Іменини Богдана — день Ангела Богдана

Вже подорослішавши, Богдан змінюється і стає самостійним хлопцем. Він стає більш урівноваженою і цілеспрямованим. Але прихильність до матері залишається. Він домагається більших успіхів у кар’єрі, так як будь-яка робота йому під силу. Але в спілкуванні з людьми Богдан сухим і небагатослівний, часто навіть зарозумілий. Його жінці завжди з ним важко, так як характер у нього непростий. Більш того, він вимагає від своєї жінки, що давала йому його мати: безмежну любов. Якщо він не відчує, то і шлюбу не бути.

Доля: Богдан — це спокійний, знає собі ціну людина. У ньому помітно прагнення добре і грунтовно влаштуватися в житті. Може деколи досягти високої майстерності в професії, достатньо конкретною, не вимагає натхнення та імпровізації.

Святі: Богдан Адрианопольский (іменини 4 березня), Богдан Римський (іменини 17 липня), Богдан Кесарійський (іменини 15 вересня).

День Ангела Богдана

Зі старослов’янської мови – даний богом. Ім’я не канонічне, церквою не визнано. В давнину означало «даний богами». Можливо, що це дослівний переклад грецького імені Федот – даний Богом. Основні риси особистості – високоморальна, сприйнятливий, постійно десь і щось шукає, що володіє міцним здоров’ям і сильною волею, а також глибоко прихованими тваринними інстинктами.

Жити з ним або працювати дуже приємно. Обертається Богдан постійно серед простих людей, там, де йому приділяють багато уваги, і там, де його люблять. Він завжди справляє враження легкості, спонтанності, далеких від важких зусиль. Насправді ніякої легкості не існує – він все тримає всередині себе, що сильно його нервує. Однак внаслідок того, що швидкість реакції у Богдана зазвичай уповільнена, поки він розбереться, «що, чому і коли», то за цей час він поступово заспокоїться і забуде про те, що його хвилювало.

Взагалі, Богдан має дуже добру пам’ять, вміє знайти вихід з будь-яких, самих безнадійних ситуацій. При цьому всі його дії відповідають правилам житейської моралі. Богдан зазвичай має гарне здоров’я. Що стосується його сексуальності, то тут все залежить від сили серцевої прихильності. З коханою дружиною, у хорошій сім’ї Богдан «цвіте і пахне», наче в раю. Друзі Богдана вважають його вічним студентом, тому що йому подобаються всі професії – медицина, психологія, педагогіка, юриспруденція, економіка. Може бути, Богдан не цілком ідеальний, як і ми, може збитися з шляху, але він завжди зможе знайти вихід і вирішити всі свої проблеми.

Богдан Іменини за Церковним Календарем

14 Січня – Богдан, мч.4 Березня – Богдан Адрианопольский, мч.15 Березня – Богдан Киринейский, сповідник, епископ12 Травня – Богдан Кизический, мч.31 Травня – Богдан Анкирский, мч., корчемник11 Червня – Богдан, мч.20 Червня – Богдан Анкирский, мч., корчемник17 Липня – Богдан Лівійський; Богдан Римський, мч.15 Вересня – Богдан (Шатохін), сщмч., ієрей /новомуч./; Богдан Кесарійський (Кападокійський), мч.28 Вересня – Богдан Маркианопольский (Мизийский), мч.25 Жовтня – Богдан, єпископ, Ефесский16 Листопада – Богдан, мч.20 Листопада – Богдан Анкирский, мч., корчемник; Богдан Мелитинский, мч.


Залишити відгук