Іменини Килини — день Ангела Килини

Килина — пристрасна, влюблива, рішуча і наполеглива. Для неї важливіше всього успіх в любові, а не у справах. Людей оцінює дуже позитивно, через що іноді страждає. Вона запальна, неотходчива, трохи зарозуміла й зарозуміла, недобору. Вона влюблива, користується успіхом у чоловіків, оточена шанувальниками, але заміж виходить пізно. Не вміє пристосовуватися, завжди висловить свою точку зору і одночасно легко піддається чужому впливу.

Доля: Килини відрізняються досить яскравим характером: вони темпераментні, влюбливі, рішучі і запальні.

Святі: Килина Гречишница (іменини 26 червня)

День Ангела Килини

Килина досить наполеглива і тверда у своїх бажаннях. Не любить плакати і скаржитися на життя, прагне до незалежності. Їй немає справи до оточуючих, цікавить лише власний стан. Іноді дівчина з ім’ям Килина буває примхливою, навіть безглуздим. До сорока років стає побожною, подовгу постить, навіть зі шкодою для свого слабкого здоров’я. Дівчина з ім’ям Килина – чудова кулінарка.

Дуже незалежна натура. Килина енергійна в будь-якому вигляді діяльності, цілеспрямована і послідовна у своїх діях. Причому, за що б вона не взялася, в будь-якій області домагається прекрасних результатів. Килина готова багатьом пожертвувати заради досягнення мети.

Незважаючи на вік, для Килини найважливішим в житті є любов. Відрізняють дівчину влюбливість і надзвичайна пристрасність, досягти мети їй допомагають наполегливість і рішучість. Шкода тільки, що вона дуже добре думає про оточуючих людей і тому Akuline не раз доводиться страждати через надмірну довірливість.

Робота для Килини завжди знаходиться на другому плані, особисті переживання і симпатії значать для неї набагато більше. Якщо ж врахувати, що жінки з таким ім’ям досить злопам’ятні, зарозумілі, запальні і зарозумілі, стає зрозуміло, чому не дуже їх люблять в робочому колективі. До того ж нерідко Килина дуже примхлива, аж до вздорности.

Килина не любить присвячувати сторонніх, так і близьких, свої труднощі, скарг на життя від неї не почує ніхто. Не переносить пліток і ніколи не підтримує розмов про інтимну сторону життя. Килина прекрасна гостинна господиня, слухняна і шаноблива дочка, турботлива мати. При всіх цих явно позитивних рисах, Килина не завжди здатна подбати про себе і часто не реалізує себе як творча особистість.

Килина Іменини за Церковним Календарем

20 Квітня – Свята мучениця Килина, постраждала за віру Христову в 310 році.22 Травня – Мучениця Килина.26 Червня – Свята мучениця Килина — 3 століття.10 Жовтня – Свята мучениця Акиліна Солунская.


Залишити відгук