Іменини Ази — день Ангела Ази

Доля: У своїй свідомості Аза проживає безліч життів, що надає їй впевненість у собі. Метою свого життя вона незмінно ставить лідерство і перемогу.

Святі: мучениця Аза (3 листопада).

День Ангела Ази

У дитинстві Аза — неспокійний, болючий і вередлива дитина. Має поганий апетит, схильна до частих простудних захворювань. У шкільні роки запальна, вперта, перечить вчителям, часто надходить зло їм і батькам. Віддає перевагу дружити з хлопчиками. У неї проявляється сміливість, навіть зухвалість — в образу себе не дасть.

Любить спорт, займається плаванням, тенісом, правда, без помітних результатів. За характером Аза схожа на матір, але не може знайти з нею взаєморозуміння, за духом ближче до батька, на якого дуже схожа зовні.

У дорослої Ази характер практично не змінюється. Дуже влюблива і чуттєва, але її особисте життя складається важко. Одягається яскраво, усім іншим кольорам воліє відтінки червоного і фіолетового. Вона не скупа, швидше їй властиво марнотратство. Частіше обирає професії лікаря, бухгалтера, спортивного тренера, інженера, перукаря, друкарки, офіціантки, педагога, експедитора.

Аза має впливові зв’язки, якщо і може допомогти багатьом, не вважає це зручним для себе, а заводити вигідні знайомства вона вміє. Аза — прекрасна господиня, чистоплотна, в її будинку все блищить, як у хірургічному кабінеті. Деяких це сильно дратує. Вона може запросити гостей, а сама, помітивши якісь недосконалості свого житла, ходити навколо них з мокрою ганчіркою, витирати підлогу, струшувати крихти зі столу… не кожен буде почувати себе зручно в такій обстановці. Сама ж Аза робить це не спеціально — просто не терпить бруду.

Заміж Аза не поспішає, але якщо виходить, то обов’язково за того, про кого мріяла. Любить дітей і чоловіка, користуючись взаємністю. Ази є зазвичай матерями дочок, вкрай рідко — синів.

Аза Іменини за Церковним Календарем

3 Листопада – Аза, мц.


Залишити відгук