Іменини Орисі — день Ангела Аріни

Сімейні стосунки у Аріни складаються зазвичай дуже гармонійно. Вона вибирає в супутники життя надійного чоловіка, за яким буде знаходитися, як за кам’яною стіною. В шлюбі воліє рівноправність та взаємну повагу. Найчастіше жінки, названі ім’ям Аріна, мають хороше здоров’я, фізичну витривалість і можуть займатися різними видами спорту.

Доля: Аріна проживе щасливе життя. Нареченная цим ім’ям жінка добре веде домашнє господарство, обожнює приймати гостей.

Святі: Св. Аріна Єгипетська мучениця (1 жовтня).

День Ангела Орисі

Старовинне і красиве ім’я Орися. В Росію воно прийшло з Греції, де з давніх пір було поширене серед представниць знаті. Воно є похідним від імені античної богині миру, яку звали Эйрен, і в перекладі означає «спокій» і «світ». Зазнавши за довгі роки зміни, ім’я прийняло кілька форм. Серед них і добре нам знайоме Ірина, і більш рідкісне Орися. Іменини власниць цих імен відзначаються кілька разів на рік. Зазвичай кожна обирає собі той день, який за календарем ближче всього до дня її народження. Іменини Орисі за церковним календарем святкуються в ті ж дні, що і у Ірини.

Аріна Іменини за Церковним Календарем

12 Січня – Аріна, мц.16 Січня – Аріна, мц.26 Лютого – Орися (Хвостова), прмц. /новомуч./7 Березня – Орися (Смірнова), мц. /новомуч./29 Квітня – Аріна Аквилейская, мц.; Аріна Коринфська, мц.18 Травня – Аріна Македонська, вмц.26 Травня – Аріна Константинопольская10 Серпня – Аріна Капподакийская, прп.17 Серпня – Аріна, мц.22 Серпня – Аріна, царица30 Вересня – Орися (Фролова), прмц. /новомуч./1 Жовтня – Аріна Єгипетська, мц.2 Листопада – Аріна, мц.


Залишити відгук