Іменини Арсенія — день Ангела Арсенія

Дорослі Арсенія завжди багато думають, вважають за краще слухати, а не говорити. Не люблять конкуренцію, тому їм важко самостійно за щось постояти. За природою вони не є лідерами. Часто звертаються за допомогою до батьків, особливо в той проміжок життя, коли вже пора будувати кар’єру. Часто схильні до колекціонування.

Доля: Це тихий, спокійний. Він добродушний і сором’язливий, у нього завжди багато друзів. Люди люблять і цінують Арсенія за доброту і прекрасні якості душі.

Святі: Арсеній Великий (іменини 21 травня), Арсеній Коневскім (іменини 25 червня), Арсеній Печерський (іменини 10 вересня).

День Ангела Арсенія

Ім’я Арсеній, як і більшість сучасних російських імен, має грецьке походження. Спочатку його вимовляли «Арсениос». Перекладається як «мужній», «зрілий» – відмінна характеристика для майбутнього чоловіка. Вважається, що його покровителем був преподобний Арсеній Комельский. Серед його талантів був один дуже несподіваний: він міг молитвою підпорядковувати собі диких звірів. Ось яким мужністю і силою володів! До речі, дворянин за походженням, він обрав для себе долю пустельника, який жив у лісі.

Часто батьки вибирають ім’я за красу. До імені Арсеній це відноситься повною мірою – воно дуже шляхетна, милозвучне. Здається, що його володар дуже м’яка людина. Таку думку швидше за все буває необачним. В імені є зменшувальна форма – Арсен, яка наділяє свого героя несподівано жорсткими рисами. Ось і обертається значення імені «коктейлем» протиріч: сентиментальний і діяльний, сором’язливий і запальний. І тут вже важливо, що над чим візьме верх.

Арсеній Іменини за Церковним Календарем

1 Лютого – Арсеній Керкирский, архиепископ19 Лютого – Арсеній Икалтойский28 Лютого – Арсеній, прмч.13 Березня – Арсеній (Мацеевич), сщмч., митр., Ростовський і Ярославский15 Березня – Арсеній, єпископ, Тверской12 Травня – Арсеній, архієпископ, Суздальский21 Травня – Арсеній Великий, прп.; Арсеній Новгородський, Христа ради юродивий (Набуття мощей); Арсеній Печерський, Трудолюбивый25 Червня – Арсеній Коневскім, прп.15 Липня – Арсеній, єпископ, Тверской25 Липня – Арсеній Новгородський, Христа заради юродивый13 Серпня – Арсеній, єпископ, Никоцминдский6 Вересня – Арсеній Комельский, Вологодський, игумен10 Вересня – Арсеній Печерський, Трудолюбивый12 Вересня – Арсеній I Сербська, архиепископ10 Листопада – Арсеній, архієпископ Сербський.19 Листопада – Арсеній (Троїцький), сщмч., прот. /новомуч./3 Грудня – Арсеній (Дмитрієв), прмч., ігумен /новомуч./26 Грудня – Арсеній Латрийский, ігумен


Залишити відгук