Іменини Ганни — день Ангела Анни

Ганни є справедливими людьми, завжди знають, яке рішення буде вірним в тій чи іншій ситуації. Ганни завжди мають дуже яскраву зовнішність, яку доповнюють красивою одягом. Завжди знаходять спільну мову з людьми, люблять працювати у творчій сфері.

Доля: Анна найкращий помічник у світі, вона віддає себе без залишку, адже її призначення – жертвувати собою заради блага інших. Вона довго усвідомлює це, але переконавшись у своїй правоті йде обраним шляхом до кінця.

Святі: Анна Вифинская (іменини 26 червня), праведна Анна (іменини 22 вересня)

День Ангела Анни

З давньоєврейської мови – благодать. За іншою версією – постійно (вічно) граціозна, миловидна. Схоже за звучанням ім’я «Ан», «Анну» вперше зустрічається в шумерської міфології (шумери – одна з найдавніших цивілізацій на Землі). В ті часи це було чоловіче ім’я головного небесного бога (батько богів), який відкривав список всіх інших шанованих богів в Шумері.

У більш пізні, також дохристиянські часи ім’я Ганна (Анаіт) – родюча, божественна – східної релігії є ім’ям богині землі, родючості, любові. У стародавній римській міфології Ганна. Перенайма (вічно молода) – богиня наступаючого нового року, який святкувався 15 березня. Іменини Анни два рази в році.

Анни, наші сучасниці, також добрі, жертвенні, гостинні Іноді вони страждають фізичними вадами: кульгавістю, каліцтвами. Аннушки, як правило, народжують хлопчиків. Основними рисами характеру Анни є велика активність, потужна інтуїція, гіперсексуальність Її сміливо можна назвати сучасною Євою, особливо після того, як подивіться їй в очі – пристрасні, немов обпікають жаркими сонячними полуденними променями.

У дитинстві і юності багато Анни дуже нахабні. Ганна завжди домагається того, чого хоче – ласощі, іграшки, красивого сукні, а також того хлопця, якого облюбувала. Вона буде ходити за ним по п’ятах, ніби хитра лисичка або рись, буде вартувати його, як жертву, яка рано чи пізно потрапляє в її «лапки».

Ганна завжди домагається свого. А хоче вона завжди всього і відразу, Після того як Ганна розсудливою, подорослішає, доб’ється желаемою, вона стає зовсім іншою – спокійною, степеневої. І погляд у неї вже не пристрасний, а загадковий, як у людей, що володіють таємними знаннями.

Ганна вірить тільки в себе. Вона ніколи не слухає чужих порад, навіть найбільш корисних, а якщо ви будете наполягати, то вона запідозрить вас в якихось підступних задумах проти неї. Адже Анни великі гордячки, до того ж мстиві, скандальні і конфліктні Що стосується здоров’я Анни, то, на жаль, воно у неї не дуже хороше. Так, у неї далеко не все в порядку з шлунком. Крихкі кістки часто піддаються переломів.

Ганні бажано дотримуватися дієти, бути обережною під час переходу дороги, щоб уникнути нещасних випадків. Їй також необхідно приділяти увагу своїм очам, час від часу відвідувати очні відділення поліклінік. Ганні це буде дуже корисно і для здоров’я, і як фахівця. Адже багато Анни захоплюються медициною, особливо парамедициной, хоча в дитинстві тяжіли до мистецтва, мріяли стати артистками, художницями, співачками, скульпторами.

У Ганни дуже потужна інтуїція, яка сприяє розвитку внутрішнього ясновидіння (осяяння). Тому Ганна добре передчуває розвиток майбутньої ситуації, що дає їй можливість завжди бути господинею положення. І це положення Ганна добре використовує, чоловіки в цьому переконуються дуже швидко. Адже Ганна буквально огортає їх своєю увагою, чарівністю. Завдяки своїй миловидності, чарівності, Ганна підкорює серця своїх близьких і рідних, а також всіх оточуючих її чоловіків – і молодих, і літніх. Можливо, тому Ганна завжди і скрізь відчуває себе королевою в колі своїх підданих.

Інтелектуальну роботу Анна недолюблює, охоче її уникає і хоча посилається на своє невміння, але насправді їй не дуже довіряє: втручання інтелекту, як їй здається, спотворить «чистий досвід» її інтуїції.

Анна Іменини за Церковним Календарем

11 Січня – Анна (Боровська), мц. /новомуч./; Ганна (Попова), мц. /новомуч./3 Лютого – Ганна Римська, мц., дева16 Лютого – Анна Пророчиця, дочка Фануилова17 Лютого – Анна (Єфремова), прмц. /новомуч./23 Лютого – Анна Новгородська, прп., княгиня26 Лютого – Ганна, прмц. /новомуч./2 Березня – Анна (Четверикова), мц. /новомуч./11 Березня – Анна (Благовіщенська), прмц., черниця /новомуч./14 Березня – Анна (Макандина), прмц., черниця /новомуч./20 Березня – Анна (Горохова), прмц. /новомуч./8 Квітня – Ганна Готфская, мц.13 Квітня – Анна11 Травня – Анна (Шашкіна), мц. /новомуч./25 Червня – Анна (в чернецтві Єфросинія) Кашинская, Тверська, схимонахиня, княгиня (Перенесення мощей і друге прославлення)26 Червня – Анна (Евфимиан) Вифинская, прп.. [преподобна, подвизавшаяся в чоловічому образі]18 Липня – Ганна Римська, мц., дева3 Серпня – Анна (в чернецтві Єфросинія) Кашинская, Тверська, схимонахиня, княгиня (Набуття мощей)5 Серпня – Ганна Левкадийская, прп.7 Серпня – Ганна мати Пресвятої Богородицы13 Серпня – Анна (Сєрова), мц. /новомуч./29 Серпня – Анна (Єжова), прмц., черниця /новомуч./10 Вересня – Анна Пророчиця, дочка Фануилова22 Вересня – Анна, мати Пресвятої Богородицы11 Жовтня – Анна (Лыкошина), мц. /новомуч./15 Жовтня – Анна (в чернецтві Єфросинія) Кашинская, Тверська, схимонахиня, княгиня4 Листопада – Ганна Адрианопольская, мц.10 Листопада – Ганна, мц.11 Листопада – Анна (Евфимиан) Вифинская, прп.. [преподобна, подвизавшаяся в чоловічому образі]16 Листопада – Анна Всеволодівна, прп.23 Листопада – Анна (Остроглазова), мц. /новомуч./27 Листопада – Анна (Зерцалова), мц. /новомуч./3 Грудня – Ганна Селевкийская (Перська), мц.11 Грудня – Ганна, мц.22 Грудня – Анна Пророчиця, мати пророка Самуїла; Анна, мати Пресвятої Богородицы23 Грудня – Анна (Ивашкина), вик. /новомуч./; Ганна (Столярова), исповедница, схимонахиня /новомуч./


Залишити відгук