Іменини Аріадни — день Ангела Аріадни

За легендою, дочка критського царя Аріадна допомогла Тесею, приреченому на поталу Мінотавра, вручивши йому клубок ниток. Убивши Мінотавра, Тесей з допомогою нитки, прикріпленою до входу, зміг вибратися з лабіринту.

Доля: Аріадна — турботлива мати і вірна дружина. Вона ніжна, вірна і готова віддати все заради любові.

Святі: Аріадна Фригійська (іменини 1 жовтня)

День Ангела Аріадни

Аріадну дуже складно вивести з себе: її терпіння дивує близьких. Часто вона проявляє безмежне співчуття навіть до малознайомих людей. Її трепетне ставлення до інших настільки захоплює Аріадну, що вона перестає звертати увагу на власні проблеми. Благородні вчинки Аріадни абсолютно безкорисливі: вона не жадає подяки, похвали або відповідної допомоги. З особистими бідами Пекла воліє боротися самостійно: вона ніколи не буде скаржитися друзям на своє життя або шукати могутнього покровителя.

Зовні Аріадна створює враження м’якого, легко піддається впливу людини. Однак власна думка для неї дуже вагомо. Ніхто не зможе переконати Пеклі до тих пір, поки не призведе стоять аргументів. Кожен, кому пощастило поспілкуватися з Аріадною, відчуває в ній якусь цілісність і незалежність.

Пекла ніколи не засуджує людей. Їй властиві тактовність і розуміння. Вона не любить слухати пліток, вважаючи це заняття марною тратою часу. Завдяки цій рисі характеру у Ади практично не буває недоброзичливців. Чудові зовнішні дані Ади та її багатий внутрішній світ приваблюють безліч шанувальників. Аріадна виходить заміж в ранній молодості. Вона терпляче зносить всі огріхи чоловіка, не поширюючись про них навіть близьким друзям.

Аріадна повністю виправдовує таке тлумачення свого імені, як «вірна дружина». Вона ніколи не шукає амурних пригод на стороні. Материнська любов Ади також не знає меж: вона намагається захистити своїх дітей від усіх можливих труднощів, виховує в них почуття власної гідності і прагнення до справедливості.

Аріадна Іменини за Церковним Календарем

4 Вересня – Аріадна, царица1 Жовтня – Аріадна Промисская (Фригійська), мц.


Залишити відгук