Іменини Артема — день Ангела Артема

Артем звик добиватися своїх успіхом самостійно, без допомоги навколишніх. Навіть якщо опиняється у скрутних ситуаціях, воліє виплутуватися з них сам. Людей з цим ім’ям труднощі не лякають. Хоча він не вважає, що головна мета його життя — це побудувати кар’єру. Але, незважаючи на це вони можуть досягти успіхів у будь-якій справі і працювати на будь-якій роботі. Жінок у Артема завжди багато, він буквально притягує їх до себе. Але та щасливиця, яку він обере своєю дружиною, знайде справжнє щастя. У шлюбі він відданий чоловік, який все робить для сім’ї і любить своїх дітей. Дуже гостинний, а також любить їздити в далекі поїздки.

Доля: Енергетика імені Артем відрізняється гармонійним балансом всіх найкращих людських якостей, врівноваженістю темпераменту і умінням завжди і скрізь знаходити компроміс.

Святі: Артемій Веркольский (іменини 6 липня), Артемій Антіохійський (іменини 2 листопада).

День Ангела Артема

Ім’я Артем – грецьке. У перекладі воно означає «здоровий», «неушкоджений». Хоча це одна з двох версій, які існують сьогодні з приводу походження цього імені. Друга ж говорить, що ім’я Артем означає «присвячений Артеміді». Володар цього імені – людина-протилежність. То він володіє одними якостями, то зовсім іншими. Якщо говорити конкретно про ім’я, то можна відзначити, що в ньому, так само, як і в характері його господаря, поєднуються сила й м’якість, пристрасть і холод, впевненість і сумніви.

Артем Іменини за Церковним Календарем

17 Січня – Артема, апостол від 70-ти, єпископе, Листрийский (70 ап.)26 Лютого – Артем Палестинский12 Травня – Артема Кизический, мч.6 Липня – Артем Веркольский, отрок2 Листопада – Артем Антіохійський, вмч., военачальник12 Листопада – Артема, апостол від 70-ти, єпископе, Листрийский13 Листопада – Артема праведний


Залишити відгук