Іменини Аристарха — день Ангела Аристарха

Подорослішавши, Аристарх справляє враження спокійної, врівноваженої людини, і тільки люди, що знають його досить добре, бачать, що це дуже збудливий, сприйнятливий, вкрай знервований чоловік. Сильні негативні емоції він відчуває через сущих дрібниць, накручує себе, вигадує проблеми і з-за них переживає. Якщо знаходить людей, які готові його слухати, то із задоволенням вчить їх життя, розповідаючи, що їм робити, а чого не варто, причому читає свої нотації з надзвичайно важливим видом. Одне з найсуворіших випробувань для Аристарха – зміни в обстановці та в оточенні. Йому страшно вже від однієї лише думки про те, що потрібно вибратися з будинку, куди їхати. Чоловік ні за що не обере роботу, що припускає відрядження. Самотність не обтяжує його, оскільки він не відчуває в зв’язку з ним будь-якого дискомфорту. Він завжди знайде, чим йому зайнятися, наприклад, проаналізує складну шахову партію або шанує, пограє на комп’ютері.

Якщо у Аристарха з’являється власна сім’я, то в її лоні він стане проводити левову частку свого вільного часу. Він потребує любові близьких, їх моральній підтримці, тому зробить зі свого боку все, щоб його сімейство жило дружно і щасливо. Дружина буде почувати себе дуже комфортно поруч з Аристархом — уважним і турботливим. Чоловік неодмінно порадиться з нею, приймаючи найбільш відповідальні рішення, завжди допоможе по господарству, з задоволенням пограє і поспілкується з дітьми.

Доля: Ім’я Аристарх володіє колосальною діяльної енергією. Воно передбачає твердість, рішучість, прагнення до лідерства, а рідкість цього імені багаторазово підсилює такий вплив.

Святі: Апостол Аристарх (іменини 28 квітня).

День Ангела Аристарха

З давньогрецької мови найкращий, безсмертний. Походить від імені Арістей – син бога сонця Аполлона. Це ім’я має колосальну діяльної енергією. Воно передбачає твердість, рішучість, прагнення до лідерства, а рідкість імені багаторазово підсилює такий вплив на психіку. Втім, зовсім не факт, що всі ці якості отримають розвиток у характері самого Аристарха; вірніше, він, безсумнівно, буде відчувати потребу відповідати своєю мужньою енергетиці, проте наскільки це у нього вийде – велике питання. Так, скажімо, якщо людина вирішує зайнятися яким-небудь мужнім видом спорту, то йому мало просто називатися спортсменом – треба ще виправдати це звання.

Аристарх Іменини за Церковним Календарем

17 Січня – Аристарх, сщмч., єпископ, Апамейский (70 ап.)27 Січня – Аристарх28 Квітня – Аристарх, сщмч., єпископ, Апамейский10 Жовтня – Аристарх, сщмч., єпископ, Апамейский27 Листопада – Аристарх (Заглодин-Кокорев), сщмч., єром /новомуч./


Залишити відгук