Іменини Олександри — день Ангела Олександри

На перший погляд, здається, що все Олександри жіночої статі замкнуті, але насправді всередині вони є дуже світлими і ради спілкуватися з будь-якими людьми. Просто часто вони досить довго шукають людину, яка сподобається їм. До людей ставиться з усією щирістю і чекає того ж натомість. У своїх рішеннях завжди справедливі. Всупереч напускному байдужості Олександри досить допитливі.

Доля: Олександра з тих, хто самі воліють приймати рішення. Вона амбітна, але до цілі може йти все життя, відволікаючись на дрібниці.

Святі: Олександра Амиссийская (іменини 2 квітня), Олександра Римська (іменини 6 травня).

День Ангела Олександри

З давньогрецької мови – захисниця людей, оберігає – жіноча форма чоловічого імені Олександр Можливо, що слово спочатку походить від імені давньогрецького героя – Алес (Алез, Алест), нащадка Геракла, царя Мікен.

У дитинстві Олександра кілька соромлива, багато читає, добре вчиться. Внаслідок того, що Сашко любить часто «перекушувати», особливо різної «смакотою», якою її балують батьки (в основному, бабуся), вона виглядає на тлі своїх однолітків отакою «булочкою».

Проте в старших класах посилені заняття спортом, помірна дієта, генеральні прибирання в будинку, які Саша часто добровільно звалює на себе, повністю позбавляють її від зайвих кілограмів. І вже в 17-18 років Саша «булочки» перетворюється в газель – грайливу, веселу, граціозну, вміє підтримати розмову з будь-яким хлопцем. Шанувальників у неї – хоч відбавляй.

Однак Олександра заміж не поспішає. Насамперед вона прагне отримати гарну освіту, а супутника життя їй хочеться вибрати ідеального, такого, щоб він був одночасно і одним, і коханцем, і помічником в домашніх справах. Сама ж вона в родині прекрасна господиня, турботлива мати, вміє знайти спільну мову з дітьми. Олександру поважають колеги по роботі. Вона може бути гарним лікарем, перекладачем (у неї схильність до іноземних мов), економістом (бухгалтером), викладачем.

Прямолінійна, нарочито розумова, насильно входить в досконалість чеснот, Олександра така своєї феноменальності, у своїй жорстокій істині, тоді як у глибині вона осліпла, без розуму наполеглива. Жіноча хаотичність, себе не бачить і себе не признающаяся, ось що вона таке. Між тим, подталкиваемая сліпою волею, Олександра наполеглива, завзята, міцно тримається за намічене нею як за розумну і доведену мета.

Олександра Іменини за Церковним Календарем

18 Лютого – Олександра (Каспарова), прмц. /новомуч./14 Березня – Олександра (Дьячкова), прмц. /новомуч./22 Березня – Олександра (Самойлова), прмц. /новомуч./2 Квітня – Олександра Амисийская (Понтійська), мц.6 Травня – Олександра Римська, Никомидийская, мц., императрица31 Травня – Олександра Анкирская (Коринфський), мц., дева26 Червня – Олександра Дивеевская (Мельгунова), прп.17 Липня – Олександра (Романова), страстотерпица, Імператриця /новомуч./30 Вересня – Олександра (Хворостянникова), прмц., послушниця /новомуч./13 Жовтня – Олександра (Червякова), прмц., схимонахиня /новомуч./15 Жовтня – Олександра, мц.19 Листопада – Олександра Анкирская (Коринфський), мц., дева23 Грудня – Олександра (Устюхина), мц. /новомуч./


Залишити відгук