30 Сонячний День

Тридцятий сонячний день присвячений Святого Духу Спента–Манью. Сонячний місяць зороастрійського календаря починається днем, присвяченим Творця світу Ахура–Мазді, а закінчується днем присвяченим Спента–Манью. Спента–Манью не є окремим божеством зороастрійського пантеону – це той же Ахура–Мазда, але вже у творчій іпостасі. Він безпосередньо протистоїть Ангра–Манью, про що свідчить сама його ім’я. Спента–Манью – «Святий дух» – бореться на просторах Всесвіту з Ангра–Манью – «Злим духом», і в кінці світової історії він неодмінно повинен його знищити. Згідно однієї концепції, яка вважається дуже древньої, Спента–Манью і Ангра–Манью є братами–близнюками, народженими Ахура–Маздою. Обидва вони діють у світі Гетиг як деміургів, але з тим лише відмінністю, що Спента–Манью створив все хороше, а Ангра–Манью – все зле. Сам Ахура–Мазда перебуває в ідеальному світі Меног, сфері чистої духовності.

30 Сонячний День — Характеристика

Предмет сили: 30–й сонячний день, оскільки у нього наговорювалося багато молитов, чотки є головним предметом сили. Причому, кам’яні чотки. Причому, таких камінчиків має бути 30. Добре б – з турмаліну, але це дуже дорого вийде, хоча зараз і турмалін є плавлений. Істинний турмалін ближче до рожевого кольору, трохи бузковий і майже прозорий. Істинно прозорого турмаліну не буває, він все одно мутнуватий. Чотки роблять з будь-яких каменів, особливо – ваших каменів. Один з предметів сили (вторинний) – дзвін.

Колір: День всіх кольорів, окрім чорного. Будь-яка гама, що виходить з білого кольору. Будь-які поєднання кольорів. Вважається, що цей день повинен бути днем орнаментів, золото, блискітки, чим строкатіше і украшеннее ви будете, тим краще буде для вас. Треба бути, як Жар–птиця. Чорний колір забороняється.

Камені: Золотий авантюрин. Самий світлий авантюрин. Був ще й білий авантюрин, зараз його немає. Білий з золотими блискітками. Зараз майже всі авантюрины плавлені (рожево–коричневі, особливо), як плавлені сирки. Цей камінь дарує людині впевненість, оптимізм, загострює емоційний настрій. Раніше вважалося, що він міг привернути до вас серця ваших коханих. Авантюрин не можна носити більше однієї місячної фази поспіль, краще – в третю або четверту. Людям, у яких сильний Нептун і виділені знаки Води і Землі, він дуже піднімає настрій, якщо носити його не постійно. Натуральний камінь зустрічається дуже рідко, зараз його в основному роблять з крихти. Є ще другий камінь турмалін (рожевого кольору), піддає випробуванню будь-якого праведника. Турмалін – це камінь невинності, камінь, в якому, за словами зороастрійців – величезні поклади світла. Турмалін є каменем перевірки на міцність будь-якого вчителя. І, взагалі, це – камінь вчителів. Вважається, що турмалін зміцнює родину, шлюб, а також підвищує потенцію у чоловіків. Камінь повної трансформації сексуальної енергії. Носити його довго не можна!

Зірка: Святого Духа, відкриває невидимі знання і карає будь-якого пророка, якщо він виявиться лжепророком; зірка йдуть по Шляху; зірка–водій.

Планета: Сонце, Вакшья.

Щасливі числа: 40, 85.

У 30–й сонячний день необхідно завершувати старі справи, не починаючи нових. Це день роздумів, контролю за думками, ви повинні намагатися не замыслить худого. Взагалі, краще нічого не замишляти. Краще за все взагалі ні про що не думати. А по сему – пийте побільше кумису. Він не розташовує до роздумів. Він дає медитативне стан. Кумис ділили тільки з близькими, друзями. Це був священний напій. Просто так, всім підряд, кумис не пропонували. В цей день не можна їздити на далекі відстані, не рекомендується починати поїздки. Цей день найкраще провести в колі родичів, менше бути на людях.

День, пов’язаний з Учителем, вченням. Віддай 30–й день Вчителя. Якщо у 29–й сонячний день потрібно носити побільше одягу, і одночасно, забороняється уникати подружніх обіймів, то в 30–й сонячний день потрібно носити менше одягу, крім жінок, яких відвідує нечестива Гех. Жінки, яких відвідує нечестива Гех, не мали права носити менше 3–х одягу. Навіть, якщо це літо, навіть якщо це спека, вони повинні мати не менше 3–х шарів одягу: накидка, верхнє білизна, нижня білизна.

Це – день молитов всім святим, поминання покійних. У 30–й сонячний день ходили на цвинтар і здійснювали обряд розподілу їжі. Третю частину за поминання покійних з’їдали самі, ще одну третю частину віддавали птахам, і останню третину – собакам. На кладовищах раніше мешкала велика кількість собак і птахів. Це день дуже серйозних і важливих заходів. День, коли потрібно бути поблизу будинку. День, коли не потрібно ні балакати, ні пліткувати; і не займатися чварами. Треба завершувати справи. День пов’язаний з релігією. «Віддавай 30–й день релігії, молитви, Фравашам». Є день (19–й сонячний день), пов’язаний з Фравашами, а цей день присвячений всім святим, поминаемым під своїми власними іменами. День відмови від того, що у вас було. В цей день позбавлялися від старих речей. Виносять з хати все, що більше не потрібно. День звалищ, коли всі виносять на смітник.

не Можна в цей день базікати, кидати слова на вітер. День обережності, багато справи робилися з обережністю. День довгих роздумів потрібно 50 разів подумати, перш ніж щось зробити. День великих і серйозних планів. Цей день взагалі не терпить несерйозності. День, коли потрібно робити вибір. День багато виборів. Найкращий день для медитацій. Особливо для медитацій на світ, на джерело світла. День відвідування храмів, особливо ввечері. У 30–й сонячний день нікого не можна вбивати: пташок, тарганів. З храфстрой треба боротися, але в 30–й сонячний день боріться з нею молитвою. Вмовляйте таргана піти, поговоріть з ним, раптом він вас зрозуміє. «Не вводь у гріх, піди.»

В цей день не займалися ні прати, ні прибиранням, і не приготовляли їжу. Її їли в холодному вигляді, наперед приготовлену, або тільки підігрівали. Все треба готувати заздалегідь. Вважається, що дуже гарячу їжу їсти не можна. Це найкращий день для голодування.

Добру справу в 30 Сонячний День

Розкриття таланту, творча ініціатива, радість, веселощі, натхнення.

Їжа в 30 Сонячний День

Молочна їжа, особливо кисломолочна. Дуже хороший кисломолочний слабоалкогольний напій – кумис (кумис буває з кінського молока, а буває з верблюжого – айран). Краще пити з вербюжьего молока. Кумис рекомендується пити тільки з молока молодих верблюдиць. Це алкогольний напій, але після нього немає похмілля. Якщо його випити трохи, то стан хороший, радісний, веселий. Айран – слабший. Робіть з молока слабоалкогольні напої (від 7–ми до 10–ти градусів) і пийте в 30–й сонячний день. Сир також гарний у цей день. Намагайтеся випити побільше молока. Це день хліба. Крім молочних алкогольних напоїв, інших не пили – ні вина, ні пива. Тільки кумис. Найкраще – верблюжий кумис.

Сни в 30 Сонячний День

Сновидіння бываются тільки в тому випадку, якщо ви несподівано прокинетеся посеред сну, і запам’ятайте його до кінця. Тільки дуже яскраві, барвисті сни, строкаті, як одяг, яку рекомендується носити. Вважається, що в ідеалі краще взагалі не бачити снів. Кращий сон тільки той, у якому ви бачите дзеркала або дивитесь у дзеркало. Бачити уві сні самого себе – це теж дуже добре. Знак очищення, звільнення, позбавлення від нещасть. Якщо ви не бачите цього дня снів – значить, у вас немає скільки–небудь значущих проблем, значить вам нічого особливого робити не треба. А якщо є сни у цей день, значить, є проблеми.

У 30–й сонячний день бачити сни – це завжди проблема. Може бути, вони будуть мати гарне закінчення, якщо ви побачите себе у дзеркалі, або просто себе, з собою поговорили. «Тихо сам з собою.» Якщо ви побачили себе в сні – це означає, що у вас є проблема, пов’язана з самим собою. Проблема, з якої є вихід обов’язково. Також бачити у сні камені, гори, дертися кудись–вважається поганим сном – перешкоди, обмеження, перешкоди. В основному, на сни цього дня не дуже звертали увагу.

Прикмети в 30 Сонячний День

Цей сонячний день вважається днем підведення підсумків, вдень очищення Світлом. Вважається, що в цей день краще бути побільше світла, що звільняє від всякого бруду. Дуже хорошою прикметою є зупинка годин. Раптом годинник зупинилися. В інші дні – це погано, а це – добре. Це закінчення якогось дурного періоду у вашому житті, це звільнення, це вихід на новий рівень. Також зупинка годин – це зняття проблем, пов’язаних з якимось періодом вашого життя, з часом. Правда, якщо годинник впали, розбилися, – це щось дуже погане. Поганий знак. Це падіння ритмів. Це або до смерті, або до нещастя.

Дуже хороші прикмети пов’язані з камінням. Якщо ви знайшли камені, самоцвіти, це добре, підбирайте їх – це вам дар. Але дуже погано, якщо в 30–й сонячний день у вас з перстені випав камінь, або камінь дав тріщину, або 30–й день ви побачили, що там темне плямочка. Це – знак долі, хвороби, підпорядкування, залежність. Дуже добре в цей день чути бій годин, якщо ви настирливо чуєте бій або стукіт годин. Якщо ви постійно на них звертаєте увагу. Також дзвін дзвіночка, дзвонів – це гарна прикмета. Бій годин – це знак того, що ви перебуваєте під наглядом. «Під ковпаком у Мюллера». Знайти пісочний годинник – добре. Це знак підведення підсумків. Добре почути зозулю, а також все, що ви чуєте, отмеряющее ритм часу. Дуже добре бачити зірниці, спалахи блискавок; і якщо включається дуже яскраве світло – знак просвітлення, знак того, що ви знаходитесь на порозі прозріння. Але якщо постійно вимикають світло, або – темний день, і вам доведеться бути постійно зі світлом – це дуже поганий для вас знак.

Вважається, що в ніч з 30–го на 1–й сонячний день, не можна спати без світла, хоч лампадка, хоч свічечка повинна горіти. Веселка – теж хороший знак, як міст Чінват. Погано, якщо під вами будуть ламатися сходинки, або міст зламається під вами. Дуже добре проїжджати в цей день під мостом, а особливо, коли по мості ідуть вози, машини. А особливо, якщо ви їдете під мостом, а по мосту їде поїзд (раніше вважалося – багато возів, а зараз – потяг) – треба загадувати бажання.

Розбите скло, б’ється посуд у цей день – дуже поганий знак. Це знак втрати удачі, знак страшних втрат, розчарування, розбитої життя, самотності, сварки з близькими. У цей день, якщо у вас відірвалася і відкотилася ґудзик, розірвалася одяг – це хороший знак, на відміну від 29–го сонячного дня. Це – звільнення від перешкод; від вас відсіявся хтось зайвий. У 30–й сонячний день також проявляється Зерван, так як день пов’язаний з часом, з годинником. Вважається, що в цей день потрібно купувати годинники, дзеркала.

Тотем – Жар–птиця

Жар–птах, схожий на Павича — це яскрава, вона сяє птах з казок. Її жар сильно світить, але не гріє. Це не матеріальний жар, не матеріальний світ. Це світ невидимого світу. Людина буде таким же: дуже помітним, яскравим, але нескінченно далеким від людей, які його оточують. Такої людини дуже важко не помітити. Він дуже незвичайний, притягує до себе увагу. Зовні: високого зросту, яскравий. Дуже великі і іскристі очі, великий ніс, великі риси обличчя. Дуже зовні породистий, красивий. Повз таку людину дуже важко пройти. Вони привертають увагу, але не викликають бажання (відразу). Діють, як стоп–кадр, не помітити їх неможливо.

Навколо такої людини – маса чуток, маса пліток. Така людина, народжена в 30–й сонячний день, навіть може бути кучерявим, але злегка. За уявною легкістю і навіть поверховістю криється дуже велика глибина, серйозність і вірність принципам, а зовні справляє враження якогось театру, ігри, актора; вважається, що йому легко все дається, але насправді це не так – це зовнішнє, напускне. Він, навпаки, дуже важко до всього доходить. Їх приймають за дуже веселих, і навіть порожніх людей, але насправді це не так. Все це – тільки зовнішнє, це оболонка, за яку дуже важко прорватися. Зате у такої людини – істинно вільний дух, його ніщо не може скувати, і перешкоди з його дороги усуваються. Він навіть може зупиняти і прискорювати тимчасової потік.

Це доходить іноді до того, що коли він запізнюється на поїзд, залишається 15 хвилин, він знаходиться на відстані майже години їзди, і раптом він встигає майже в останню хвилину стрибнути в останній вагон. Як ніби час розтягується, а коли треба – воно стискається. Незрозуміло, але, мабуть, вони володіють такою унікальною здатністю. Можуть навіть вибиватися із часу. Така людина дуже гордий, незалежний, вільний. Зовні справляє інше враження. Впливати на таку людину вкрай важко. Багато зовсім не можуть зрозуміти, що його блиск насправді – не фальшивий, а щирий, він набагато глибше, ніж позірна враження про нього. Він завжди бажає бути у центрі уваги і йому це вдається. У нього прекрасний талант учителя, пророка, педагога. Він притягує дуже багатьох, але за ним слідувати, тобто наслідувати його приклад, дуже важко. Тому що він – загадковий чоловік, і, як правило, одинак.

У 30–й сонячний день народжуються люди, які залишаються холостяками. Мало народжується в цей день людей з щасливим шлюбом. Шлюб для цієї людини практично не є значущим. Тому вони або дуже пізно одружуються, або взагалі не прагнуть до цього. Визнання для них також не є самоціллю. Вони не є ні помилково скромними, ні, навпаки, занадто пихатими. Беруть від життя те, що можуть взяти, і цим щасливі. У сім’ї, як правило, холостяки, старі діви. У них все дуже пізно складається в особистому житті. І, навпаки, вони є вже заможними особами в самому початку. Вони рано стають такими, що відбулися, ранні здібності, часто вундеркінди. Чим далі, тим більш цікавий цей чоловік.

Навколо нього ходять чутки, плітки, всі його обговорюють, намагаються в чомусь його викрити. Якщо у нього не так добре в родині, то дуже добре з батьками, з домівкою. Його будинок – його фортеця, де він може сяяти і блищати. Дуже добре з реалізацією талантів. Якщо він йде, дійсно, своїм шляхом, то його неможливо не помітити, і не нагородити.

Зовнішність: як правило – високий зріст вище середнього, «породиста». Великі і проникливі очі, яскраві; і ці очі як би живуть окремо від особи. Дуже виразні очі, а обличчя кілька нерухомий, відсутня міміка. У жінок завжди тонка шия, довгі ноги, граціозний вигляд. Він не товстий і не худий, а нормальний. Дуже високий лоб – чоло мислителя. «Породиста» зовнішність, часто у них бувають злегка кучеряве волосся. Павич також є тотемом 22-го року зороастрійського 32-річного сатурніанського календаря.

Антитотем – Монстр

Антитотем цього дня – це страшний монстр, якого немає в природі. Це суміш жаби, ящірки і свині. Рило – свиняче, очі пучеглазі, як у жаби, покрита бородавками. Склизкая мокра шкіра. Все інше – від ящера. Маленькі ручки. Дуже схожий на тиранозавра рекса. Здорові зуби. Тіло динозавра з маленькими рахитичными ручками, здорові ноги, здоровенний хвіст. Зовні: величезна голова, товстий, жирний, лисий, мокрий, вічно спітнілий. Диявольська посмішка. Відсутність шиї і чола. Лоб закінчується у «брежнєвських брів», там же і починається. Зовні підозріло схожий на Брежнєва, але це не він. Тут, на відміну від тотема, рухливе обличчя, гримаси, пики корчить. Дуже багато прищів, нечиста шкіра, запалені набрякшие повіки, пучеглазость. Бісом цього дня згадується, як раз демоница Аз, пожирає матерію. Це вона втілюється у вигляді такого жахливого, потворного монстра. Товста шкіра, як хітиновий покрив.

Характер: тупість, відсутність думки, ненависть, злостивість, мстивість. Людина, що пожирає час у інших. У нього – маса знайомих, він парализующе на них діє. Володіє гіпнотичними здібностями, такими, що багато людей, які потрапляють в його орбіту, навіть не бачать, наскільки він бридкий. Він діє на людей, як змія на кролика. У нього при цьому страшна сила, він на людей впливає, тисне, душить, тиран, деспот, домашній тиран, дріб’язково переслідує за будь-які відхилення від його ритуалів, які він намічає. Він завжди поширює навколо себе ненависть, роздратування, напруження, любить стравлювати, зіштовхувати людей, щоб вони гризлися, а він на цьому підживлюється. Не терпить ніякого розумника. Розумного він знищує, якщо той не здається. Вносить завжди протиріччя вчення. Пакостничает і шкодить. Навколо нього якесь поле смерті, багато швидко старіють і вмирають. Він, як осквернитель могил і як розповсюджувач капості, сіє ненависть між людьми, але при цьому йому дана страшна сила. Ця людина може згуртувати навколо себе величезну кількість схожих людей і бути їх лідером.

У 30–й сонячний день народжуються монстрообразные лідери, провідні в бій таких же виродків. Гітлер народився в цей день. Він пожирає, згортає час тих, хто знаходиться поруч з ним. Здається, що минуло дуже багато часу, а насправді – незначна кількість. Тотем і антитотем – це крайнощі. У житті немає людей абсолютно гарних, або цілком поганих, тому у всіх проявляються й риси тотема, і риси антитотема.


Залишити відгук