Іменини Анастасії — день Ангела Анастасії

Часто Анастасії є дуже поступливими. Анастасія вміє міркувати логічно і знаходити вихід з будь-яких ситуацій. Дуже хороший друг, так як інтуїтивно завжди розуміє іншу людину, готова прийти на допомогу. Має успіх також і в творчості. Тому найчастіше працює на тих роботах, де від неї необхідна саме ця позитивна риса.

Доля: Анастасія человеколюбива, вона дуже душевна і чуйна людина, їй не чужі жалість і милосердя. Багато присвячують її в свої власні таємниці, вона вміє зберігати секрети.

Святі: Анастасія Узоразрешительница (іменини 4 січня), Анастасія Римська (іменини 11 листопада).

День Ангела Анастасії

Воскресіння – воскрешає наречена, возрождающая життя. Ім’я це народилося ще в Древній Греції на зорі становлення її державності в середовищі войовничих амазонок – жінок-воїнів, які жили в Причорноморських степах, а також в гирлі Борисфену (суч. Дніпро) – прабатьківщині давніх русичів.

А якщо ми заглянемо ще далі в глиб століть, то виявимо в западносемитской міфології подібне за змістом і звучанням ім’я Анат богині полювання, діви-войовниці, сестри і коханої вічно вмираючого і воскресаючого щорічно бога родючості – Балу. У давньогрецькій міфології Анат завжди згадується з епітетом «наречена народу». У Стародавньому Єгипті ця богиня ототожнювалася з богинею любові і родючості, ім’я якої мало подібне смислове звучання з ім’ям Анастасія – Астарта. Астарта кожну весну пожвавлювала (воскрешала) землю і наповнювала її божественною силою і родючістю.

Так що, очевидно, ім’я Анастасія далеко не простого (не людського), а божественного роду Тому дане ім’я містить у собі риси своїх божественних однойменних сестер. Так, класична Анастасія добра, розумна, красива, ніжна, справедлива. Вона завжди знайде потрібний – тепле і добре слово для будь-якої людини. Вона також вміє спокійно і непомітно запобігти сварці, залагодити спірну справу. Заради спокою в родині і заради блага дітей Анастасія готова піти на будь-які жертви. Завжди поступається свекрухи, чоловікові, невістці, допомагає, чим може, бідним. Не посміхайтеся скептично: мовляв, таких не буває. Дійсно, не всі Анастасії такі, але багато з них саме такі.

Сучасна (земна) Анастасія являє собою типового холерики з дуже швидкою реакцією. Вона ні хвилини не може всидіти на одному місці. Тому символом Анастасії є поштовий голуб, так що життя з нею легко. У неї постійно змінюється настрій – вона то сміється, то плаче. Або взагалі годинами сидить мовчки в глибокій депресії, повністю пішла в свій внутрішній світ.

Іноді Анастасія виглядає занадто самовпевненою, однак це лише зовнішнє враження. В дійсності вона не здатна ні на які дії, тим більш рішучі. Вона постійно збуджена, внаслідок чого се бажання постійно змінюються. А так як Анастасія реагує на всі бурхливо і діє імпульсивно, то заспокоїти її зовсім не легко Для цього слід докласти чимало зусиль, приділити їй багато уваги.

Анастасія, природно, не завжди буває такою приголомшливою. В основному вона більш-менш спокійна. Батькам необхідно постійно контролювати поведінку Анастасії, але так, щоб у неї не складалося враження, що за нею стежать, а також обмежують її свободу. Адже Анастасія володіє хорошим інтелектом, все швидко схоплює, аналізує і робить відповідні висновки, як правило, верныею І якщо що-то у неї складається не зовсім добре, то вона відразу ж впадає в смуток Щоправда, ненадовго – сьогодні вона в тривозі, а завтра сповнена радості.

Анастасії подобається, коли навколо неї багато людей, приятелів, друзів, яких вона постійно змінює. Анастасія розуміє, що вона порушує моральні принципи, змінюючи їм. Однак вона нічого не може зробити з собою і своєю схильністю до бурхливих пригод.

Анастасія Іменини за Церковним Календарем

4 Січня – Анастасія Узорешітельніца, Римляныня, Іллірійська, вмц.23 Березня – Анастасія Патрикия, Олександрійська, пустынница5 Квітня – Анастасія, прмц. /новомуч./28 Квітня – Анастасія Римська, мц.10 Травня – Анастасія, мц. /новомуч./28 Травня – Анастасія Латрийская1 Червня – Анастасія, мц.9 Червня – Анастасія, мц.4 Липня – Анастасія, прп.. [матір свт. Сави Сербського]17 Липня – Анастасія (Романова), страстотерпица, велика княжна /новомуч./10 Серпня – Анастасія (Камаєва), прмц., черниця /новомуч./11 Листопада – Анастасія (Лебедєва), мц. /новомуч./; Римляныня, Солунская (Фессалоникийская), прмц.12 Листопада – Анастасія Римляныня, Солунская (Фессалоникийская), прмц.17 Грудня – Анастасія (Титова), прмц., послушниця /новомуч./26 Грудня – Анастасія. [подвижниця]


Залишити відгук