Імена для Риби

Жіночі Імена для Риби

Ці жінки вирізняються витонченістю, умінням споглядати, привабливістю і яскравою індивідуальністю. Ці жінки щиро дарують любов, виявляють ніжність, самовідданість і хочуть такого ж відповідь почуття до себе. Маючи м’яке серце, ті, чиїм ім’ям управляє знак Риб, отримують від улюблених менше, ніж віддають. В особистому житті, в любові часто розчаровуються, засмучуються. Якщо почуття щирі, а партнер вірний їм, то жінки віддані і вірні своїм обранцям, стають чудовими матерями і дружинами.

Жінки, з ім’ям знаку Риб, завдяки вмінню виявляти велику духовну гнучкість, займуть гідне місце при різних ситуаціях, обставинах, вміло проявлять свої здібності в різних сферах. Якщо чоловік вибрав своєю партнеркою жінку з ім’ям знаку Риб, то йому треба знати, що після того, як вас заманять і зачарують, не завжди буде велике щастя. Справа в тому, що вони завжди прагнуть до підвищення матеріального благополуччя. Чоловікові не просто зрозуміти її думки, її наміри.

БоженаПолинаТатьяна

Чоловічі Імена для Риби

Ці чоловіки відрізняються своєю мужністю, щирістю, щедрістю. Він настільки любить мріяти, що його мрії-проекти, як у Манілова, залишаються лише на вустах у інших і у нього. Ті чоловіки, на імена яких впливає знак Риб, найчастіше працюють лише в тому випадку, коли вже нікуди діватися. В інших варіантах — його долає лінь і розмови про майбутні матеріальних благах, про кар’єрних висоті і соціальному підйомі. Оскільки працювати він не вміє, то завжди в житті шукає можливість пристосуватися, сподівається на щасливий випадок. Як настрій, так і почуття, плани також часто змінюються.

Ніжність, м’якість, лагідність — це ті риси, які характерні для природи чоловіків з ім’ям Риб. Їх дружелюбність, в поєднанні з притаманною йому хитрістю і лукавством, сприяють дипломатичності і, навіть, деякої таємничості. Він користується успіхом у жінок; в інтимних почуттях, в любові він — майстер своєї справи. Але, жінкам, чиє життя пов’язане з такими людьми, треба бути готовими приймати його таким, який вміє приховати правду про себе, про свої вчинки, прикрасить свої якості. Навряд чи жінка коли-небудь дізнається правду про його думках. Вміло, з задоволенням, він знайде потрібні слова і дії, щоб утішити тих, хто страждає, хто нещасливий.


Залишити відгук