Іменини Артемія — день Ангела Артемія

Сімейне щастя Артемій знаходить найчастіше вже в зрілому віці, тому ранній перший шлюб може розпастися. Відносини, які він починає будувати після 35 років, стають міцними і стабільними. Для дружини і дітей Артемію зазвичай не шкода нічого, він може обсипати їх подарунками і дарувати свою увагу.

Доля: Найбільш важливою рисою цього імені є, мабуть, прагнення йти своєю дорогою, насамперед покладаючись на самого себе. Зазвичай Артем вміє поважати авторитети, але ставиться до них без трепету і преклоніння і завжди готовий проявити характер.

Святі: Святий праведний Артемій Веркольский (іменини 6 липня), святий великомученик Артемій (іменини 2 листопада).

День Ангела Артемія

Ім’я Артем в перекладі з грецького — «бездоганне здоров’я». В іграх з дітьми спокійний, ненав’язливий. У школі уважний, все запам’ятовує, вчиться добре. Дорослішаючи, стає більш активним, рухливим, бере на себе ініціативу і роль лідера в класі, але керувати собою нікому не дозволить.

Не конфліктний, легко поділяє лідерство з друзями. Не жадібний, готовий поділитися найдорожчим з товаришем. Дисциплінований, Артем ніколи не порушує правил етики, коректний і галантний. Артем можуть бути лікарями, журналістами, електриками, архітекторами, вчителями, будівельниками. Артемам доступні практично будь-які професії, і скрізь вони досягають успіху.

Артемій Іменини за Церковним Календарем

26 Лютого – Артемій Палестинский6 Липня – Артемій Веркольский, отрок2 Листопада – Артемій Антіохійський, вмч., военачальник13 Листопада – Артема праведний


Залишити відгук