Іменини Данила — день Ангела Данила

Дружину вибирає собі швидко, але незабаром розуміє, що його почуттів недостатньо для підтримки шлюбу. Дітей своїх любить і буде любити завжди. Але їх виховання, на його думку, прямий обов’язок дружини. У нього завжди кілька шлюбів, запам’ятовується з яких — перший. Після першого шлюбу дітей більше не заводить. Данило звик присвячувати багато часу самому собі. Любить виїжджати на природу і проводити час на самоті. Тільки таким чином він може гарненько все обдумати і прийняти правильне рішення.

Доля: Відноситься до чоловіків, витримує бурю. Першопроходець. Не поспішаючи в думах, але рішучий. Будинок — повна чаша, кругом повно речей, зроблених нашими предками. Не виносить неправди, може навіть розлютитися, але тут же швидко відходить.

Святі: Данило Переяславський (іменини 20 квітня), Данило Стовпник (іменини 24 грудня), пророк Даниїл (іменини 30 грудня).

День Ангела Данила

З давньоєврейської мови – «Бог – мій суддя», божий суд Народна російська форма – Данила. У міфології – легендарний єврейський праведник і пророк-мудрець, пригоди і бачення якого описані в біблійній книзі, канонічно носить його ім’я («Книга пророка Даниїла»). Данило — людина добра, ніколи не підвищує голосу. У натовпі здається непомітним, але його потужний розум, працьовитість і невичерпне добродушність скоро виділяють його серед зовні ефектних суперників. Дуже велике значення надає сімейними, родинними зв’язками. Це для нього — святе.

Зазвичай свята проводить серед численної рідні. Товариський і гостинний. Дуже дбайливо ставиться до свого житла, цілком поділяючи з дружиною клопоти по його облаштуванню. Відноситься до чоловіків, витримує бурю. Першопроходець. Не поспішаючи в думах, але вирішуй телен. Будинок — повна чаша, кругом повно речей спрацьованих предками. Не виносить неправди, може навіть розлютитися, але тут же швидко відходить. Він здається іноді кілька боязких — жінка не відразу розгледить в ньому чоловічу силу.

Данило Іменини за Церковним Календарем

2 Січня – Данило II Сербська, архиепископ12 Січня – Данило Переяславський, архімандрит (набуття мощей)1 Березня – Данило Єгиптянин, Кесарійський (Палестинський), мч.6 Березня – Данило (Алфьоров), сщмч., ієрей /новомуч./17 Березня – Данило Московський, князь31 Березня – Данило, прп.20 Квітня – Данило Переяславський, архимандрит4 Червня – Данило Ресславский, столпник5 Червня – Данило Грехозаруцкий (Углицький), священномученик, игумен26 Червня – Данило Московський, іконописець, иконописец23 Липня – Данило Нікопольський (Вірменський), мч.12 Вересня – Данило Московський, князь (Набуття мощей)25 Вересня – Данило, прп.4 Жовтня – Данило Шужгорский, прп.25 Листопада – Даниил9 Грудня – Данило (Мещанінов), сщмч., ієрей /новомуч./11 Грудня – Данило, прмч.12 Грудня – Данило, прп.24 Грудня – Данило Стовпник, прп.30 Грудня – Данило (в схимі Стефан) Нивертский, Єгипетський, сповідник; Данило, пророк


Залишити відгук