Іменини Авраама — день Ангела Авраама

З віком Абрам стає стриманим, рідко втручається в чужі справи. Він цінує порядок, з головою йде в роботу і домагається на ній успіху. Його головний недолік – нетерплячість, бажання досягти результату в найкоротші терміни. Абрам часто ставить перед собою недосяжні цілі, йому варто більш реалістично дивитися на речі. Абрам суворий з собою і оточуючими, але в колі близьких друзів проявляється його приголомшливе почуття гумору і артистичні таланти.

Абраму потрібна пристрасна, але в той же час уважна дружина. Йому важливо відчувати підтримку і захист. У колі сім’ї до Абраму повертаються часті зміни настрою, від бурхливої діяльності він може перейти до апатії. Абрам зазвичай мріє про велику сім’ю, він дуже ніжний з дітьми.

Доля: Його доля схожа на долю всього його многострадальческого народу. Він блукач. Різні місця роботи, різні місця для життя, різні жінки.

Святі: Праотець Авраам (іменини 22 жовтня).

День Ангела Авраама

З давньоєврейської мови – великий батько народів. У російській побуті існували варіанти; Авраам, Авраамій, Аврам; укр. Оврам. У старозавітних переказах – обранець Яхве, який укладав з ним «заповіт» (союз), один з патріархів, родоначальник євреїв (через Ізмаїла) арабів. Згідно з переказами, спочатку мав ім’я Аврам (два слова), але у вигляді особливої милості отримав від бога додаток до свого імені додаткового складу.

Життєва енергія, закладена в ім’я Абрам, колосальна, однак, на превеликий жаль, отримуючи в дитинстві це ім’я, Абрам мимоволі приймає на себе негативну карму всього єврейського народу, вічного блукача і вигнанця. Можна довго сперечатися про те, чи це справедливо, але головне, що факт негативного ставлення до євреїв, на жаль, існує. Давно вже став прозивним, це ім’я здатне перетворити життя свого власника в трагедію, що може призвести або до придушення і приниження особистості, або, навпаки, до різкого конфлікту з навколишнім суспільством. Тільки дуже сильна людина здатна зберегти рівновагу в такій ситуації. У більшості ж випадків зовнішній спокій Абрама – це лише громадська маска, і часто його негативні емоції знаходять вихід у нескінченних сімейні конфлікти та скандали.

Авраам Іменини за Церковним Календарем

17 Лютого – Авраамій Арвильский; Авраамій Печенгский27 Лютого – Авраамій Каррийский8 Квітня – Авраам Латрийский14 Квітня – Авраамій Болгарский22 Травня – Авраамій Болгарський (Перенесення мощей). Переміщуваний: в Тиждень про расслабленном2 Серпня – Аврамий Галицький, Чухломской, Городецький, прп., ігумен. [учень прп. Сергія Радонезького]3 Вересня – Авраамій Палеостровский; Авраамій Печерський; Авраамій Смоленский7 Жовтня – Авраамій Мирожский11 Жовтня – Авраамій Печерский22 Жовтня – Праотець Авраам11 Листопада – Авраамій Печерський; Аврамий Самітник, Хиданский, прп., пресвит.; Аврамий Ростовський, архим.13 Листопада – Аврамий, мч.


Залишити відгук