Іменини Діни — день Ангела Діни

У неї завжди чимало друзів. Відносини з ними будує вона сама. Вона досить ініціативна, часто стає організатором тієї чи іншої справи. У відносинах з людьми завжди ладнає, завдяки своїй врівноваженості та спокою. Зазвичай Діни домагаються успіху в психології і стають хорошими психологами. В чоловіки вибирає собі вольового й сильного людини з лідерськими якостями. Іноді намагається бути головною в стосунках з чоловіком, але рано чи пізно залишає першість за коханим.

Доля: Власниці цього імені можуть похвалитися врівноваженістю своєї натури. При цьому вони приємно жіночні і привабливі. Діна може бути і впертою і навіть жорсткою, але завжди відчуває межу, за яку не варто переходити.

Святі: свята Динара (іменини 30 червня).

День Ангела Діни

З латинської мови – божественна. В римській міфології, богиня рослинності, родовспомогательница, уособлення Місяця. Отримала епітет Трівія – «богиня трьох доріг» (її зображення містилося на перехрестях), толковавшийся також як знак потрійний влада на небі, землі та під землею.

В Діані емоційна рухливість поєднується з рідкісною глибиною почуттів. В її енергетиці добре помітні деяка плавність, неквапливість і разом з тим – твердість. Треба сказати, що в російських іменах поєднання двох голосних підряд не є характерним і тому звучить дещо претензійно. Зазвичай такі імена в народній мові спрощуються – Йосиф стає Йосифом, Данило – Данилом, Татіана – Тетяною, а Діана, в свою чергу, нерідко вимовляється як Дяна, що не зовсім звично для твердого російської мови. Напевно, з цієї причини ім’я Діана набагато частіше зустрічається на півдні Росії і на Україні, де вимова значно м’якше.

Як би там не було, але нас більше цікавить той факт, що це ім’я досить сильно звертає на себе увагу, воно своєю деякою незвичністю вже змушує над ним задуматися, а тому не дивно, якщо Діана буде приділяти самій собі трохи більше уваги, ніж це необхідно.

Нерідко вона як би намагається спостерігати себе з боку, оцінювати себе, і не виключено, що навіть милуватися собою і своїм гарним ім’ям. По суті, у цьому немає нічого поганого, не любити себе – це означає не любити нікого, просто все повинно бути в міру. З іншого боку, надмірний самоконтроль частенько стає причиною деякої скутості в спілкуванні, а це вже недобре для взаємовідносин з оточуючими.

Діна Іменини за Церковним Календарем

30 Червня – Динара, святая праведная грузинська цариця.


Залишити відгук