Іменини Антона — день Ангела Антона

В колективах і компаніях воліє залишатися осторонь, не має яких-небудь лідерських якостей. Навпаки, любить слухати інших. Відкриється тільки перевіреному часом людині, який буде спілкуватися з ним на рівних. Як і у всіх справах, у відносинах з жінками Антон поспешен у висновках, імпульсивна й емоційна. Завжди може наговорити зайвого і потім про це пожалкувати. Але разом з цим серйозних конфліктів уникає завдяки своїй лагідності і доброти. До вибору обраниці і до вступу з нею в шлюб ставиться серйозно, зазвичай вибирає єдину жінку на все життя.

Доля: Його життя — каскад провалів, компромісів, злетів. Бореться сам з собою. Весь час рветься на свободу, забуваючи, що плата за неї — самотність.

Святі: Антоній Великий (іменини 30 січня), Антоній-воїн (іменини 1 травня), Антоній Римлянин (16 серпня).

День Ангела Антона

З латинської мови – вступає в бій, протистоїть всій. Життя його складається зі злетів і падінь. Незбалансована натура. Весь час рветься на свободу, забуваючи, що плата за неї — самотність. Він постійно шукає чиюсь дружбу, гарне розташування, а любов для нього — катування самого себе. Більше спостерігає за навколишніми, аналізує їх дії і робить висновки.

Не вплутується ні в які авантюри, поки сам все не прорахує. По натурі інтроверт. Схильний замикатися в собі. Родичі повинні з цим рахуватися. Він об’єктивний, здатний до самопожертви, хоча не вистачає впевненості в своїх силах і рішучість у діях. У нього є сила волі, але він не часто її проявляє.

Антон Іменини за Церковним Календарем

2 Січня – Антоній (Смирницький), митрополит Воронезький і Задонский12 Січня – Антоній, епископ21 Січня – Антоній Єгипетський, сщмч., пресвитер30 Січня – Антоній Великий, Єгипетський, прп. [засновник пустинножительства]; Антоній Дымский, Новгородський, прп.; Антоній Краснохолмский, прп.; Антоній Новий, прп. [з Верії Македонської]; Антоній Чернозерский, прп.1 Лютого – Антоній Марткопский, Іверський, стовпник. [один із засновників грузинського чернецтва]18 Лютого – Антоній Афінський, мч.23 Лютого – Антоній, архієпископ, Новгородский25 Лютого – Антоній Константинопольський, патриарх5 Березня – Антоній Валаамский, прмч.10 Березня – Антоній, мч.14 Березня – Антоній (Корж), сщмч., ієродиякон /новомуч./; Антоній, мч.27 Квітня – Антоній Віленський (Литовська), мч.1 Травня – Антоній Карельський, прп.17 Травня – Антоній, мч.20 Травня – Антоній Марткопский, Іверський, стовпник. [один із засновників грузинського чернецтва]25 Травня – Антоній (Медведєв), прп., намісник, Троїце-Сергієвої Лавры1 Червня – Антоній (Панкеєв), сщмч., єпископ Білгородський /новомуч./20 Червня – Антоній Кенский, Кожеезерский, прп.4 Липня – Антоній, сщмч., пресвитер6 Липня – Антоній Заоникиевский, прп.7 Липня – Антоній Дымский, Новгородський, прп.16 Липня – Антоній (Бистров), сщмч., архієпископ, Архангельський і Холмогорский /новомуч./19 Липня – Антоній Римський, мч.23 Липня – Антоній Нікопольський (Вірменський), мч.; Антоній Печерський. [засновник Києво-Печерської Лаври]26 Липня – Антоній Леохновский, Новгородський, ігумен (Перенесення мощей)13 Серпня – Антоній, мч.16 Серпня – Антоній Римлянин, Новгородський, прп.20 Серпня – Антоній Оптинський, прп.22 Серпня – Антоній Олександрійський, мч.25 Серпня – Антоній, сщмч., єром, Білогірського Св.-Миколаївського монастиря /новомуч./15 Вересня – Антоній Печерський. [засновник Києво-Печерської Лаври]7 Жовтня – Антоній Новий, єпископ, Монемвасийский16 Жовтня – Антоній (Медведєв), прп., намісник, Троїце-Сергієвої Лавры23 Жовтня – Антоній Зографский, прмч.26 Жовтня – Антоній, архієпископ, Чкондидский30 Жовтня – Антоній Леохновский, Новгородський, игумен8 Листопада – Антоній, єпископ, Вологодский22 Листопада – Антоній Апамейский, мч., камнесечец24 Листопада – Антоній Новый14 Грудня – Антоній Новый20 Грудня – Антоній (Попов), сщмч., ієрей /новомуч./; Антоній Російський, прп., ієромонах


Залишити відгук