4 Сонячний День

Четвертий сонячний день присвячений одному з Амеша–Спента – Шахревару – покровителю Небесного воїнства. Це один з найбільш критичних днів, що сили темряви прагнуть прорватися через огорожу. Це день важкої боротьби. Шахревар, або, як його ще називали, Кшатра–Вайрья («Краща влада») відноситься до числа Безсмертних Святих. Він покровитель стихії Повітря. З ним пов’язано спогад про первинному кам’яному небі, цілісність якого була порушена при вторгненні Ангра–Манью в межі матеріального світу. У поданні зороастрійців, дорогоцінне каміння – це осколки колись прекрасного кам’яного небосхилу. Шахревар – покровитель каменів і металів. Його меч направляє Небесне воїнство на боротьбу з мороком і руйнуванням. Він дарує людям сили, відвагу і мужність. Його ім’я перекладається як «Добра Влада» з відтінком значення «Царство Боже». Зороастрійці бачили в ідеї монархічного правління ідеальну форму влаштування людського суспільства, а Шахревар – покровитель царської влади, шанувався ними як втілення надій і сподівань на справедливого і розсудливого правителя. Цей день також пов’язаний з третім оком, з його відкриттям. У Шахревара з третього ока часто виривається блискавка, що вражає сили темряви. Цей спосіб близький до образу Шиви, у якого теж виривається блискавка з третього ока.

4 Сонячний День — Характеристика

Предмет сили: Спис і бойові рукавички, зі вставленими туди металевими чушками. У день Кшатра–Варью слід проявляти активність і, по можливості, носити рукавички, так як кинута рукавичка в усі часи вважалася символом відкритого виклику на бій.

Колір: Перший колір – рубіновий, червоний. Другий – білий колір, але не зовсім білий, а молочно–біло–рожевий, колір розплавленого металу. Кров з молоком. Не можна: всі відтінки зеленого. Якщо ви постійно бачите зелений колір, вважається, що день марно прожитий.

Камені: Рубін – потрібно носити в цей день. А також рубеліт – рубіновий камінь з шпінелей. Це заміна рубіна. А також червоні корунди, які майже рубіни (рубін – теж з корунду, але червоний корунд дешевше рубіна). Камінь воїна, і камінь захисту, відновлює рівновагу. Він вимагає активної залученості в битву. Рубін – камінь блиску, марнославства, творчої віддачі. Він пов’язаний з владою, і тому його можна носити лише людям, що досягли певного положення. Гранат – не для цього дня, він ще пов’язаний з любов’ю, з пристрастю. А в цей день пристрасть людині заважає, чоловік повинен бути нормальним, розумним захисником. Навіщо воїну пристрасть? Гранат – це камінь закоханих.

Зірка: Зірка Марса, сама бойова зірка Неба – Ахернар (альфа Ерідана) – вона проектується на Риби. Має 1–ю величину. Пов’язана з Нептуном, Юпітером, Сонцем. Це одна із самих священних зірок – «вогненний меч», «Меч Архангела», караючий меч, меч, выжигающий зло – з нею пов’язаний. Одна з великих зірок неба, боротьба з дияволом. Приблизно 16о Риб. Сприяє прояву у людини таких якостей, як чесність і безкомпромісність. Також Хауранга, по-іншому, Міцар – середня в ручці ковша Великої Ведмедиці.

Планета: Марс.

Щасливі числа: 15 39.

Цей день вважається дуже важким, нагнітається напруженість, для світлих людей завжди дуже важко буває з нею впоратися. Тому для корекції цього і носять метали і камені, відповідні вам. Тільки люди, що мають величезну захист, можуть без цього обійтися. Іншим носити обов’язково. Жінкам в цей день потрібно носити рукавички. Чоловікам – списи. Щастить цього дня всяким чмошникам: або подвійним людям, чи не зробили вибір, сатаністів. Якщо вам у цей день нелегко щось дається, – це навіть краще. 4-й сонячний день – дуже важкий, як правило, у цей день відбуваються катастрофи, випробування, тяжкість, щось ламається, зникає. День болю. Це добре, коли щось болить у цей день. Це знак того, що людина від чогось звільняється. Особливо різкий біль у суглобах, м’язах, десь коле. Невмотивована біль, просто так, ні з чого.

Це день активних починань, це день тільки для хоробрих і рішучих людей; якщо людина – боягуз, що він не вирішується, краще нічого не робити. День, пов’язаний з ризиком, небезпекою, силовими фізичними вправами. Треба починати займатися якоюсь секції: карате, тейк–ван–до. Потрібно різко і рішуче розривати заплутані ситуації, уникати плутанини. Розрубувати гордиевы вузли. Цей день гарний для роботи ногами, тобто потрібно багато ходити, добре забиратися на гору, взагалі бути на високому місці. Цей день вважається кращим для придбання будь-яких каменів. Ограновування каменів проводилася теж в 4-й сонячний день. В цей день потрібно точити ножі, заточувати інструменти. День, коли потрібно йти на великий ризик, але тільки не грати в рулетку, азартні ігри взагалі категорично заборонені. Цей день пов’язаний з будівництвом, але без сокири: кам’яна кладка, штукатурка. День починок, можна забивати цвяхи, клеїти щось, в’язати.

День військового огляду, бойових мистецтв, день організації захисту. Треба проявляти силу, влаштовувати паради, боротьбу, єдиноборства, змагання. День спорів – можна сперечатися, доводити до кінця свою правоту. День сприятливий тільки тим, хто йде до кінця і хто, незважаючи ні на які перешкоди, буде чітко і строго захищати свою честь. Це день воїнів. День захисту слабких і скривджених. Ви повинні заступатися за тих, кого б’ють, принижують. В цей день вважається, що треба ходити в лікарні, допомагати хворим, допомагати родичам і знайомим. Це день милосердя. В цей день обов’язково треба носити на собі метали і камені. Цей день пов’язаний з металами і камінням. Не носіння металів і каменів в цей день протипоказано! Їх носять для захисту. Потрібно відстежувати всі дрібниці, тому що в цей день може притянуться всяка чернуха, це один з найважчих днів, коли вас можуть провокувати бійки, битви, не можна втрачати голову ні в якому разі. Не можна піддаватися емоціям. З одного боку, не можна піддаватися зневірі – бути забитим, з іншого боку, не можна піддаватися гніву і емоціям. В цей день проповідується розум, мудрість і напрацювання сили.

не Можна: — торкатися металевими предметами до дерева, не можна стругати, пиляти, рубати не можна. Не пиляйте, не рубайте, особливо живе дерево. Ні в якому разі не рубайте ліс. Не можна бути пасивним, піддаватися зневірі; не можна закінчувати, завершувати розпочаті справи, можна тільки починати. Не можна відходити від справ, уникати відповідальності. В цей день потрібно якомога менше писати; чим менше ти напишеш, тим краще – цей день не для письма. Краще менше писати, а більше слухати, розвісивши вуха, та активно діяти. Якомога менше залишати слідів, «без шуму і пилу».

Добру справу в 4 Сонячний День

Захист честі і гідності людей. Не можна бути рабом іншої людини і спонукати до цього інших. До цього ж дня стосується приказка: «Будь задоволений тим, що маєш».

Їжа в 4 Сонячний День

Не рекомендується їсти тваринну їжу. Потрібно більше пити рідини, більше пити, ніж є. Можна і навіть добре пити вино. Голодувати тільки на соках. Добре їсти гостру їжу: цибулю, часник, перець. У давнину В цей день натирали чорний хліб часником і посипали його сіллю – це вважалося їжею воїнів.

Сни 4 Сонячний День

Добре уві сні битися за праве діло, битви уві сні, навіть мордобій, коли ти кого–небудь валтузишь, або сам отримуєш – це добре. Якщо дали тобі – тобі показують, що таке добре, а що таке погано. У тебе виявляться всі твої недоброзичливці, і доброзичливці теж. Якщо уві сні чи битися, чи летиш кудись, мчиш; якщо сон у тебе буде дуже динамічний, різкий, активний, сильний; бачити в сні зброя – теж добре. Якщо ви в сні бачите багато зброї – це знак того, що вас закликають, потрібно бути готовим до того, що тебе так просто темні сили не відпустять. Стригти уві сні волосся — це один з небагатьох днів, коли стригти уві сні волосся – добре. Це значить — відмовлятися від зайвого, від вас відвалюється те, що вам заважає.

Погано у сні бачити зелену траву – в сумі, невдачі, обман. І взагалі, будь-яка зелень уві сні – погано. Погано бачити уві сні зайцев, якихось дрібних домашніх тварин. Це говорить про якихось емоційних ударах, потрясіння. Також погано бачити уві сні воду, купатися в ній, входити в річку – це до розбірок, до низьких і зовсім огидним пліткам, бруду, який виливають на вас. Розривати одяг у сні або бачити себе голим – це знак великої катастрофи. Дуже погано у сні бачити себе в дзеркалі, бачити себе як би з боку. А що–небудь у сні, поглинати – це взагалі знак важкої хвороби або навіть катастрофи, це до найтяжчих випробувань.

Сни в 4-й сонячний день приймаються, як віщі – тільки динамічні. Якщо сон розпливчастий і статичний – він не має значення в цей день. Сон може бути неяскравим, чорно–білим, але динамічним – тоді він збувається. Сни 4-го сонячного дня збуваються дуже швидко, майже відразу.

Прикмети в 4 Сонячний День

Хороші прикмети – все, пов’язані з металами. Вважається, що порізатися, несподівано вколотися у цей день добре. Це все одно, що втратити погану кров, позбавитися від зайвого. Знаходження дрібних металевих предметів, предметів із заліза: підкову, цвях, голку, ножичок. Найкраще – знайти що–небудь гостре. Знайти ніж, голку або лезо – знак того, що ваші вороги скоро будуть переможені. Вважається, що якщо ви знайшли на вулиці ножа, то ви повинні підібрати його і натомість кинути монету, як би купити. Знак перемоги, виконання давніх бажань. Саме у цей день добре, коли б’ється скляний посуд. Чим більше гострих осколків, тим краще – це як розколоте небо, яке потім буде відновлено. Це знак боротьби, битви та випробувань, з яких ви виходите з честю.

Погано, коли ламаються металеві предмети. Особливо, якщо ніж або бритва ламається – це знак катастрофи, псування. Погано, коли просто гнуться залізні предмети. Погано, коли відро продірявилися; чайник, каструля распаялись. Якщо ви «куди не підете — там стріляють» – це знак того, що будь готовий до того, що тебе скоро покличуть. Знак прийдешніх серйозних для тебе випробувань. Погано, коли на вас виливають помиї, коли ви провалюєтесь в каналізацію. Погано, коли під вами ламаються стільці, столи, або розвалиться ліжко. Це знак бідності, убогості, руйнування захисту дому, сім’ї. Якщо вас обіллють з ніг до голови,- значить, ви будете викрито. Таємне у вас стане явним. Погано, якщо з висоти пташиного польоту вам додасться птах – знак ваших гріхів, знак того, що ви грішник, вас скоро покарають. Жінкам втратити в цей день рукавички – це залишитися без близької людини, розлучення, або вдівство. Втрата чоловіка. А якщо хтось знайшов рукавички, то навпаки. Рукавиці – те ж саме. А якщо чоловік втратить рукавички, отже, його будуть бити. Може бути, навіть ногами. Погано, коли рветься блискавка на одязі, значить, у вас немає зв’язку з Ангелом–Хранителем. Або коли залізні гудзики, заклепки відриваються.

Тотем – Сніговий барс

Високогірний Сніжний барс, який везе візок Шахревара. Білий, гарний, пухнастий. Зовні: середнього зросту, з круглою головою, з великими круглими очима. Добре бачить у темряві. Очі жовті, жовто–зелені. Блондин, або білявий, білошкіра. М’які волосся на голові. Котяча спритність і грація.

Характер: спритність. Розум, поєднаний з життєвої хитрістю. Стратегічний талант, вміння вести за собою інших. Миттєва готовність до будь-яких несподіванок. Він — захисник слабких і скривджених, буде боротися тільки з сильним противником. Миттєво розгадує будь-які хитрощі, попереджає будь-яку небезпеку, діє швидко і рішуче, як блискавка. Гігантська сила проявляється під час екстремальних обставин. Перемога в екстремальних ситуаціях. Життя йому надає їх скільки завгодно. У нього маса щасливих випадковостей, переворачивающих життя, які йому допомагають. У житті таких людей велике значення має випадок. Такі люди ревно виконують борг. Якщо вони когось люблять, то люблять до кінця. Велика відданість. Але і велике честолюбство, і бажання забратися на самі вершини.

Він ні на кого не розраховує, діє тільки на свій страх і ризик. Впадає в авантюри. Допомогу приходить до нього тільки в самий останній момент. Життя його як би кидає, різні труднощі, руйнування планів. Його кидають прямо в прірву, у безодню небезпек. Така людина не прив’язаний до того, чим володіє, він вільний. Виражене почуття свободи. Як правило, проявляється здатність до лідерства в екстремальних ситуаціях. А коли екстремальні ситуації проходять, то він воліє бути одинаком. В сім’ї йому не щастить, пізній шлюб. Мало дітей або їх відсутність. Дуже образливий, ревний, ревнивий, але образа його ніколи не призводить до мстивості; він честолюбний, і йому притаманне почуття суперництва, змагання. Він хоче добитися і довести, що він перший. Друга половина життя щасливіше, ніж перша. Чим більше він ризикує, тим більше у нього в кінцевому підсумку буде перемог.

Антитотем – Крокодил

Демон Тарви, або Тарамат. Полукрокодил – полудракон, моторошний, з величезною пащею. Зовні: товста шкіра, здорова пащу. Величезна щелепу. Міцні зуби, гострі ікла. Маленькі оченята. Вираз обличчя – абсолютно тупе і злобне, хамське, нахабне, самовдоволене. Вираз безглуздій злості і тупого руйнування. Інстинктивно, незрозуміло чому, хочеться зруйнувати, зламати, зжерти. Всі ці тільки що перераховані бажання володіють тією людиною, який несе в собі цей антитотем. Дуже погана шкіра, темна, в прищах. Неповоротка шия. Злоба, ненависть, тупість, інстинкт руйнування. Хочеться зламати, зруйнувати, покарати, забити, затоптати кого–то, і величезна сила проявляється для цього. Немає грації, на відміну від барса. Він неповороткий. Барс не стільки сильний, скільки гнучкий, спритний і технічний. А цей – навпаки, як правило, зовні амбал, здоровенна лбина, шафа, який бере силою – сила є, розуму не треба.

Ломовик, рекетир. Дуже злий, тупий і мстивий. Нахабний, одержимість параноїдальна, маячна. Якщо він вб’є собі в голову – вийми це і поклади. Неймовірна тупа ненажерливість. Надмірні пристрасті, які доходять до нестями. Немає міри ні в чому: гуляти, так гуляти – до повного розвалу, розпаду. Непробивність. Довести, що-то розжалобити неможливо. Сентиментальності немає. Тупа бездушна туша, черства зовсім. Але дуже настирливий. Всі пробиває. Настирливість, поєднана з кошмарної і протиприродною підозрілістю (коли людина весь час підозрює, що до нього хтось небайдужий, всі проти нього щось мають, все кругом вороги). У неї розвивається синдром неандертальця або пітекантропа: думки йдуть в наступному напрямку, наступний логічний ланцюжок: бачу – не розумію – боюся – ненавиджу – прагну знищити. Страх породжує ненависть, а ненависть – бажання знищити. Миттєво. Якщо середину ланцюжка прибрати – вийде: бачу – прагну знищити. Ось це, як правило,спостерігається у крокодила. Тупий, жорстокий, але недовірливий і підозрілий, ненавидить всіх, але таємно. Де йому надається можливість, там зжере, схапает. Дико, патологічно жадібний. Мародер. Як правило, якщо чогось хоче домогтися, може, й заплакати, плачеться, тисне на жалість.


Залишити відгук