Іменини Дар’ї — день Ангела Дар’ї

Завжди добре виглядає, стежить за собою і добре одягається. Дуже ревнива, тому в чоловіки вибирає тільки перевіреного чоловіка. Вважає, що в шлюбі люди повинні повністю віддаватися один одному. Не пробачить зраду. Любить домашній затишок і тому старанно його підтримує. Дарина дуже прямолінійна, висловлює свою думку в обличчя. Вона вважає, що цей спосіб набагато чесніше, ніж мовчати і приховувати ворожість.

Доля: Дарина смышленна, імпульсивно у вчинках. Вона привчена до організованості і наполегливості. Дарина приваблює до себе людей, оскільки дуже легка в спілкуванні і неконфликтна.

Святі: Дарія Римська (іменини 1 квітня).

День Ангела Дар’ї

Дуже звучне і дуже красиве, потужне по енергетиці давнє ім’я. Коріння його настільки глибоко йдуть у глиб століть, що важко навіть визначити його походження. Зазвичай тлумачиться як жіноча форма імені трьох царів древнеперсидской династії (VI-IV ст. до нової ери), що увійшли в нашу історію як Дарій (давньогрецьке Дарейрос). У перекладі з перської Дар’я означає (буквально) сильна, перемагає.

У грецькій міфології подібне за звучанням і змістом ім’я Дар (дан) належить синові верховного бога Зевса і плеяди Електри Дар (дан) заснував однойменне місто і правил у ньому. Згодом Дар (дан) заснував цілий ряд міст – область Дардания.

В Греції тих часів відомий ще один Дарій (Дарес, Дарет) – жрець при храмі бога вогню і ковальської майстерності Гефеста. Дарес увійшов в древню історію як один з перших (догомеровских) авторів відомої поеми про троянської битви еллінів – «Іліади». Ім’я з коренем «дар» – Дарума – шанується і в Японії, як святий, який приносить щастя, виконує бажання.

Ім’я, більш близьке за звучанням до сучасної Дарині, – Dasa (Дася, Дасью) відомо також в Індії. Тут воно належить демонам, а Даша (ратха) у тій же Індії – стародавнє ім’я царя, який був батьком великої династії богів, у тому числі і Рами – одного з найбільш Шанованих богів в Індії.

Проте всі ці імена – прадіда нашої Дар’ї – скрізь належать чоловікам. Як і чому воно в наш час перетворилося в ніжну Даринку, сказати важко. Може, завдяки «сонячному» сприятливому Рамі? В принципі, зараз це вже не має ніякого значення. У східних слов’ян Даша – одне з найпопулярніших імен, причому в усі часи, в тому числі і на початку третього тисячоліття.

Сучасні Дарьюшки, в основному, впевнені в собі, самостійні, горді жінки з цільною натурою. Вони ніколи не «розпорошують» себе по дрібницях – вони вміють поставити перед собою чітку мету, визначити методи (причому гідні) її досягнення Даша з дитинства організована, любить порядок, чистоту в будинку. Не подумайте, що Дашенька зануда. Ні, це весела, добра, звичайна дівчинка. Тільки вона вміє постояти за себе самостійно, без мами і тата. Вона не полізе за словом у кишеню там, де потрібно поставити на місце хамовитого дотепника.

Вона не відмінниця, але навчається добре, не зубрить, так як у неї хороша пам’ять і вона може швидко вникнути в суть речей. Тому вона домагається на професійному терені набагато більших успіхів, ніж деякі відмінниці. Даша не ханжа. Вона не буде брехати з приводу минулих чужих гріхів. Для неї головне – яка людина зараз, якою він взагалі по своїй суті: злий чи справедливий, добрий або жадібний. В сім’ї прекрасна господиня, дружина і мати. Хлібосольна, любить повеселитися. Вміє створити атмосферу свята.

Дар’я Іменини за Церковним Календарем

14 Березня – Дарія (Зайцева), прмц. /новомуч./1 Квітня – Дарія Римська, мц.4 Квітня – Дарія, мц.17 Серпня – Дария18 Серпня – Дарія (Сиушинская), мц. /новомуч./; Дарія (Тимолина), мц. /новомуч./


Залишити відгук