29 Сонячний День

Двадцять дев’ятий сонячний день присвячений одному з найбільш шанованих Изэдов, якого називали Мантра–Спэнта – Божественне Слово, або Божественна молитва. Це те саме слово, яке втілилося. Зороастрійці надавали величезне значення сказаними словами. Вони вважали, що кожна звукова вібрація несе в собі певний сенс, а тим більше, молитовна формула або магічне вислів. Найбільш священними зороастрийскими мантрами вважаються «Ашем Boxy» і «Ахунвар». Читання цих молитов відганяє темні сили. Мантра-Спент – це захисник слова. Він відсіває і не дає можливості в нас утвердитися всім поганим словами. Адже будь-яке слово зберігає в собі штучний образ, зберігає в собі певну силу. Він робить так, щоб через нас ця сила проходила, він ставить захист від дурних слів, побажань, помислів, від тяжіння гидоти. Ті люди, яким протегує Мантра-Спент, на всяку капость вже не реагують. Їм це не цікаво. Бажано, не спілкуватися з людьми, які лаються, але і самому не піддаватися на провокації. У 29–й сонячний день на слові людини можуть зловити. Мантра-Спент тісно пов’язаний з дитинством, з дитячим сприйняттям, тобто з щирим сприйняттям життя, з невинністю.

29 Сонячний День — Характеристика

Предмет сили: Ножиці. На них навіть гадали, тримаючи книжку на ножицях і обрізаючи всілякі нитки. А також предметами сили є всілякі музичні інструменти, тому що з Мантра-Спентом пов’язана музика. Зокрема, флейта. І ще дерев’яні чотки (з бука або сандалу). 108 яйцеподібних бусинок. День пов’язаний з книгами. Гадання на книжці. Кидали жеребки в цей день.

Колір: Вважається, що в цей день потрібно носити все строкате, і чим строкатіше, тим краще. Строкате і з блискітками. Чим більш яскраве і строкате, тим краще. Будь-які монотонні гами кольорів у цей день – не підходять. Кращі кольори цього дня: золотистий і світло–бузковий, жовтуваті, світло–жовті. Не можна в цей день було носити всі зелені кольори, або дуже темні – наприклад, коричневі. Так як 29–й сонячний день тісно пов’язаний з одягом, тому потрібно ретельніше підбирати одяг, а також будь-обереги, намисто. Ні в якому разі не можна одягати ті камені, які вам не підходять. Саме в 29–й сонячний день потрібно особливо стежити за камінням, біжутерією, прикрасами. Ні в якому разі не одягали малахіт (до речі, зелений камінь, і притягує до людини ґвалтівників). Саме в 29–й сонячний день і купувалася, і одягалась нова одяг.

Камені: Дуже строкатий камінь, як би складається з шматочків – строката яшма. Жовто–бузкова яшма з білими патьоками, ситцева серпанок. А також ще камінь, на зрізі якого можна було побачити письмена, так званий, письмовий шпат. Білий, біло–сірий камінь, на якому чорні закарлючки, які схожі на змиті, змащені листи, як клинопис. Це досить рідкісний камінь, виявляє Божественне Слово, на який медитували, вимовляли мантру і бачили в цих закорючках таємне пророче слово.

Зірка: Пов’язана з інформацією, з одкровенням, з пророцтвом. Зірка – вісник. Вона знаходиться в сузір’ї Голуба, називається Факт. Зірка 2–ї величини, що проектується на 22–ій градус Близнюків. Вона дає віщі сни, сприяє медиумизму, витонченості. Зірка окультизму.

Планета: Хірон.

Щасливі числа: 29, 43, 56, 65.

У тексті чітко написано: «Мантра-Спента чіні свій одяг, ший і одягай її. Візьми в ліжко свою дружину, щоб дитя гострого розуму і доброї вдачі народилося від неї». День сприятливий для зачаття. Тобто, не брати в ліжко свою дружину в цей день, стало бути, не можна. Вважається, що якщо ви не берете дружину, то ви як–то мовчазно погоджуєтесь, можете як би допустити зради, і цим потворствуете злу. Звичайно, незаміжнім і неодруженим це не відноситься. Це єдиний день, коли навіть людям, воздерживающимся від подружніх обов’язків, людям, у яких садхана, але якщо вони одружені, їм у цей день не можна уникати подружніх обіймів. Раз на місяць можна і потрібно навіть їм. Протягом 29–го сонячного дня треба лагодити одяг, шити, купувати. Це день навчання, розмов, але потрібно стежити за словом. Вчитися, читати, писати. День веселощів, радості, все потрібно сприймати легко, зі сміхом, з милою посмішкою.

Для жінок дуже погано, якщо їх у 29–й сонячний день відвідує нечестива Гех. Вважається, що в цьому випадку над нею немає Хварны егрегора. Вона не притягує до себе Хварну,– це говорить про те, що від неї відрікся Дух Святий, і до цієї жінки не може притянуться нормальна дитина. Протягом року після цього, вона не мала права вагітніти. 12 місяців вона була не готова для прийняття дитини. Для жінок це – дуже сильна перевірка по 29–му з/дня. Багато в цей день потрібно слухати, контактувати, спілкуватися з людьми. Також цей день був пов’язаний з реставрацією, з ремонтом, з ремонтом. Лагодити, ремонтувати, забивати цвяхи, видирати їх же. Забити, потім видерти, видерти і знову забити. Рекомендується в цей день ходити в лазню, причому обов’язково з барсманом, з віником. День стрижки, гоління, нігті стрижуть у цей день. Чистка шкіри. У цей день рекомендується привести себе в божеський вид. Стригти волосся потрібно не стикаючись з водою, потрібна суха стрижка. І відразу – в баню.

Погано в цей день вживати косметику, а також парфуми, дезодоранти і інші речі, що відбивають погані запахи. Все повинно бути натуральним. Ніж від вас пахне у цей день – такою Хварна вашого егрегора. Якщо від людини погано пахне, він не може стриматися, щоб не псувати повітря в цей день, значить, такий його егрегор. Абсолютно забороняється псувати повітря і публічно, і «нишком». У цей день дуже погано потіти. Вважається, що якщо в цей день ви потієте і источаете поганий запах, вважається, що це ваша душа така. Всі аромати, які виходять від людини, свідчать про запах його душі. Принюхайтесь до себе в цей день.

У другій половині дня деякі люди з лазні не вилазили. Та робота, яка робиться в цей день, повинна робитися легко, без «напрягу». Краще не завантажувати себе роботою з ранку і до вечора. Робота – не вовк. Працювати треба легко, в задоволення. Не потрібно похмурості. В баню ходили обов’язково з віником, з барсманом. Хлестались віниками. День масажу, розтирання, день фізичних вправ, підтягувань, катань. Вважається, що в цей день потрібно обов’язково покататися по траві, або взимку по снігу, особливо – після лазні, дуже корисно після лазні стрибнути в ополонку. Дуже корисно бігати в цей день, робити фізичні вправи.

Цей день вважається поганим для подорожей. Не можна подорожувати не на своїх ногах, можна тільки піші прогулянки. Для возів, для всіх кучеров, візників, які обслуговували ці вози,– день поганий. Також і для наїзників. У нас – це водії, таксисти, водії, власники автомобілів, – 29–й сонячний день для вас. Погано, якщо відвалиться колесо, або підкова у коня – це як би закривається шлях для вас, перекрита дорога. Вам не можна подорожувати, все для вас перекритий.

Вважається, що цей день – це день профілактичного огляду здоров’я. День пізнання інформації. В цей день потрібно починати навчання, братися за нові знання, навчатися ремеслу. Увечері цього дня, після лазні, гарні застілля, збіговиська, але тільки після заходу сонця. Після заходу сонця не рекомендується усамітнення. І взагалі, в цей день усамітнення не показано. Для всіх похмурих людей, одинаків, неодружених, у яких немає друзів – цей день поганий. Самотність в цей день протипоказано. Сприятливий день для веселих компаній, розмов, зустрічей друзів.

не Можна в цей день говорити про себе. Треба менше «якать». У цей день найкраще було говорити не своїм голосом. Краще говорити щось веселе, не можна заводити тужливі, не можна говорити капості. У цей день дуже добре паритися. У цей день дуже гарні пиріжки з капустою і з грибами. Добре пити ячмінне пиво. Оскільки цей день пов’язаний з зачаттям дитини і з з’єднанням з дружиною. Дуже хороший для любові, але ні в якому разі не можна з’єднуватися з дружиною в темряві, лише при світлі. При свічках, при вогні – будь ласка. У цей день, звичайно, потрібно читати багато молитов. Начитувати їх «про себе». Цей день був днем набуття чоток. Дуже добре, якщо в цей день чотки будуть під рукою. Слово молитви звучить де завгодно, хоч «про себе», хоч вголос. Найкраща молитва – це тиха молитва, коли вона вимовляється так, що всі розуміють, що ви щось читаєте, а ось що читаєте – ніхто не розуміє. Це і є тиха молитва, коли вібрація є, а слово не сказано. Це зробити найважче. Люди роками добивалися такого ефекту.

Добру справу в 29 Сонячний День

Передача традицій, виховання і навчання послідовників. Такій людині потрібно постійно вчитися. Вчитися, вчитися і ще раз вчитися.

Їжа в 29 Сонячний День

Салати, морква, капуста – овочева їжа. Побільше рослинного масла, оливкове масло. М’ясну їжу – не можна, тільки легку. Ритуальна їжа цього дня – капуста. Пити можна біле сухе вино і ячмінне пиво. Гарні пиріжки з капустою і грибами.

Сни 29 Сонячний День

Сновидіння в 29–й сонячний день, дійсно, є віщими, але тільки в тому випадку, якщо у сні ви чуєте голоси. Якщо уві сні ви нічого не почуєте, ні з ким не поговоріть – це погано для інформації сну. Сон може стертися. Сон не віщий, не значущий. Трактувати інформацію сну потрібно прямо. Ніякі символічні сни в розрахунок не приймаються. Якщо вам у сні будуть говорити щось незрозуміле, то вважайте, що це – від біса. Нормальні світлі сили розмовляють з людиною прямо: «Ти скоро помреш. До тебе приїдуть гості. Чекай листа, тощо». Як скажуть, так прямо і збудеться. Якщо скажуть щось, побачите уві сні діалог, розмова – це і треба розуміти прямо, може бути, трохи символічно. Якщо ви чуєте в сні музику – це теж є хорошим знаком, знаком допомоги, заступництва і навіть «блату». Вважається, що в цей день краще не бачити кольорових снів. Якщо ви побачите кольорові сни – перемикайте програму на чорно–білу. В цей день ми отримуємо інформацію про нашому тілі, що нам треба. Це – день цілительський, вам дадуть зрозуміти уві сні, що вам потрібно робити, як себе латати, ремонтувати. У цей день ви, як би, проходьте «техогляд».

Дуже добре бачити уві сні книги, або читати в сні – це прекрасна інформація, значить, у вас буде хороша зміна в житті. Якщо, навпаки, книга рветься у сні, спалюється – це дуже погано. Взагалі, бачити вогонь у сні – дуже погано. Це одна з дуже поганих прикмет. Вогонь бачити в сні – це знак того, що щось буде відбуватися поспішно, повз чогось важливого ви пройдете. Це – знак попередження про великі помилки, які у вас скоро відбудуться. Також добре відкривати уві сні двері – це нові знайомства, нові люди, які приходять у ваше життя. Дуже погано, якщо ви в сні занадто багато рухаєтеся, ходіть, бігаєте кудись, особливо, якщо ви на чомусь їдете. Катаєтеся на машині – це дуже поганий знак, знак втрат, небезпек, крадіжки, обману і т. д.

Прикмети в 29 Сонячний День

Дуже гарна прикмета, особливо вранці, якщо ви починаєте свій день з того, що ви ним пчихнули. Чхнути вранці, а особливо, 3 рази поспіль – це добре. Це знак того, що день буде радісним, легким, багато почне вдаватися. Дуже хорошою прикметою цього дня є те, що вас гукають по імені особливо вранці. Також цей день тісно пов’язаний з розмовами; чим більше розмов буде ставитися особисто до вас,– наприклад, у черзі ви почули про те, що стосується вас, збіг якійсь ситуації. Це дуже хороший знак, знак допомоги, знак того, що ви не самотні, не кинуті, знак того, що ви будете позбавлені від помилок, вам не дають опуститися. Цей день пов’язаний з музикою, і музика буде тут дуже гарною прикметою. Якщо у 29–й сонячний день ви почуєте настирливо повторюється протягом дня музику, то це говорить про те, що ваша душа, як би є музичним інструментом, і ви перебуваєте під контролем Вищих сил. Ви на ці вищі вібрації налаштовані. Також це говорить про дуже значущих важливих майбутніх змінах.

Якщо ви знайдете в цей день шкіряний предмет, ремінь, гаманець – це добре. Особливо з капустою, адже капуста – це хороший знак цього дня. Краще, щоб гроші були зеленими, нагадують капустяне листя. Але, правда, зелений колір у цей день – поганий. Знайти шкіряні предмети – це знак захисту, знак того, що ви перебуваєте, як би, в якийсь упряжці. Знак допомоги. Добрий знак – це вітер в спину. Це говорить про те, що Ви перебуваєте на правильному шляху. А якщо вітер проти вас, або ви плюєте проти вітру, або ще щось робите проти вітру,– значить, ви збилися з шляху. Це єдиний сонячний день, коли спіткнутися, оступитися – є доброю прикметою. Але тільки, якщо чоловік спіткнувся на праву ногу, а жінка – на ліву ногу, і навіть якщо Ви при цьому впадете – це добре, тому що це знак, знак попередження про небезпеку. Значить – це буде зняттям з вас проблем. Це – знак огорожі, попередження.

Погано, якщо у вас раптом, несподівано, в службовому місці рвуться штани. Це завжди погано. Причому, з тріском. Тебе обов’язково ще й звинуватять, що ти псуєш повітря, хоча ти і не думав цього робити. Погано, коли у жінок рвуться колготки, що буває досить часто. Погано, коли взагалі рветься яка–небудь одяг, носок продірявився. Одяг рветься – це зняття захисту. Погано, якщо відривається ґудзик, особливо, якщо вони рвуться з тріском і падають – це зняття захисту з вас, з вас зривають захист, як зривають погони. Погано, якщо занепадає одяг в цей час. Нитка розривається, відривається ґудзик – це знак матеріальних утрат, злиднів. Якщо у вас відірвався ґудзик – постарайтеся її знайти. (Якщо у вас Місяць у Діві, тоді ви її, звичайно, знайдете – це я знаю по собі). Поганою прикметою є неприємності з взуттям – наприклад, якщо відлетів каблук, або шльопає підметка, відривається устілка. Отлетевший каблук, особливо у жінок,– це розбита життя або зрада чоловіка. Може бути зрада не тільки сексуальна, але він може, наприклад, зробити таємну заначку. Може бути з чоловіком пов’язана якась таємниця. Якщо у чоловіків те ж саме, тоді їм треба звернути увагу на дружину.

В цей день одяг потрібно носити правильно, або ніяк. Ретельно підбираючи кольори. Не дай Бог, якщо в 29–й сонячний день ви надягнете одяг шкереберть, на виворіт, зворотною стороною – прикмета така є: значить, будуть бити, може бути, навіть ногами. Дуже поганою прикметою є втрата волосся, тобто ви роняете волосся, занадто багато волосся залишається на гребінці – поганий знак. Дуже погано, якщо волосся потрапив у вогонь, і спалахує – це знак псування, пристріту, якоїсь хвороби найближчим часом. Не можна втрачати вії – те ж саме. Погано також пролити собі воду на коліна, особливо гарячу (чай) – немає дороги, небезпека в подорожах, в дорозі. ДТП. Маса чуток, що принижують вас, наклеп, шантаж. Погано, якщо ламаються нігті, особливо це стосується жінок. Знак бійки, розгляду, агресії з боку оточуючих. І зламаний ніготь може також попереджати про катастрофу. Погано в цей день десь застрягти в ліфті, наприклад, в туалеті, ванній. Буває, людина застрягає між дверей: з однієї двері вийшов, а в іншу не увійшов. «Зачинився, я повернувся у своє положення», – сказав Кульок. Це знак того, що вас кудись не пускають, це також говорить про ваших гріхах, про те, що світлі сили від вас відвертаються.

Тотем – Білий Кіт

Тут нам вперше доведеться реабілітувати тих звірів, яких я раніше називав храфстрами. Тотем цього дня – Білий Кіт, в іншому тексті згадано Сорока. Але основний тотем – білий кіт. Кіт учений. Вважається, що Мантра-Спент літає на білому котові. Це – літаючий кіт. Раз є кажани, то чому б не бути літаючим котам? Крилатий літаючий кіт, та ще і усміхнений. Білий кіт – це, напевно, Чеширський кіт, оскільки він посміхався. Посмішка у нього – до вух. Якого кольору Чеширський кіт? Кольори там не були вказані. Тому, на цій підставі ми можемо вважати, що він білий. У гіршому варіанті – це кіт–Баюн. У казках, фольклорі завжди згадується і вчений кіт, або кіт у чоботях. Кіт у чоботях – а з цим днем пов’язана одяг, взуття. В чоботях кота вже не котом сприймають, а благородним паном. Тебе судять по одязі. А на 29–й сонячний день – це саме так: яка у тебе одяг, так тебе і будуть судити. Образ кота з казки Шарля Перро «Кіт у чоботях» теж абсолютно чітко підходить до 29–го з/дня. І характер у нього приблизно такий же, як у тотема цього дня. Товариська, викриває зло, що діє не для себе, а для господаря, для кого–то. Часто обдурений, але не втрачає своєї гідності.

Саме білий кіт в зороастризмі завжди вважався символом знань, захисту, приручених і укрощенных інстинктів; також він – захисник будинку. Білий кіт був помічником Спасителя. Кіт у чоботях – це те, що тебе врятує. Згадайте, а якого кольору був кіт у чоботях? Теж ніде не написано. Зображують його сірим котом, напевно, для зручності. Описані капелюх, яке на ній перо, камзол, чоботи, а кольори кота немає. Це саме арійський білий кіт. Кіт–спаситель. Іноді вважається, що це триколірний кіт, якого зараз немає.

Зовнішність: невеликого або середнього зросту, з м’якими рисами обличчя. Великі очі, невеликий носик, усміхнений рот. Дуже спритний, хоча при зовнішній відстороненості і м’якості. Дуже пухнастий, але не як жаба, болеющая з дитинства. М’які і пухнасті волосся. При зовнішній м’якості, насправді, дуже спритний, всі січе, прекрасний «нюх». Іноді буває блондином з блакитними очима. Кругле обличчя. Губки бантиком. Легко ступає. М’які Подушечки пальців. Зовнішність – котяча. Пухлість, не худий, але і не жирний, в міру угодований чоловік в самому розквіті сил.

Характер: вони бувають наївними (як Малюк із казки про Карлсона), їх обманюють. Незважаючи на те, що вони «палені», не бачать біду перед носом. Вони підозрюють всіх, крім своїх. І можуть потрапити в халепу через свою довірливість. Цінують дружбу, дуже віддані люди, за що і проколюються. Зате, якщо у них хто–то ворог, це все – вони тебе просто изведут, як кіт у чоботях рознервував людожера. Навіть, якщо це буде велетень, рекетир, здоровенний жлоб і «шафа». Він тебе змусить перетворитися в мишу. Кіт у чоботях адже велетня у миша перетворив і зжер; і тебе зжере. Хитрістю обдурить. Сила не допомагає в боротьбі проти цього кота. Він бере хитрістю, розумом, спритністю, але тут потрібно бути йому ворогом, і не тільки його особистим ворогом, але і ворогом справи, за яку він стоїть. Але, на жаль, цього кота часто зраджують. Причому свої люди, близькі. Але не дай Бог, його зрадити, бо Небо за нього мстить. Такій людині краще на світ не родитися.

Цей котик завжди спритний, виверткий, швидко з нальоту все вистачає, будь-яку інформацію. Дуже любить грати, як кошеня. Навчається на ходу. Влучні слова. Прекрасне почуття гумору. Схильність до парадоксальних дій, непередбачуваність, але при цьому – прихильність до дому, до сім’ї, до близьких, до друзів. Гуляє сам по собі. При цьому, він завжди відсторонений і у нього особливе почуття незалежності. Він не раб, не холуй, але він може жертвувати всім заради дружби, заради справи. Це не собака, в ньому є більша перевага, ніж в будь-якому собаці. У собаки є інше. Вона віддана до фатальності, до фанатизму. Кіт – ні. У відданості кота завжди є якась відстороненість і почуття власної гідності. Це почуття власної гідності дає йому можливість відвертатися, і різко розривати з тим, хто його зрадив. Він дуже чутливий, приязний, навіть сентиментальна людина. Завжди у нього є свої маленькі таємниці, свій куточок, де він ховається. Головне, що його відрізняє – це жадоба пізнання, схильність до гри, почуття гумору, розмови. Легкий на підйом, цікавий співрозмовник, завжди розповідає з великим почуттям гумору, гравець, артист.

Представником цього дня є Олег Табаков, народжений 17 серпня. Він озвучував котів і не раз: кіт Матроскін. По знаку він – подвійний Лев, але вигляд у нього не лев’ячий, а котячий. У нього тільки Сонце у Львові, а всі інші планети розкидані, виражена Діва. Лев – це велика кішка, а Табаков – не Лев, а саме кіт, причому Чеширський. Лев, хоч і любить грати, але робить це з небажанням. У типових Левах є мрачноватость. Він хоч і буде грати, але не з таким іскрометним гумором. У Львів часто не круглі фізіономії, а, навпаки, класичні, аполлонийские; очі розкосі. А у кішок – круглі морди, морда млинцем. Котячі манери. Кіт по відношенню до Лева – крейда. Така людина не буває ні буркуном, ні занудою, ніколи не створює інших проблем, з ним легко. Не виносить конкуренції, особливо на своїй территорфии. Коти мітять свою територію. У котів, все поділено. Загострене почуття власності. Такої людини чомусь вважають хитрим, але він, дійсно, ніколи нічого не говорить прямо. Прекрасний дипломат. Але, по–своєму, ця людина дуже чесний, особливо до своїх. Своїх він ніколи не зраджує. Чесний він завжди – з чесними людьми, і дуже не чесний – з людьми не чесними, яких він бачить наскрізь, і тоді він вважає, що обдурити таких – святе діло. Котам це прощається. Лукавство відрізняється від брехні.

Котам завжди не щастить з близькими. Їх часто зраджують. Не щастить з кішками. Вони часом гуляють, а часом (і дуже часто) змушені утримуватися. Постійні викриття з особистим життям. У Табакова було те ж саме. Якщо вони самі (коти) викривають грішників, то їм самим не дають грішити, всі їхні гріхи тут же обговорюються. Їх і так вважають хитрими, і так вважають, що від них можна чекати всього чого завгодно, і їх також підозрюють. Правда, вони виявляються ще хитріше, ніж про них думають. Кіт живе досить довго, довгожитель, але завжди помирає в дорозі, або далеко від місця проживання. У нього якась сумна старість. Але за це йому все одно дають провести все своє життя на ногах. Він помирає, практично не хворіючи. Але, правда, смерть буває на самоті. З родиною йому не щастить, у нього досить довгий, але сумний шлюб, але зате везе з дітьми. Діти – все в нього, і вони його люблять. Як і у Табакова. З дітьми – прекрасний контакт, він любить дітей, душі в них не чує. Це для нього просто віддушина.

Антитотем – Щур

Зовнішність: велика, жирна, нахабна, руда. Гостроморда, очі маленькі, «в купку», намистинки, іноді навіть червонуваті. Ніс гострий, прямий, підборіддя зрізаний, щурячий. Полулысый, полуволосатый, не рівно лисий. Розпливчасті риси обличчя. Часто у нього вперед стирчать різці. Часто – щілина між зубами. Зализані волосся.

Характер: Злостивість, заздрість, ненависть до інших, жадібність, корисливість, купи–продай. Психологія «нового росіянина». Як В. Невинний в ролі інопланетянина. Рожа хамська, нахабна. Грубіянить, нагличает, вважає себе правим, «якає». Моторошно марнославний. Гребе лопатою під себе. Моторошна ненажерливість. Але йому щастить. У нього просто–таки чудова нахабство. Вони пробивають будь-які двері, пройдисвіти. Люди губляться, не знають, що сказати. З тебе нахабно щось вимагає. І всі йому повинні. Веде себе як пахан. Суміш нахабства і солодкуватості.

Кримінальну з’єднання нахабства і сентиментальності: влізе в душу, прикинеться паинькой, і тут же починає тебе завантажувати, грубіянити. Страшна сексуальність. Розбещеність. Любить спокушати чужих дружин. Капостить своїм же. Але, тим не менше, чомусь йому все прощається, зважаючи на його нахабства. Щури довго не живуть. Швидко старіють. Часто щури водять носом. І у них поряд з носом, на негативній стороні, часто велика бородавка (у чоловіків – на лівій, у жінок – на правій стороні). Це дуже поганий знак. Може бути бородавка, або опукла родимка, рожево–біляста. Поряд з ніздрів. Це – знак зради своїх, знак того, що людина може переступити через своїх близьких. Маму рідну продасть.


Залишити відгук