Іменини Анфіси — день Ангела Анфіси

За прихильність до християнства і відмову принести язичницьку жертву ідолам її засудили до жорсткого биття. В той момент, коли вона изнемогла і впала, її вважали мертвою і викинули за місто. Вночі ж вона була чудесно зцілена ангелом і з’явилася знову до правителя, який знову засудив її на смерть. Але по молитві святої Анфіси її смерть настала раніше страти.

Доля: Честолюбна і енергійна Анфіса поєднує в своєму характері дотепність, рухливість, прекрасна уява й емоційну глибину.

Святі: Анфіса-ігуменя (іменини 9 серпня), Анфіса Нова (іменини 9 вересня), Анфіса Римська (іменини 21 грудня).

День Ангела Анфіси

Ім’я Анфіса – це грецьке ім’я, утворене від «анфос» — «квітка». Ім’я Анфіса може звучати як Анфуса або Антуза, наприклад, в Румунії, Молдови. Існує чоловіче ім’я Анфім (Антім), утворене від цього ж кореня. У християнстві згадуються кілька мучениць і мучеників, що носять ім’я Анфіса. Католицькі іменини Анфіси – 27 липня, 22 серпня, 27 серпня, решта зазначені дати – це православні іменини Анфіси.

Анфіса має примхливим і дещо манірним характером. Проте з першого погляду цього можна не помітити. При першому знайомстві з Анфісою зазвичай відзначають те, що це спокійна, тиха і самостійна жінка. Лише при більш близькому знайомстві люди часто відзначають її самовпевненість, упертість і конфліктність. Часом вона надмірно горда і примхлива.

До своєї мети Анфіса готова йти по головах, не соромлячись методів. Будь-яку невдачу ця жінка переносить досить болісно. З іншого боку Анфіса дуже практична і працездатна. Її відрізняє холодна енергійність. З роками жінка стає м’якше і спокійніше. Анфісі властивий здоровий скептицизм, який не раз допоможе їй у роботі. Анфіса зазвичай вибирає для себе професійну сферу, що не вимагає великих зусиль.

Часто вона стає бібліотекарем або продавцем, секретарем або музейним працівником. Можливо, вона стане косметологом. Дівчина з ім’ям Анфіса красива. Вона любить товариство чоловіків, але вибирає їх з великим розбором. Лише з віком Анфіса відкриє в собі здатність бути доброю, вірною і щирою. Вона навчиться критикувати оточуючих, роблячи це аргументовано і нешкідливо для співрозмовника. Це якість позитивно позначиться на сімейних відносинах.

До сімейним відносинам Анфіса йде довго. В юності дівчина з цим ім’ям користується увагою чоловіків, але улюбленого серед них знайти не може. Нерозділене кохання дуже небезпечна для Анфіси. Дівчина дуже важко переживає такі почуття, може навіть покінчити життя самогубством. Якщо Анфісі вдасться вийти заміж за коханого, то вона стає хорошою дружиною і матір’ю. Але навіть в цьому випадку почуття Анфіси не витримують часу, і через десятиліття вона остигає до чоловіка, починає вимагати від нього неможливого.

Жити з такою жінкою дуже складно, тому її шлюб часто розпадається. Приховані якості Анфіси можуть дуже негативно позначитися на її особистому житті. З дитинства Анфіса мріє про багатство, а, домігшись цього, вона безмірно хизується своїми грошима. Така Анфіса буде вести себе зухвало, але при нагоді постоїть за себе. Насправді Анфіса не любить шум і натовп. Вона чуттєва і емоційна. У спілкуванні любить настояти на своєму, може бути хитра і злопамятна. Анфіса нераціонально витрачає гроші, але в домашній обстановці вона – хороша господиня. Анфіса охоче приймає гостей і вміє їх зайняти.

Анфіса Іменини за Церковним Календарем

8 Січня – Анфіса (Сисоєва), прмц. /новомуч./9 Серпня – Анфіса Мантинейская, исповедница, игумения9 Вересня – Анфіса (Анфуса) Нова, мц.21 Грудня – Анфіса Римська, мц.


Залишити відгук