Імена для Діви

Діви не такі витривалі, як інші представники земної стихії (Козероги і Тельці), вони уникають емоційних і імпульсивних людей, потребують періодичного відпочинку та спокої, проте найкращим відпочинком для них є зміна діяльності. Представники цього знака зодіаку часто наділені музичним талантом, схильні до аналізу й обчислень, успішні в бізнесі і фінансах, люблять колекціонувати різні предмети мистецтва. Вибираючи чоловічі або жіночі імена для Дів, необхідно враховувати їх енергетику і здатність підсилювати природні таланти народжених під цим знаком.

Жіночі Імена для Діви

Носійки імені відрізняються врівноваженістю, раціональністю. Жінка, на ім’я якої впливає знак Діви, не тільки розумна, а й надзвичайно гарна, чарівна. У професійній діяльності її цінують, як працівника, якого всі поважають. Ця жінка старанна, старанна при виконанні будь-якої роботи. На неї можна розраховувати, їй притаманні такі важливі якості, як вірність, точність і акуратність. Незважаючи на поради друзів, рідних і близьких, вона сама організовує і будує своє особисте життя.

Ідеал чоловіка, жінка з ім’ям Діви створює самостійно, за своїм баченням. При цьому всі її дії розраховуються, ретельно зважуються виникаючі обставини. На жаль, в силу того, що така жінка не дозволяє собі проявляти власні почуття, важко всередині себе переживає любовні складності, вона рідко відчуває радість і щастя сімейного життя. Після складних розчарувань вона стає ще більш суворою і обережною, обачною. Чоловік, який вибрав супутницею життя жінку з ім’ям Діви, не повинен забувати, що їй важко прийняти остаточне рішення, вона дуже нерішуча в різних життєвих випадках. Такі жінки страждають платонічною любов’ю, часто залишаються «старими дівами».

ИринаРегинаСветлана

Чоловічі Імена для Діви

Такі чоловіки відрізняються своїм розумом і педантичністю. Вони завжди в житті слідують букві закону та інструкцій, всіх правил і приписів. Ніякі обставини не змусять його ризикувати. Чоловік, ім’ям якого управляє знак Зодіаку Діва, здатний тонко і гостро аналізувати, міркувати і розраховувати, складати плани. Його ощадливість нерідко переходить в скнарість. По своїй натурі такий чоловік стає критиком і наставником.

Холодність і тверезий розрахунок притаманний чоловікам з ім’ям Дів і в любовних стосунках. Вони, зазвичай, стають надійними партнерами для своєї обраниці. Але спочатку, при пошуку ідеального» подружжя, буде ретельна, тривала перевірка всіх її здібностей, знань і умінь. Дружина повинна бути розумною (не тільки правильно вести домашнє господарство, але і розуміти чоловіка), елегантною і в міру владної.

Жінці, яка зважилася обрати супутника з ім’ям Діви на все життя, важливо пам’ятати, що його переживання будуть заховані, майже непомітні під маскою холодності і повного спокою. Будь-яким діям, вчинкам такий чоловік знайде безліч фактів і аргументів. Від нього не варто чекати лицарських вчинків, казкових моментів в особистому житті. Якщо в ньому киплять пристрасті, то знайти їх можна на самому денці душі.

АлександрНиколай

Імена Знакам Зодиака

Овен

Імена для Діви

Телец

Імена для Діви

Близнецы

Імена для Діви

Рак

Імена для Діви

Лев

Імена для Діви

Дева

Імена для Діви

Весы

Імена для Діви

Скорпион

Імена для Діви

Стрелец

Імена для Діви

Козерог

Імена для Діви

Водолей

Імена для Діви

Рыбы

Імена для Діви

Залишити відгук