Імена для Тільця

Жіночі Імена для Тельця

Жінки з іменами Тільця — це чудові господині і домогосподарки, з високорозвиненим почуттям материнської любові і турботи. Вони відрізняються реалістичністю поглядів на життя і практичним підходом у вирішенні будь-яких питань. Їм властива надзвичайна жіночність, м’якість і ніжність. На першому місці у жінок з ім’ям Тельця знаходиться сімейне вогнище і діти. В житті вони завжди виявляють дбайливість і вірність, що дає право вважати їх прекрасними партнерками. У стосунках вони шукають стабільність і міцність, вважаючи за краще творити і плекати. Жінки з ім’ям Тельця — власниці по натурі, і не настільки важливо, чи йде мова про партнера або про їх речі: вони щосили будуть відстоювати і намагатися повернути те, що належить їм.

Однак треба віддати їм належне, тому що при захисті свого світу почуттів вони докладають не менше завзятість. Для них дуже важливо відчувати себе красивою аж до старості років, тому ці жінки трепетно бережуть свою молодість, намагаючись її продовжити. Чоловікам, які зробили свій вибір на користь жінок з ім’ям Тельця потрібно пам’ятати, що пробачити вас і ваші вчинки обраниця зможе, але забути — ніколи. Завоювати серце цієї прекрасної особи не так просто, але ваші зусилля повернуться сторицею.

Чоловічі Імена для Тельця

Чоловіки з ім’ям Тельця люблять життя і намагаються брати від неї все принади. У них великий енергетичний запас, який при неправильному способі життя можна, однак, досить швидко витратити. Вони віддають перевагу задоволень, які можна отримати від матеріальних речей, вважаючи, що земні радості вимагають фінансового підкріплення. У своєму житті вони відводять значне місце грошей, воліючи більше накопичувати, ніж витрачати, у зв’язку з чим завжди намагаються перебувати в тих життєвих колах, де є запах купюр.

Чоловіки з ім’ям Тельця — це прекрасні партнери, які ставлять вірність і відданість понад усе у відносинах. Крім того, це ідеальні батьки для дітей. Такий чоловік має магнетичної сексуальністю, а також має схильність до романтизму і красивим вчинків, які відрізняються щирістю. Вони шукають надійну подругу, яка буде близька їм по духу. Другій половинці чоловіки з ім’ям Тельця доведеться змиритися з його вродженою упрямостью, гордістю і самоволием. Вони не терплять брехні і зради: в іншому випадку вони стануть вам мститися за ваші вчинки. Зі свого боку вони дадуть партнерці клятву вічної любові і будуть свято берегти, чого вимагатимуть від неї. Для таких чоловіків довіра є фундаментальною основою міцних відносин, тому з його втратою утримати Тельця буде неможливо.

Володимир

Імена Знакам Зодиака

Овен

Імена для Тільця

Телец

Імена для Тільця

Близнецы

Імена для Тільця

Рак

Імена для Тільця

Лев

Імена для Тільця

Дева

Імена для Тільця

Весы

Імена для Тільця

Скорпион

Імена для Тільця

Стрелец

Імена для Тільця

Козерог

Імена для Тільця

Водолей

Імена для Тільця

Рыбы

Імена для Тільця

Залишити відгук