагає від них чимало, вони повинні обов’язково встигати в школі, займаючись додатково окремими предметами. Домініка гостинна господиня, а ось в гості ходити, в силу огиди, не дуже любить.

Домініка Іменини за Церковним Календарем

10 Січня – Домініка Никомидийская, мц.16 Вересня – Домініка Никомидийская, мц., діва.15 Листопада – Домініка, мц.


Залишити відгук