Іменини Архипа — день Ангела Архипа

Важко очікувати, що Архип буде відрізнятися надмірною активністю і рухливістю; зазвичай вже з дитинства він виглядає серйозною людиною і нерідко починає здаватися трохи старше своїх років. Звичайно, багато чого в його житті залежить від виховання, але можна бути впевненим, що, одного разу вибравши свою дорогу, він стане крок за кроком наполегливо просуватися до мети. Найбільш сприятливо, якщо деяка його серйозність буде пом’якшуватися добрим гумором, і, треба зауважити, енергія імені може схилити його до цього.

Доля: Ім’я Архип складно назвати популярним, його енергетика робить чоловіка володарем багатьох переваг, головними з яких є неабиякий розум і вміння контролювати свої емоції.

Святі: Апостол Архип (іменини 4 березня), Преподобний Архип (іменини 19 вересня).

День Ангела Архипа

За походженням ім’я хлопчика Архип є дуже давнім. Воно походить від грецького Архиппос, що в перекладі на російську мову означає «начальник кінноти» або «покровитель коней». Іноді значення чоловічого імені Архип визначається як «конюх» або «старший вершник».

Легко заводить знайомства, любить подорожувати в якості туриста. З ним є про що поговорити, багато чого можна від нього почерпнути. Тонкий цінитель всього прекрасного, добре розбирається в музиці, живопису. Строгий у вихованні дітей, дуже вимогливий до них, намагається дати хорошу освіту.

«Весняний» — дуже товариська, артистичний. Дуже ображається, якщо про нього забувають, не запрошують на якісь урочистості. Вимагає підвищеної уваги до себе не тільки від членів сім’ї, але і від друзів, знайомих, приятелів. Любить приємне товариство, душа компанії.

«Літній» — має м’який, уживчивый характер, у нього велика і дружна родина, він любить дітей і намагається мати їх багато.

«Осінній» — товариський, енергійний, спритний. Добре розбирається у фінансових питаннях, вміє заробити зайву копійку.

«Зимовий» — замкнений чоловік, неговіркий, не любить нав’язливих людей.

У побуті охайний, надмірно гидливий. В його будинку все блищить, навіть якщо він веде холостяцький спосіб життя. Вміє оточити увагою домашніх, не проти, якщо з ними однією сім’єю будуть жити його батьки або батьки дружини. Одружується один раз, терплячий у сімейних відносинах, вважає, що розлучення не вирішить проблем і ніяка інша жінка не зможе стати ідеальною дружиною.

Архип Іменини за Церковним Календарем

17 Січня – Архип, сщмч., єпископ, Колоссянский і Иерапольский (70 ап.)4 Березня – Архип, сщмч., єпископ, Колоссянский і Иерапольский19 Липня – Архип, мч.19 Жовтня – Архип Херотопский (в Хонах), пономарь5 Грудня – Архип, сщмч., єпископ, Колоссянский і Иерапольский


Залишити відгук