Іменини Адама — день Ангела Адама

З віком Адам стає спокійніше, уважно ставиться до того, що говорить. Він дуже терплячий, що допомагає йому досягти успіхів у роботі. Чоловіки з цим ім’ям люблять природу, з радістю вибираються в ліс, добре ладнають з тваринами. Роботу Адам вибирає довго і прискіпливо, не любить їздити у відрядження. Упертість – головна негативна риса в характері Адама. Вона сильно заважає йому в спілкуванні з людьми.

Адаму важко створити міцну сім’ю. Він дуже ревнивий, любить контролювати дружину і ніколи не дозволить собою командувати. При цьому він ніжний і турботливий батько. Адам одружується, як правило, пізно. В молодості він дуже влюбливий, але почуття швидко слабшають. Пропозиція Адам робить, якщо повністю впевнений у своїх намірах.

Доля: З ім’ям Адам пов’язаний первородний гріх, що, безумовно, накладає свій відбиток на ім’я. Йому судилося бути жертвою пліток, обставин і свого характеру.

Святі: Адам Синайський (іменини 27 січня)

День Ангела Адама

З давньоєврейської мови – людина, виліплений із землі, людина з глини, «червоний чоловік». Спочатку і буквально – червона земля, краснозем. В біблійних сказаннях перший чоловік. Спілкуючись з Адамом більш близько – на «короткій нозі», ви починаєте розуміти, що він дійсно є першою людиною на Землі.

Так, він раніше усіх своїх дитячих друзів прагне пізнати всі таємниці людських відносин, особливо в області любові і сексу. При такому способі життя Адам, природно, дуже рано обзаводиться родиною, що не заважає йому використовувати залишок своєї еротичної енергії на стороні. А от якщо з ним чинять так його тимчасові подружки, то він страшно переживає – вважає всіх жінок изменницами, невдячними…

Адам Іменини за Церковним Календарем

27 Січня – Адам Синайський


Залишити відгук