Іменини Антоніни — день Ангела Антоніни

У дорослому житті Антоніна вибирає для себе роботу вихователя, вчителя і тому подібні професії. Ідеально для неї підходить посаду керівника, але найчастіше при її отриманні нехтує владою, у неї з’являються якісь деспотичні риси. Тому свої організаторські якості їй краще проявити більш простих професіях.

Доля: Антоніна немов би народжується для того, щоб стати берегинею домашнього вогнища. Не знайти більш турботливою і вмілої господині.

Святі: Антоніна Нікейська (іменини 14 березня), Антоніна Кродамнская (іменини 23 червня).

День Ангела Антоніни

давньогрецьке Походження. Символ імені набуває натомість. Можливо, вступає в бій. Іменини Антоніни відзначають чотири рази в році. Антоніну можна порівняти з качкою, яка добре себе почуває у воді, але зовсім погано на суші. Тобто жінки з цим ім’ям в приємній для них обстановці буквально розцвітають. Однак вони погано себе почувають в рутинних умовах повсякденного буття. У цьому випадку вони, як страуси, «ховають голову в пісок» тобто вони подумки відкидають у бік, «закопують за землю» всі свої неприємності і повністю занурюються у світ мрій.

Вони чинять так через невпевненість в собі і невміння володіти ситуацією. А ось чужому впливу Антоніна піддається дуже легко Їй треба, щоб хтось вирішував її проблеми, створював для неї світ її мрій і мрій, де ростуть чудові квіти, живуть казкові ельфи і пурхають яскраві, барвисті метелики. Антоніна має надзвичайно чутливою інтуїцією, вміє розгадувати віщі сни, має ясновидінням. Однак таке високе нервове напруження сприяє психічних депресій, які пригнічують чуйну і ніжну душу Антоніни.

Їй слід в обов’язковому порядку дотримуватися збалансованої дієти, відпочивати після обіду, якщо є така можливість, і робити вранці і ввечері тривалі прогулянки. При цьому бажано, щоб поряд з нею завжди був один. Антоніна вкрай необхідна любов, А коли вона приходить, то Антоніна стає дещо безтурботної і невпевненою в собі. Вона любить «любов», але секс її лякає. Дуже приваблюють се вечірки, пікніки. Однак при цьому вона намагається триматися на другому плані. Антоніни працюють за необхідності в музеях доглядачами, архивариусами, бібліотекарями, лаборантами. Талісман – аметист.

Антоніна Іменини за Церковним Календарем

9 Січня – Антоніна (Брянських), мц. /новомуч./22 Січня – Антоніна, мц.30 Січня – Антонина14 Березня – Антоніна Нікейська, мц.20 Березня – Антоніна (Новікова), прмц. /новомуч./23 Червня – Антоніна Кродамнская, мц., дева26 Червня – Антоніна Нікейська, мц.10 Серпня – Антоніна, мц.15 Грудня – Антоніна (Степанова), прмц. /новомуч./


Залишити відгук