Іменини Агнії — день Ангела Агнії

Це люди з багатим духовним світом, тонкі і чутливі. Своєю присутністю ці цікаві жінки можуть прикрасити будь-яке суспільство. Вони прекрасні оповідачки, гостинні й товариські. Агнії швидко сходяться з людьми, однак розлучаються з ними нелегко.

Доля: Вона рідко йде на поводу у своїх почуттів, тому так само рідко підкоряється долі, воліючи будувати своє життя самостійно.

Святі: Агнія Римська (іменини 3 лютого).

День Ангела Агнії

Це посидюща, відповідальна дівчинка. Вона не по роках рассудительна. Найчастіше служить прикладом для інших дітей, так як її здатності до навчання дозволяють їй вчитися в школі добре, вона не прагне виділитися за рахунок хуліганства, спокійна і упевнена в собі. Агнія захоплюється музикою, малюванням, літературою. Вона не терпить несправедливості, свою точку зору доводить завзято, не здатна почути думку інших.

Агнія товариська і комунікабельна, їй складно розлучатися з людьми, вона прикипає до неї всім серцем. Обов’язково прийде на допомогу. Вміє тверезо оцінити ситуацію, не піддаючись емоціям. Агнія не любить пліток і пересудів, завжди намагається сказати правду, але тільки не на шкоду відносинам – вона береже своїх близьких.

Агнія завзята і рішуча, вона багато на що здатна. Прагне до інтелектуального розвитку, її багатий внутрішній світ вимагає постійного поповнення знаннями, враженнями, інформацією. Агнія любить бувати в компаніях, вона весела, відкрита, у неї прекрасний талант оповідача, тонке почуття гумору. Агнія любить проводити час із сім’єю, близькими друзями.

Вона не здатна на підлість, розбирається в людях, її важко обдурити – Агнія досить прониклива, володіє хорошою інтуїцією. Вона розраховує тільки на свої сили, рідко звертається за допомогою до інших. Агнія не прагне розкриватися перед оточуючими, часом навіть близькі люди не знають про негаразди Агнії. Її притягують захоплені чоловіка, безсумнівно, що володіють талантом, здатні дивувати жінку, щедрі і сильні духом. Закохавшись, Агнія віддає все тепло і ніжність, наявну у неї, розрив переживає важко.

Знайшовши професію, яка приносить їй задоволення і сприяє досягти матеріального достатку, Агнія домагається в ній успіху. Однак для Агнії більш важливий аспект потрібності людям, суспільству, а не заробляння грошей. Вона тверда у своїх намірах, її важко збити з наміченого шляху. З колегами Агнія підкреслено ввічлива, рідко ближче сходиться на робочому місці. Вона вміє відключати від проблем на роботі, щоб присвятити вільний час своєї сім’ї. З домочадцями Агнія сувора, вона не переносить розпущеності і недбалість своїх дітей. Від чоловіка вимагає вірності і щирості, Агнія не буде терпіти зрад чоловіка. Обожнює приймати гостей, любить інтелектуальні бесіди за чашкою чаю.

Агнія Іменини за Церковним Календарем

27 Січня – Агнія, мц.3 Лютого – Агнія (Ганна), Римська, мц., дева18 Липня – Агнія (Ганна), Римська, мц., дева4 Жовтня – Агіа, прав.


Залишити відгук