Іменини Алевтини — день Ангела Алевтини

Алевтина зазвичай самолюбний, дуже пишається собою і своїми досягненнями, при цьому любить пред’являти високі вимоги до оточуючих і часто критикує їх. У відносинах Алевтина вибирає терплячого і спокійного чоловіка, здатного винести її запальність і емоційність. При цьому в сім’ї вона хороша господиня, турботлива мати.

Доля: Доросла Алевтина нетерпима до думки інших, зайво категорична в судженнях. Дівчина вічно всім незадоволена, їй вкрай складно догодити.

Святі: Алевтина Кесарийская (іменини 29 липня)

День Ангела Алевтини

З давньогрецької мови – натирающая пахощами; за іншим тлумаченням – відображає. Алевтина досить рідкісне в наш час ім’я. Іменини Алевтини влітку. Батьки чомусь обходять його своєю увагою. А даремно! Це ім’я так загадково звучить – А-лев-ти-на, зовсім як у лицарських романах. А скільки воно містить у собі зменшувально-пестливих імен! Нескінченно багато, наприклад: Аля (Аленькая), Оленко, Тіна, Інна, Ліна і т. д. Кожен у хаті – мама, тато, бабуся з дідусем, сестри і брати – можуть називати дитину так, як їм подобається.

Така багатогранність імені частково відбивається і на характері Алевтини. Вона може бути трохи манірною, манірної. Іноді – соромливою, сором’язливий, образливою, іноді – веселою хохотушкой. Однак найчастіше, особливо коли стає дорослою заміжньою жінкою, Алевтина – спокійна, розважлива, іноді навіть надмірно розважлива, нагадує гібрид профспілкового лідера з бабусею позаминулого століття.

В домі все чітко підпорядковане її суворому розпорядку. Чоловік, як правило, у неї «під каблуком», правда, м’яким, теплим, затишним і з хорошою кухнею. На роботі Алевтина користується повагою. Вона прекрасний фахівець (педагог, юрист, прокурор, лікар, інженер, іноді – громадський лідер), пунктуальна, исполнительна. Вміє зберігати свої і чужі таємниці, дитячі секрети, не пліткарка. Такі, як вона, завжди підтримують «стовпи» державності, хоча самі ж їх постійно критикують.

Алевтина Іменини за Церковним Календарем

29 Липня – Алевтина Кесарийская (Палестинська), мц.


Залишити відгук