Іменини Демида — день Ангела Демида

Від дружини Демид вимагає насамперед вірності і порядності — бо й сам такий. Але тільки в родині. За порогом будинку він здатний і на хитрощі, і на обман, але робить все тонко, не підкопаєшся. Тим, хто наважується відкрито кинути йому виклик, не позаздриш. Значення імені в дитинстві не завдає ніяких турбот батькам, так і у дорослого імені Демида життя проходить без серйозних потрясінь, злетів і падінь.

Ім’я Демид наполегливо дереться вгору по службових сходах, пробиваючи собі шлях наполегливістю і працьовитістю. У сфері сім’ї — одружується обережно, бере в дружини жінку спокійну, не претендуючи на лідерство у родині. Сімейне життя імені Демид складається цілком щасливо. Якщо в роботі на перший план виходить завзятість імені Демид, його працьовитість і достатня активність, то в дружній компанії він може триматися кілька відчужено, приховуючи свої справжні почуття за врівноваженою іронічністю. У повсякденному спілкуванні з ним постарайтеся не забувати про його чутливому самолюбстві, навіть коли він і старається не показати вигляду.

Доля: Поступаючись в малому, завжди виграє у великому. Хитроват, вважає, що в інтересах справи можна й обдурити.

Святі: Св. мученик Діомід, лікар (іменини 29 серпня).

День Ангела Демида

Ім’я Демид походить від давньогрецького Диомедес і означає «рада Зевса», «думка бога». У витоках цього імені лежить історія про давньогрецького героя Диомиде, який царював у місті Арагос під час війни з троянцями. Цей цар, чиє ім’я назавжди залишиться значущим в історичних зведеннях, був великим воїном і не боявся воювати серед простих солдатів. Широке поширення воно отримало завдяки легенді про святого мученика Диомиде, який був майстерним лікарем-цілителем і християнином-просвітителем.

Демид Іменини за Церковним Календарем

16 Липня – Діомід, мч.29 Серпня – Діомід Тарсянин, Нікейський, мч.10 Вересня – Діомід, мч.15 Вересня – Діомід, мч.


Залишити відгук