Іменини Бориса — день Ангела Бориса

Борис з дитинства дуже акуратний і вихований хлопчик. Він з обережністю відноситься до речей. У нього завжди всі книги на полиці складені куточок до куточка. Такий же акуратний Борис і у відносинах з жіночою статтю. Він не любить розповідати про своє особисте життя оточуючих, навіть батькам не довіряє таємниць і секретів. У кар’єрі завжди домагається більших успіхів, завдяки своїй завзятості. Він містить всю сім’ю, його дружина і діти ні в чому ніколи не потребують.

Доля: Його енергія і сила волі вимагають чогось цікавого. Який би не був його інтерес, всі його сили і плани будуть неминуче спрямовані на пошук удачі, везіння, щастя.

Святі: Борис Болгарський (іменини 15 травня), Борис страстотерпець (іменини 6 серпня).

День Ангела Бориса

Походження імені слов’янське (болгарське) – скорочена форма імені Борислав (борися за славу). Відвертий, добрий. Може розлютитися, але відхідливий. Може накричати, тут же обійняти, поцілувати. Нервова система розбита, хворіють дерматитами на нервовому грунті. Покладливий в сім’ї, смачно готує. Діти народжуються різностатеві. Борис життєрадісний, допитливий, надзвичайно чутливий до чуттєвих відчуттів, рідко буває агресивним.

Обожнює естетику у всьому, особливо у жінок, він їх обожнює. Часто закохується і часто розходиться. Тому одружується він не один раз і на все життя, «поки смерть не розлучить», а рази два-три і більше. А все тому, що Борис фанатично відданий роботі, що негативно відбивається на його здоров’ї, так як він знімає свої нервові стреси за допомогою міцних напоїв.

Спочатку «ліки» своє він приймає в маленьких дозах. Потім поступово, зовсім непомітно для себе самого, Борис свої дози спиртного доводить до таких розмірів, що незабаром стає повним алкоголіком. Не лякайтеся! Не всі Бориса є п’яницями. Просто у деяких з них є до цього схильність. Та членам його сім’ї необхідно завжди про це пам’ятати.

Борис Іменини за Церковним Календарем

7 Лютого – Борис (Заварин), мч. /новомуч./17 Лютого – Борис (Назаров), сщмч., прот. /новомуч./15 Травня – Борис (у хрещенні Михайло) Болгарська, рівноапостольний цар. [хреститель Болгарії]; Борис (в хрещенні Роман), страстотерпець, князь13 Червня – Борис (Орнатський), мч. /новомуч./6 Серпня – Борис (в хрещенні Роман), страстотерпець, князь1 Жовтня – Борис (Боголєпов), сщмч., ієрей /новомуч./15 Жовтня – Борис Казанський, мч.23 Листопада – Борис (Семенов), сповідник, диякон /новомуч./25 Листопада – Борис (Успенський), мч. /новомуч./5 Грудня – Борис (Козлов), мч. /новомуч./6 Грудня – Борис (Воскобойников), сщмч., єпископ, Іванівський /новомуч./10 Грудня – Борис (Івановський), сщмч., прот. /новомуч./15 Грудня – Борис, мч. /новомуч./


Залишити відгук