Іменини Алли — день Ангела Алли

З вигляду здаються гордими і неприступними, що часом є перепоною для чоловіків, які поруч з нею постійно відчувають її перевагу. У Алли також не виходить дружби з жіночою статтю. Всі її знайомі вважають її зарозумілою.

Доля: Це ім’я яскраво виділяє свою власницю. Воно наділяє її виразністю, виразним характером і якоїсь горделивостью. Сила імені виражається в твердості і самолюбстві.

Святі: Алла Готська (іменини 8 квітня).

День Ангела Алли

Значення і походження неясно, можливо, від грецького «аллос» – інша, наступна. Схоже звучання зустрічається у мовах багатьох народів. Так, в індіанців Південної Америки Ала – богиня землі і родючості; в древнеарабском мовою Алла (т) – богиня дощу, родючості і війни…; у манусела (острів Сьоран) – верховний бог – деміург. Цей образ, очевидно, має протоарийские коріння. Наприклад, у інгушів і чеченців Алла і Белла – імена двох богинь долі, провісниць майбутнього. Тут існує думка про те, що вони могутніші бога грому і блискавок.

Швидше за все, Алла походить від слова «червоні» – «Бог створив». Так, в давньоєврейській мові Али (Ала) – ім’я повітряно-вогневої жінки, яку Бог створив для Адама в якості самої першої його подруги. Однак Адаму вона не сподобалася – йому потрібна була жінка не вогняна, а «з плоті і крові». Іменини Алли навесні.

Сучасна Алла з дитинства дуже відповідально ставиться до своїх обов’язків. Прибирання в будинку, покупки в магазині продуктів та інші домашні клопоти Алла добровільно звалює на свої плечі. Вона піклується про молодших братів або сестричок (якщо вони у неї є), переодягає їх, перевіряє їх уроки.

Правда, в школі у неї середні успіхи. Однак її працьовитість, вміння знайти вірне рішення в будь-яких питаннях, чесність дозволяють їй впевнено просуватися по службовій драбині. Алла може бути директором магазину, прекрасним адміністратором, заст. директора з загальних питань у будь-яких великих установах, фірмах, на заводах.

При спілкуванні з нею може здатися, що Алла кілька грубувата або прямолінійна. Однак це тільки на перший погляд. Надалі ви переконаєтеся, що Алла – чуйна, добра жінка, на яку завжди можна покластися. Просто вона не вміє «сюсюкати».

В особистому житті у Алли все в порядку, хоча у деяких з них бувають чоловіки, що люблять час від часу розважитися на стороні. Правда, коли Алла це виявить, її чоловік зробить все можливе, щоб не допустити розлучення. Адже Алла – вроджена, як кажуть, «від Бога», хранителька домашнього вогнища, прекрасна дружина, чуйна, любляча мати.

Алла Іменини за Церковним Календарем

8 Квітня – Готфская, мц.


Залишити відгук