Іменини Адріана — день Ангела Адріана

У дитинстві Адріан чарівний і милий хлопчик, всі прагнуть йому догодити. Якщо в сім’ї виникають розбіжності, йому стає дуже важко. Адріан чутливий і сприйнятливий, може стати емоційно нестійким з-за великих навантажень і безлічі переживань. З часом він буде намагатися стати більш незалежним, а його бажання бути вільним часом може виразитися у безрозсудному поведінці в молодості. З віком, Адріан стає більш приземленим, обережним і більш близьким до реальності.

У Адріана високі поняття краси і досконалості, він скрізь шукає ідеал. Його цікавлять соціальні й гуманітарні напрями діяльності людей, якщо не доглядати за ним, то він може навіть стати фанатиком певної ідеї. Він готовий взаємодіяти з іншими людьми, з чесністю і сумлінністю, які характеризують його. Цю переконаність і відданість ідеям Адріану варто направити на роботу. У любові Адріан справжній ідеаліст, і свою улюблену він буде вдячним, не дивлячись ні на які її промахи. Цією слабкістю Адріана іноді користуються, але все ж дружини володаря цього імені не варто так чинити, тому що тоді можна втратити його любов і його повагу.

Доля: Це ім’я — запорука життєвого успіху, якого, однак, Адріан домагається аж ніяк не граючи, а наполегливістю, працьовитістю і блискучим професіоналізмом. При цьому він славиться своєю добротою, дружелюбністю і милосердям. Іноді відважний до нерозсудливості; чудовий аналітик.

Святі: Адріан Кесарійський (іменини 16 лютого), Пошехонський (іменини 18 березня), Адріан Ондрусовский (іменини 8 вересня).

День Ангела Адріана

Походження імені Адріана має відношення до історії Стародавнього Риму. З латинської мови – житель Адрії, людина з Адрії. (пор. Адріатичне море). Форма «Андріан» – неправильна. Він настільки флегматичний, що будь-які проблеми його мало цікавлять. Єдине і постійне бажання — щоб його залишили в тіні дерев до закінчення дня.Йому подобається спілкуватися з людьми, але тільки щоб не відчувати самоти. Він постійно повинен відчувати чиюсь любов. Любов для нього — значення життя. Йому вдається дивовижним чином з’єднати любов і лінь. У ньому немає агресивності. Сила волі його дрімає. Єдиним проявом активності є захоплення.

Адріан Іменини за Церковним Календарем

16 Лютого – Адріан (Троїцький), сщмч., прот. /новомуч./; Адріан Ванейский, Кесарійський (Палестинський), мч.18 Березня – Адріан Пошехонський, Ярославський, сщмч., игумен17 Квітня – Адріан, прп.30 Квітня – Адріан Коринфський, мч.18 Травня – Адріан Монзенский, прп.21 Травня – Адріан Волоколамський, прп.30 Травня – Адріан Ондрусовский, прмч.5 Червня – Адріан Пошехонський, прмч.8 Вересня – Адріан Никомидийский, мч.; Адріан Ондрусовский, прмч.; Адріан Углицький, прп.; Адріан, мч.14 Листопада – Адріан, мч.2 Грудня – Адріан Пошехонський, Ярославський, сщмч., ігумен


Залишити відгук