3 Сонячний День

Третій сонячний день присвячений одному з Амеша–Спента – Аша–Вахиште – зберігачу Вогню. Аша–Вахішта перекладається з авестийского мови як «праведність» або «кращий розпорядок». Це божество втілює в собі абстрактну сутність ідеального порядку в суспільстві. Це правда, завдяки якій можливі цивілізовані відносини між людьми, що будуються на взаєморозумінні. Аша–Вахиште протистоїть підступний демон брехні по імені Друдж. Він опоганює людську гідність, позбавляє честі і праведності – кращих моральних якостей, якими наділяє людей Аша–Вахішта. Аша–Вахішта стоїть ближче інших Амеша-Спента (Архангелів) до самому Творцеві світу Ахура-Мазді, оскільки стихія Вогню, яку втілює собою Аша–Вахішта, була створена першою, а вже потім з вогню виникло все різноманіття космосу. Він також пов’язаний з збереженням, накопиченням і нерозтраченим творчим потенціалом, глибинної пам’яттю, яка може привести до духовного відродження. У Аша–Вахишты – багатозначна і сильна символіка.

3 Сонячний День — Характеристика

Предмет сили: Шапка, шолом. Не випадково Аша–Вахишту постійно зображували у діадемі або з шоломом. Він виковує шолом для всіх воїнів. Шапка – це знак захисту. Священний шолом, робить всіх невидимими або переносить всіх на далекі відстані, також є атрибутом Ирьемана. У нього завжди був чарівний шолом з крилами. Шапка–невидимка в російських казках теж має відношення до нього. Ще предмет сили – парасолька; або грубка, виконуюча ваші бажання. «Ще він викував тысячегорлые міхи, з яких вириваються різні звуки, які відлякують бісів» (напевно, це волинки). Ці три інструменти – міхи, барабан і труба, викував Аша–Вахішта під час вторгнення Ангроманью.

Колір: темні і насичені відтінки: кармінно–червоного (темно–червоний), темно–вишневий (символ боргу і міцної любові). Це колір Шаоки. Якраз вона одягнена в «цю темно–вишневу шаль», їй пісня і присвячена. Вона одягнена в темно–вишневе покривало, схоплена золотим обручем, діадема. Шаоку зображували у вигляді дівчини, яка показує своє обличчя тільки тим людям, які вміли довго любити, вона нагороджує за муки нерозділеної любові. Вона показує своє обличчя і нагороджує земними дарами. Вона ж дарує любов, довгу і міцну. Розпалює в людських серцях любов один до одного. Дівчина з золотим волоссям, з нефритовими очима. З цим днем також пов’язаний і темно–синій колір. Темно–синій, карміново–червоний і темно–вишневий – три кольори 3–го сонячного дня. Темно–вишневий колір – колір Богородиці, колір любові.

Камені: З Аша–Вахиштой пов’язаний камінь, зберігає мир і спокій у родині, пов’язаний з матеріальним благополуччям – амазоніт, кахолонг. Головний камінь – це гагат (пов’язаний зі слоном, з добробутом). Він таємничий, містичний, але одночасно пов’язаний з сім’єю, матерією, з зміцненням. Скам’яніла деревна смола. Пов’язаний з Сатурном в Раку. Він допомагає осягнення таємниці прихованих основ вашої карми, роду, предків, традицій. Охороняє людину від кошмарів, сприяє перемозі над страхами.

Зірка: Дубхе (альфа Великої Ведмедиці). Зірка 2–ої величини, помаранчевого кольору. Слуги її – Сонце, Юпітер, Плутон та Нептун. Вважається магічним центром всього «ковша» Великої Ведмедиці. Пов’язана з окультизмом, магією й релігією. Проксион (альфа Малого Пса). Зірка 1–ї величини. Служителі – Сонце, Нептун, Марс. Вона пов’язана з небезпекою, спричиненою отрут, газів, укусів змій і комах. Зірка охоронця, по іншому її називали також «слонової зіркою».

Планета: Сатурн.

Щасливі числа: 16, 62 і 73.

Це один з кращих днів для молитов, особливо на початку дня. Це найкращий день для господарства – для дому, для сім’ї. Робота по дому і важкий каторжна праця. Хороший день для початку будівництва будинку, храму. Побільше часу проведіть у храмі, присвячуйте себе релігії. Потрібно їсти їжу, приготовану власноруч. День вдалий для початку судових процесів. День пов’язаний із творчими починаннями, з накопиченнями грошей з грошовими планами. Ви можете починати в цей день якесь велике діло, пов’язане з добробутом. В цей день потрібно зберігати твердість принципів, грунтовність, серйозність; ритуал і етикет у спілкуванні з іншими людьми дуже важливий.

«Йди у храм вогню» – це треба розуміти не тільки буквально, що цей день присвячений релігії і вдома. У кожному будинку теж є храм вогню – це вогнище, піч. Добре розводити вогонь у грубці. У цей день обов’язково потрібно щось випікати, пекти пироги різної форми, у вигляді фігурок. Це ритуальні пироги у формі тотемічних тварин – їжачків, собачок, по–іншому — пряники. Жайворонки, пташки. Пироги повинні бути обов’язково облиті глазур’ю. Всередині повинен бути мед, запечений родзинки. У цей день їдять більше хлібних виробів, не бійтеся розтовстіти в цей день.

Храм вогню – це ще і тіло людини. 3–й сонячний день рекомендується для підйому внутрішнього вогню, зміцнення м’язів. Тут різноманітні силові вправи, пов’язані з накачуванням. Добре піднімати тяжкості, розвивати м’язи рук, ніг, спини. Культуризм. Краще проводити цей день під дахом будинку свого. Цей день присвячений також і музиці, треба більше співати. Читання книг і мантр (особливо речитативом) в цей день відлякує демонів. У цей день добре співати, говорити гучним зичним голосом.

не Можна: Особливе веселощі і радість протипоказані у цей день. Це будній день для занять матеріальними реальними справами. Пити вино не можна. Не можна робити непродумані витрати. Протипоказані всі медичні операції (крім екстрених) – «та не проллється кров у день Аша–Вахишты». “Не уникай своєї дружини! Не зраджуй їй в цей день». Аша–Вахішта – покровитель ковалів, але в цей день не можна було різати щось металом (ножем), не можна було проливати кров, різати худобу. В цей день не показана м’ясна їжа. Погано, якщо ламалося лезо ножа. В цей день метал можна тільки обробляти, але не користуватися металевими предметами. Вважається, що цього дня несприятливо їхати на далеку відстань.

Добру справу в 3 Сонячний День

Подяку. Вмійте бути вдячним за допомогу, увагу, надані вам. Дуже важко проявити це якість саме людям 3–го сонячного дня. Благою справою цього дня також вважається професіоналізм. Ви повинні домагатися оволодіння тією професією, яку ви раніше не мали, і яка вам дається з великими труднощами. Ви завжди будете зустрічати професіоналів на своєму шляху. І навіть речі будете купувати якісні.

Їжа в 3 Сонячний День

Дуже корисна їжа, приготована власними руками, особливо рекомендується випічка: пироги (особливо з грибами), млинці, ватрушки, печиво. Випікаються також ритуальні пироги у формі тварин, облиті глазур’ю, пряники з медом і родзинками. В цей день їжа повністю згоряє в організмі, наповнюючи його силою і енергією, не відкладаючись в жирові тканини. Не рекомендується вино і м’ясна їжа.

Сни в 3 Сонячний День

Добре побачити в сні піч, пироги, багато їжі, добре їсти уві сні – матеріальні радості, благополуччя. Побачити в сні капелюх, головні убори, вдягати їх – це знак отримання спадщини, шалених грошей. Вважаються сни хорошими, тільки якщо вони матеріальні, пов’язані з якимись речами. Хоча побачити в сні гроші, грошові знаки – погано – це втрати, нещастя, обмани.

Погано бачити зброю – до страждань, випробувань. Погано бачити уві сні кров – до страшної хвороби, можливо, навіть до похорону когось. Погано бачити небіжчика уві сні, погано бачити кладовищі, перекопувати кладовищі. Цей сон попереджає про аварії, катастрофи, непередбачене руйнування планів. Не завжди небіжчиків погано бачити, а в 3-й сонячний день – погано. Сни збуваються лише тоді, коли вони мають дуже конкретну матеріальну форму. Малоконкретні, чисто символічні сни, в яких ви нічого не їсте і нічого на себе не надягаєте на них не звертайте великої уваги.

Прикмети в 3 Сонячний День

Дуже добре в цей день щось знаходити, особливо щось шкіряне, чи дерев’яне, але яку–небудь цурку, а річ – шкіряний гаманець з дерев’яними грошима. В цей день протипоказаний зелений колір, значить, можна знаходити долари. Добре в цей день не бути мокрим: не потрапити під дощ, під зливу. Митися можна, але ретельно витиратися, насухо. Особливо погано, якщо ви перекинули воду з ранку. Потіти теж погано. Хорошою прикметою є гавкіт собаки, особливо, якщо вранці вас зустрічає гавкіт собаки, коли ви були розбуджені цим гавкотом – це знак щастя і благополуччя, знахідка одного, повернення старих втрачених зв’язків. Виття – погано; саме радісний гавкіт — добре. Добра прикмета – якщо вас весь день супроводжує музика і спів. Прив’язалася пісенька.

Погано, якщо у вас здує капелюх, особливо погано, якщо «вітром капелюх понесло» – знак розорення, нужди, злиднів, печалі. Погано, якщо парасолька ламається, якщо його вітер понесе. Це — знак втрати захисту, самотності. Дуже погано в цей день бачити багато диму, дим – це осквернення вогню – знак обману, може бути, псування. Навіть настирливо переслідує запах гару. Особливо – задушливий чорний гаревый дим. Білий благовонний дим – був спеціально поставлений як біла димова завіса – він щасливий. Дуже погано порізатися – особливо якщо ви голилися. Погано пролити чиюсь кров, погано вколоти когось. Погано, коли вас кусають комахи – це притягує чиюсь смерть, самотність. Погано що–небудь втратити, забути щось вдома, неуважність, випадання з часу – це знак зникнення вашого часу і знак хвороби, віщує початок важкої хвороби. Погана прикмета – втрата голосу, охриплий, захриплий голос, кашель, втрата звучності голосу. Поганою прикметою вважалося, якщо ламалося лезо ножа – це знак катастрофи для вас, важкої хвороби.

Тотем – Слон

Символ багатства на Сході – Слон (схожий на індійського слона, з короткими вухами). Сім слоненят на комоді – це теж символ щастя. Священна тварина Аша–Вахишты. Зовнішність: велика голова, опуклий лоб, великі вуха, з відвислими мочками. Голова широка, великий ніс, як хобот, але пропорційний особі. Обличчя трохи маскоподібне. Вираз обличчя добросердий, трохи сонне, очі затуманені; відчужений вираз. Це єдиний тотем, якого дозволяється бути іноді лисим. Рідкісні і жорсткі волосся, як щетина. Часто капловухість. Рум’яний, пузатий. Масивна фігура, що у чоловіків, що у жінок. Велична постать, великі ноги, великий розмір ноги (непропорційно – при невисокому зростанні дуже великий розмір ноги). Завжди після себе залишають відбитки ніг – навіть в бетоні. У жінок масивна нижня частина, великі ноги, але досить пропорційна фігура, немає талії. Слонам протипоказано худнути, худий слон стає злим і заклопотаним.

Характер: дуже працьовитий, челловек з дуже твердим характером, повільний, важко розгойдується; стійкі погляди на життя. Гігантські внутрішні сили, величезна потенційна енергія, яку він дуже довго стримує, де–то її прориває, особливо коли на нього довго тиснуть – тоді він буває «озброєний і дуже небезпечний». Тоді до нього підходити не можна. Дуже впертий, але піддається на раціональні пояснення. Він зрозуміє, але з працею, коли–небудь. Він має можливість втихомирювати і відштовхувати будь-які пристрасті, протистояти будь-яким небезпекам, невразливий проти будь-яких сил зла. Його неможливо похитнути. На внутрішньому рівні він також невразливий. Психологічно його ніщо не може вивести з рівноваги. Вселити йому якусь дурну ідею, зацькувати його, похитнути неможливо. Абсолютно здорова психіка.

Його не можна не годувати. Слон дуже багато поглинає, вимагає їжу постійно. Багато їсть, але і багато працює. Дуже релігійна людина, виконує обряди. Серед них багато людей, які є стражами храмів. Дуже велике почуття колективізму, вміє направляти інших. Скромний, дуже діловий. Вміє заробляти гроші, любить їх, але не самі гроші, а міцність придбаного. При цьому він добрий і щедрий господар, який не буде витрачати марно, розкидати направо і наліво те, що накопичив. Завжди будує плани, часто ці плани про перебудову суспільства. Прагнуть їх виконувати. Це люди, які пишуть наперед всі розклад свого життя, а потім підганяють її під певні установки, виковують себе. Дуже точні, іноді педантичні. Багатьом це не подобається. З якимось малим почуттям гумору, що погано. Хоча якийсь похмура почуття гумору і сарказм у нього все–таки є.

Чітка життєва позиція. Часто бувають плановиками, господарниками, промисловцями, купцями. Серед них багато багатих людей, так як, слон – символ багатства. Такі люди не вміють заробляти, але вміють і розпоряджатися своїми грошима. Часто меценати, допомагають людям мистецтва. Це почесні, шановні, поважні люди. Цей день притягує багатство, а багатство має бути вжито не в корисливих цілях. День народжує дуже суворих реалістів, які працюють з малих років. Працюють до останнього дня життя. У них, як правило, міцна, стійка сім’я, міцний шлюб, повага в сім’ї, багатодітність. Слони часто бувають засновниками династій або цілого напрямку. Діти та онуки, як правило, йдуть шляхом, наслідують їх традиції. Залишають після себе великий слонячий слід. Домосіди, мало куди їздять. Слон також є тотемом місяця Аша-Вахишты – другого місяця сонячного 12-місячного календаря, який є зберігачем Хварны жерців (священиків), а також тотемом 19-го року зороастрійського 32-річного сатурніанського календаря.

Антитотем – Летюча миша

кажан – нетопир. Демон – Андра. Вампір. Зовнішність: фізіономія блинчатая, вирячені очі, кирпатий, або розплющений ніс. Білки очей можуть червоніти. Темний, смаглявий, сутулий, коротконогий, кривоногий. Провалений ніс, як підкова, обрубаний. Великий рот. Зуби великі, особливо ікла. Погані зуби – негарні, нерівні. Нерівно зростаючі волосся, часто кучеряве. Зловісний вираз обличчя. Худі. Ніколи не насыщающиеся.

Характер: глумливий, глузливий, злий, саркастичний, вічно незадоволений чоловік. З сатанинським сміхом. Метушливі, мстиві. Скритність, вампіризм, життя за чужий рахунок, користується чужими грошима. Іноді вміє розжалобити, розслабити, для того, щоб вибити чужі гроші. Глум над святинями. Внутрішня порожнеча, невіра ні в що. Дике марнославство, руйнування матеріального світу. В усьому бачить тільки погане. Мстивість, життя кровною помстою. Присмоктується до інших. Така людина чітко зробив вибір у бік темряви, і його закликають на службу темні сили. Такі люди виявляються тільки в критичних ситуаціях, ситуаціях вибору, а до цього такий вампір живе собі так, що його не вгадаєш. Таку людину перевиховати майже неможливо. Це як хвороба. Якщо ви змінили антитотем на тотем, то і зовнішність у вас повинна змінитися.


Залишити відгук