28 Сонячний День

Двадцять восьмий сонячний день пов’язаний з обрядами землі, підземного світу. Ангел цього дня називається Зем, або, по–іншому Сезам. Це один з найбільш таємничих, невловимих, дивних, загадкових зберігачів таїнства Землі та підземного царства, печер, того, що приховано і заховано. Люди, народжені в цей день, просто зобов’язані протягом всієї своєї життя купатися в грязі, приймати грязьові ванни. Зем – божество підземного царства. Зороастрійці шанували його як охоронця скарбів, захованих у глибинах землі. Сезам із знаменитих казок Шахерезади, що відкриває двері печери, повну скарбів, – це все той же Зем, чиє ім’я з часом було спотворене ім’я божества домусульманського походження. Изеды Асман і Зем становлять пару найдавніших індоєвропейських божеств – Батько–Небо і Матір–Земля. До часу формування ортодоксального зороастризму культ Матері–Землі (Зема) був витіснений культом Спента–Армаіті, а культ Асмана (Неба) – культом Кшатра–Вайрью, з яким зороастрійці пов’язували уявлення про первинному кам’яному небі. 28–й день, присвячений печер, є одним з найсильніших днів для прояву Божественної сили, яка дана вам для боротьби з девами. Печери вважалися подвійними творіннями. Там завжди відбувається найстрашніша битва між Добром і Злом.

28 Сонячний День — Характеристика

Предмет сили: СИЛИ: Лопата. В цей день потрібно багато копати. Одним з предметів сили є гребінь, гребінець.

Колір: Це один з небагатьох днів, коли рекомендується носити чорний колір. Чорний, темно–синій, коричневий кольори – кольори Сатурна і Плутона. Жовтий, всі відтінки червоного, рожевого кольору – заборонені. Особливо погано носити жовтий колір.

Камені: Вороняче око, по–іншому, лабрадор – чорний з синіми відблисками. Могильний камінь, з нього роблять пам’ятники. Це талісман 28–го сонячного дня. Часто застосовується в чорній магії з метою затьмарення свідомості, але використовується також і для захисту. Цей камінь рекомендували класти під поріг хати, таким чином, охороняючи його.

Зірка: Альгораб, зірка 2–ї величини, оранжево–червоного кольору. Пов’язана з печерами, обрядами, із серйозною глибиною, з пізнанням глибин, пов’язана з розгрібанням всякої кривди, вона ще називається стерв’ятником. Дає людині ганьбу і бруд, все глумляться над ним. Люди, у яких вона виражена, змушені стикатися з нечистотами і весь час виходити з скрутних положень. Це була подвійна зірка, але вона не була поганою.

Планета: Хірон. Сатурн і Плутон.

Щасливі числа: 28, 82, 93.

Це самий важкий сонячний день з усіх. 28–й день прирівнюється до сатанинському дня за місячним календарем. Вважається, що робити і робити щось важливе в цей день не рекомендується. У день Зема потрібно чекати всього самого гіршого. Це дуже похмурий, важкий день. День, коли боролися з темними силами. День, коли потрібно бути готовим до всяких тяжких несподіванок. В цей день не можна спілкуватися з поганими людьми, особливо з людьми з поганим оком. Дуже багато темні люди (чорнушники) стають дуже активними в цей день. Для них цей день – просто апофеоз і торжество.

Цей день дуже сильно пов’язаний з медициною. Влітку в ці дні готували ліки. Спостерігали за рослинами, за їх поведінкою. Дуже погано, якщо рослини дуже швидко згортаються, як увечері згортаються. Якщо вони згортаються на заході сонця – це знак, поганою для місцевості. Якщо вони будуть довго стояти – це хороший знак. За зірваним квітам перевіряли вашу життєвість. Вважається, що якщо квіти і кімнатні рослини починають в’янути в цей день – це теж дуже поганий знак. Знак псування, неблагополуччя і розорення.

Це аптечний день. В цей день заготовляли ліки, готували їх. Вважається, що ковтати таблетки в цей день не рекомендується у великих кількостях. Починати серйозне лікування – теж не рекомендується. По мірі можливості також відтягували і операції, щоб не пошкоджувати людське тіло, особливо, не проливати кров. Дуже погано, якщо в цей день щось вам потрапило в око: смітинка, вія; якщо очі стали червоними або сльозяться,– вважається, що це знак псування зв’язку з близькими, втрати захисту Фравашей. Очі – це дзеркало Духу, значить, Фраваши перестали вас захищати.

Погано, якщо в цей день раптом починають свербіти вуха – це втрата зв’язку з материнським началом, і що буде у вас неприємне з будинком, тому що вуха – це дзеркало душі. У цей день слідкували за собою і за своїм тілом, і якщо у вас було відчуття незатишності, тяжкості, хотілося щось струсити – це вважалося позитивним проявом, значить, ви не втрачені для світлих сил, це говорить про те, що потрібно боротися з силами темряви. І навпаки, якщо в цей день ви відчували якийсь дуже великий підйом енергії, силу, радість – це спокуса. В кращому випадку, в цей день ви повинні відчувати стан порожнечі. Це – в ідеалі. Це средненормальное стан, як би просто нічого вас не стосується.

28–й день пов’язаний зі зміною імені, тобто давали нове ім’я, що прив’язує людину до землі. Вважається, що потрібно бути в цей день ближче до землі. Копати землю – нормально. Рити ями, але не іншій. Вважається, що в цей день треба робити огорожі, закладати фундамент будинку, саджати рослини. Будь-яка робота з землею, з піском показана у цей день. Дуже уважно потрібно стежити за всіма вашими діями в цей день. Ніколи не піддаватися на спокусу. Вважається, що якщо ви приходите в гості в дім, то в ньому ви повинні не пити, не їсти – не приймати їжу. Тільки якщо це – ваші близькі, друзі. В чужий будинок Ви повинні приходити зі своєю їжею. Зороастрійці в гості ходили рідко, і тільки до тих людей, яких вони визнали за своїх. Виняток становили тільки мандрівники, але до мандрівникам ставилися як до прийшлим. Був спеціальний звичай зустрічі мандрівників.

Необхідно було утримуватися від подружніх обіймів протягом дня. Нічого, правда, не сказано про ніч. Заборонено розмовляти на сексуальні теми, розглядання сексуальних журналів, порнофільмів. Людей 28–го c/дня можуть зрадити навіть найближчі люди. Вони чудово розуміють, що за все в житті треба платити, їм нічого просто так, задарма, не дається. Іноді вони розплачуються за чужі гріхи. Їх завжди звинувачують у чернушничестве, навколо них завжди погані, хибні чутки. Вони – одинаки, і їм доводиться на собі нести цей тягар, особливо, якщо у цих людей є хоч якась Хварна. Цим людям доводиться приймати на себе неймовірне, часто доводиться розплачуватися за інших людей. Хварна цього дня, звичайно ж,– Хварна воїна – це те, що вони винесли на собі, те, що вони заслужили, за що вони отримують нагороду – тотем самої священної птиці – ворона.

не Можна в цей день без потреби, особливо, тривожити землю. Займатися гробокопательством теж не можна. В цей день не можна проливати кров, не можна нікого вбивати. Не можна псувати повітря. Таким чином ви закликаєте до себе дайвов, сатанинські сили, завади, перешкоди. Це – день поминання покійних. Пити в цей день можна, але тільки за упокій. Цокатися в цей день не можна. П’ють повільно, урочисто і сумно. В цей день не можна вживати нічого нового. Менше ходити в ліс. Виїжджати кудись, чи починати поїздки – не рекомендується.

В цей день не можна не голитися, не стригтися, особливо протягом сонячного дня. Увечері – можна. Погано, якщо ви порізалися у цей день. Кровопускання в день Зема ніколи не проводилися. Навіть проста подряпина або поріз у цей день – поганий знак. Вважається, що якщо ви оцарапались, порізалися в цей день, або вас вкусила собака,– це означає, що до вас притягуються біси, ви стаєте беззахисними. Відразу це місце потрібно потримати над вогнем, або обвести вогнем, щоб зняти погану інформацію. Можна прочитати мантру «Ашем Воху».

Вважається, що дуже погано, якщо кров проливається на землю або на підлогу. Потрібно над цим місцем обнести вогонь і прочитати мантру, потім ретельно витерти це місце. Якщо людина хворів у цей день – це було однією з найважчих хвороб, може бути, навіть смертельних хвороб. Важкі, практично невиліковні хвороби проявляються в 28–й сонячний день. В цей день не можна сміятися, радіти, радіти і веселитися. Вам не повинно бути смішно в цей день. Посмішка повинна застрягти у вас у горлі. Можете собі дозволити лише «кислу» посмішку і криву посмішку, але не «рот до вух». Саме для цього сонячного дня застосовна прислів’я, що «сміятися багато шкідливо – будеш багато плакати». Якщо вас провокують на сміх і веселощі у цей день – значить, скоро ви будете багато плакати. Це для всіх сатанинських днів застосовно.

Добру справу в 28 Сонячний День

Аскеза, утримання, вміння відмовлятися від спокус.

Їжа в 28 Сонячний День

В цей день дуже ретельно підбирають продукти харчування. Харчування має бути тільки роздільним. Їжу змішувати не можна. Рослинна – так рослинна; тваринна – так тваринна; молочна – так молочна. Можна їсти тільки один вид продуктів. Ні в якому разі не можна було вживати в їжу кров. Це було страшним гріхом – їсти біфштекс з кров’ю – не можна! На крові робилися різні чорно–магічні ритуали, магія крові. Був навіть біс Аставидат, який був пов’язаний саме з жертовною кров’ю. Він проявлявся через кров. З кров’ю у зороастрійців завжди було пов’язане щось страшне, і можливість осквернення, втрата через кров життєвих сил. У 28–ї з/д ніякого зіткнення з кров’ю і червоним кольором – не повинно бути.

У цей день можна їсти все, що завгодно, крім м’яса теплокровних тварин, але роздільно. Якщо ви їсте сир, більше нічого не їжте. У цей день був дуже показаний хліб. Від хліба біжать біси. Коли печуть хліб, біси тремтять. Але хліб повинен бути незаквашенный, а прісний. Пити в цей день сухе червоне вино – можна, але тільки в знак поминання покійних, і лише в 2–ій половині дня – на заході. Вино було біле і червоне. Біле вино – це вино веселощів, червоне вино – це ритуальне вино. Біле вино – для свят, для чого завгодно, це вино повсякденне. Червоним вином ніколи не цокаються. Червоним вином поминали, тому що це – вино крові. І тільки його можна було вживати в моменти покори кого–то, в ритуалах. Всує червоне вино не пив ніколи.

Сни 28 Сонячний День

Дуже важкі сни. Вважається, що віщими снами є тільки кошмари, тільки вони збуваються. Причому сни затяжні, кошмарні, або дуже конкретні, чіткі. Вважається, що сни можуть бути значущими тільки на сході сонця. В 28–й сонячний день рекомендується більше спати, треба приділяти сну більше часу. Тому що уві сні приходить захист. Ці сни збуваються не швидко, це сни на довгий час. Якщо присниться в цей день всяка «муть», легка, не конкретна, символічні сни – це все не сприймається всерйоз.

Дуже погано кудись у сні провалюватися, бути в печері, бути засипаними землею, падати – це знак великої хвороби. Рубати уві сні дерева – це, взагалі, до смерті кого–то. Кататися в човні – це гріб. Єдино хорошим сном є тільки той, якщо ви побачите, що летять над Землею. Дуже добре, якщо вас уві сні називають по імені. Навіть наяву. Якщо вам почулося, що назвали когось вашим ім’ям, або покликали когось вашим ім’ям. Знак захисту, удачі. Ангел вашого імені. Ангел–Охоронець йде вам на допомогу.

Прикмети в 28 Сонячний День

Дуже погано, що якщо під вами щось провалиться: розвалиться ліжко, підлога провалиться, ламається сходи, сходинки, відвалюється паркет – знак псування, пристріту. Це знак того, що зваляться на вас якісь таємниці, таємні вороги. Якщо на вас щось сиплеться штукатурка, земля, пісок, пил, пух, пір’я – це дуже серйозна ознака того, що вас втягують в боротьбу. Чекають важкі випробування. Вам належить бій. Погано, якщо у вас вікно розбивається, або навіть просто воно розкривається випадково від пориву вітру – знак важких змін у вашому житті. Ще гірше, якщо б’ється дзеркало – смерть, страшне розорення. Крик птахів в цей день – теж до смерті, але не вашою, а когось іншого. Те ж саме – виття собак. Особливо, якщо птахи прокричали на вашому підвіконні. Якщо у цей день на вас вперто летять птахи, – це скоро ви зіткнетеся зі смертю, або, або ваших близьких.

Поганою прикметою вважається псування взуття, якщо відвалився каблук, підошва; підкова у коня, також погано, якщо ви втрачаєте в цей день черевик на вулиці – це ви втрачаєте захисту. Дуже погана прикмета, якщо у вас пішла кров з носа, або ви порізалися. Особливо, якщо кров пішла з рота, ясен, коли чистите зуби. Знак псування, знак того, що ви взяли на себе чиюсь дурну силу, погану енергію, яка вас руйнує. Дуже погано для місцевості, якщо небо в цей день затягнуте свинцевими, сірими хмарами. І, особливо, весь день, ця територія буде неблагословенна. Дуже погано, якщо в цей день пересихають джерела, або в будинку відключають воду, або вода йде червоного кольору, іржава – це знак розорення, злиднів, страждання. Погано, якщо каналізація працює у зворотний бік. Дуже добре в 28–й день знайти дрібну монету, або дрібні гроші. Це знак благополуччя і удачі.

Вважається, що якщо в 28–й сонячний день вам дуже щастить, у вас занадто велика удача – це дуже поганий знак, це спокуса. Це знак того, що вас темні сили купили. Це – купівля, дешева, причому. Вважається добрим знаком, якщо вам у цей день важко і незатишно на душі. Значить, боротьба є якась. Дуже добре, якщо вам хочеться чого–то звільнитися, якщо вам щось тисне на плечі і груди. Дуже добре, якщо в цей день кілька разів вас покликав по імені, або ви почули своє ім’я, або навіть вам здалося, що ви чуєте своє ім’я – це знак допомоги Ангела–Хранителя. Якщо ви зустрічаєте цей день багато людей з вашим ім’ям – це дуже добре.

Також хорошим знаком є відчуття якоїсь бруду на вас, як ніби ви фізично брудний. Хочеться відмитися, відчувається липкість якась. Вважається, що в цей день ви повинні абсорбувати, накопичити бруд, а на наступний день – її відмити (29–й сонячний день – день лазні). Якщо в 28–й сонячний день до вас постійно пристає бруд, що до вас липне – це теж знак псування, знак того, що до вас тягнуться нечисті люди. Дуже погано, якщо в цей день ламається гребінець – знак втрати сили, знак того, що сила від вас йде.

Тотем – Ворон

Саме Ворон названий наидрагоценнейшим створенням Господа Бога (Хормазда). Є різні види воронов, а це – справжній королівський ворон. Це – величезний птах, набагато більше всіх птахів з сімейства вороновых. Цей птах поводиться з гідністю. Похмурий, важкий. Від нього йде така сила, якої немає навіть у орлов. Харчується падаллю, санітар, чистильник. На живе він не зазіхає, тільки в процесі самозахисту може тебе розклювати. Руку та палець в його дзьоб класти не рекомендується. Від нього виходить відчуття безодні. Він – провідник між двома світами, між світом Корану і світом Акорана. Він не тільки створення Хормазда, але і він – ворон, разом з цілою зграєю галок, є провідником дій Зервана. Він також пов’язаний з часом, він його згортає і розгортає.

Помах крил ворона згортає і розгортає час, змушує мертвих вставати з могил, а живих, навпаки, – спілкуватися зі своїми померлими предками. Це той, хто відкриває двері безодні, іншого світу, світу, де живуть наші близькі, тобто того світу, світу Фравашей. Він пов’язаний з Фравашами. Воронам в зороастризмі присвячено багато казок, легенд. Дуже добре, що майже у всіх народів, за рідкісним винятком, ворон був, якщо не шануємо, як у зороастризмі, то, принаймні, його завжди оточував якийсь містичний флер. До нього завжди відносилися дивно. Ворон як вершитель правосуддя. Він, дійсно,– вершитель правосуддя. Божої Кари. Каркання – це кара.

З вороном особливо жартувати не можна. Він – символ кари, невідворотного відплати. Ворон – згортаючий час. Якщо треба – він воскресить будь-якого небіжчика, його крякання розгорне час у зворотний бік. Камінь – вороняче око, або лабрадор – це знак контакту з світом мертвих, що могли дозволити собі лише великі жерці. Ворон був універсальним посередником, універсальним провідником, такий похмурий провідник між небом і землею, між тим і нашим світом. Він також був тісно пов’язаний з Вайю, і з підземеллями, з Земом, з таїнствами глибин і надр землі. Він також попереджав про втіленнях демонів, про бісів, тому його крик сприймався, як застережливий сигнал.

У ворона завжди є ключі від неба, ключі від іншої життя, ключі ночі. Сказано, що дві птиці створені Хормаздом для відліку дня і ночі, і для того, щоб панувати денної (світлої) і темній половині. Ворон управляє нічний половиною, всієї темною половиною, і ворон панує над всіма духами, які запечатані Изэдами і поміщені в центр Землі. Ворону підвладна ще й ціла Антарктида, цілий крижаний континент, хоча там ворони і не водяться, там живуть тільки пінгвіни.

Півень пов’язаний із днем, ворон – с вночі. Це також пов’язано з двома сторонами нашої сутності, як би з правою і лівою півкулями нашого мозку– то є раціональним, розумним початком, який символізується півнем, Сраошей, це пов’язано і з послухом, з боргом, із логікою; і темна, нічне половина, пов’язана з емоціями, щось ірраціональне, алогічне – це пов’язано з вороном. Два охоронця, дві птиці керують двома сторонами нашої натури – темної, нічний – тіньовий, і світлою – денний. Ворон завжди попереджав про біди, нещастя, страждання людини. На це завжди потрібно було звертати увагу. Якщо протилежна йому птах – півень – Сраоша, завжди був визволителем, він завжди був пов’язаний зі свободою, розширював горизонти пізнання,– перемога розуму над темним початком, то ворон завжди був пов’язаний з фатумом, долею, з неминучістю, з темним, інтуїтивним початком. Ці два начала рівним чином були шановані зороастрійцями.

Ворон тісно пов’язаний з Фравашами. Поки шанують ворона, зберігається зв’язок між нами і Фравашами, нами і предками, і предки нас охороняють. У нас на Русі до введення православ’я, до хрещення Русі, був культ ворона. Він зображувався на чашках, на судинах, на бляшках. Потім цей культ знищили, ворона оголосили сатанинської птахом, стали до нього підозріло ставитися, і після цього на Русі перестали шанувати померлих. І цим обірвали зв’язок між поколіннями. Звідси – проблеми батьків і дітей, проблеми поколінь. Ворон – він же зберігає зв’язок, цю ниточку, яка об’єднує багато поколінь. В глибоку давнину вважали зороастрійці, що ворон приносить щастя дому. Вони вважали, що благословенний той будинок, на який сів ворон, де він тричі прокаркал. Ворон своїм карканням відганяв злих духів, а не притягував. У Стародавній Русі вважалося, що ворон відганяє від хати нав’є (від слова «нава» – небіжчики; нав’є – це антипод яви): душі померлих утоплеників, всяку мертвечину, астральну храфстру.

У дитинстві воронята – це нещасні діти. Будь-їм можна було накаркати, вони беруть на себе будь-вроки, вроки. До них липне всяка бруд, як астральна, так і фізична. Я теж був найбруднішим дитиною, до мене відразу липла будь-який бруд. Одягнуть нову сорочку – тут же пройде вантажівка і оббризкає мене брудом! Білий колір я не любив – він швидко паскудився. За таким вороненком потрібен постійний око та око, за ним полюють маніяки, до нього прилипає всяка капость. Він збирає всякі дитячі частівки про стареньку на високовольтних дротах. Він звертає увагу на будь-яку капость, написану на паркані; як тільки в три роки я став читати, так всі ці написи прочитував.

Характер у ворона дуже серйозний, але ірраціональний – він живе не розумом, а інтуїцією, відчуттям, передчуттями. Ворон, звісно, одинак по натурі. У товаристві інших він не потребує, характер самотній, відособлений, скептик і цинік. Він завжди викриває капості, іноді навіть з видом особливого цинізму. Незважаючи на те, що він завжди на виду, тобто його бачать всі, але саме навколо ворона – величезна кількість чуток, пліток, ніхто не знає, який він насправді. Вважається, що він видно всім, тому що він нагорі. Ворон дуже надовго розрахований. Він часто буває довгожителем, що вселяє в мене деякі надії.

Характер у нього важкий, похмурий, особливо цю похмурість і тяжкість він проявляє у відносинах з іншими людьми, навіть з близькими. Але у вузькому колі, з тими, хто його знає, з тими, хто поруч, він розкривається зовсім по–іншому. Це людина, яка зовсім не такий, яким його багато хто сприймають. Насправді, така людина вміє радіти, вміє бути нормальною людиною. А перед чужими – він бачить погане, важке, він зриває маски зі всього. Він терпіти не може брехні, терпіти не може, коли перед ним плазують, терпіти не може сюсюкання, «телячих ніжностей», особливо – відвертого лизоблюдства.

Ворон – одинак, особливо самотня у нього друга половина життя, коли він усвідомлює в собі духовну садхану. У першій половині життя він не самотній, але його постійно клюють – це такий бридкий вороненя; чим далі до старості, тим більше у нього удачі, він стає внутрішньо самотнім, хоча його оточує дуже багато людей. Ворону патологічно не щастить в особистому житті. Багато раз не щастить. Причому, він не може нічого зробити. Хочеться особистого життя, гніздо влаштувати, але у них постійний у цьому облом. З гніздом, як правило, у ворона непорядок, і в особистому житті – дурниця. Але зате ворон може принести щастя іншим людям. Часто він є неформальним лідером цілого руху. Формального лідерства він не сприймає, він від нього біжить. Йому все це не подобається.

Антитотем – Хамелеон

Хамелеон протистоїть ворону по суті. Протистоїть йому той, хто більше всього пристосовується, змінює свій колір, змінює оболонку – це хамелеон, одна з найогидніших храфстр. Ящірка з довгим язиком. Це теж Хірон, нижчий Хірон. Згадується в тексті якась противна ящірка з величезними очима, яка змінює свій колір. Така людина може бути страшним, абсолютно страшним пройдохой, нахабним пристосуванцем, він дуже хитрий. Зовні: ворон – сухого складання, підтягнутий, а хамелеон – жирний, з величезними безбарвними, риб’ячими очима. Головою крутить, рот до вух. Якщо ворон–похмурий, то цей–постійно «ірже», базікає, довгий язик, бреше. Нечиста шкіра, луската. Зовні бліденький, невзрачненький, прямо сіренький козлик. Кволенькі прилизані волосся. Ворон, навпаки, густоволосый, синювато–чорний, весь зарослий пір’ям.

Хамелеон – вічний пліткар, рознощик всякої кривди. Липучий, солодкуватий. Про ворона завжди ходять пакостные чутки, а про хамелеона – ніколи. Це серденько, лапочка, він усім угодний, їх вважають дуже хорошими людьми. Насправді – це покидьок, паразит, жутчайший егоїст, який говорить дуже хороші, добрі, чесні слова, а сам – зрадник, негідник, пліткар. Хамелеони мають яскраво виражені акторські здібності, схильність до перевтілення. Ворон вміє наслідувати голосам, адже його можна навчити людського голосу. Ворон – говорить птах, але при цьому він все одно залишається вороном. А хамелеон постійно підробляється, він з кожним веде себе по–різному. Це поганий Хірон. Причому, це – дворушництво, і нашим і вашим, догідливість, намагається ні з ким не сваритися.

Про всіх говорить тільки хороше, але робить капості. Його ні на чому не зловиш, він начебто не паскудить, начебто говорить гарне, сіє розумне, добре, вічне. Зараз хамелеони стали богомольными, говорять про Бога, про совість, про честь. Чесні здорові очі, проникливі, такі вони сострадальцы, коли іншим погано, вони за людей душу клали, вони такі добрі. Насправді – негідники, готові будь-якої людини убити, «уконтрапупить», нікому не буває від них добре, тільки навпаки, а зовні здається солодкою душечкою і хорошою людиною. Купує всіх солодощами, цукерками. Дарує всім подарунки, причому подарує саме те, що вам потрібно. Любить робити маленькі подарунки, але здере з вас за нього потім в 10 разів більше.

Щоб чогось досягти, він готовий настирливо перед вами плазувати, викручуватися, підлабузнюватися, дарувати вам щось, затягувати, заманювати. Це дуже небезпечний тип людей. Це самий небезпечний тип, причому, його не піймаєш, він без мила вислизає. Солодкуватий демагог. Любить плакатися: він такий нещасний, за що йому це, б’є себе в груди. Вони влаштовують собі чудову життя, своїм пристосуванням, своїм умінням пролазити в будь дірки. Торгашество: купи – продай. Психологія продажності. Вони мріють себе вигідніше продати.

Він з усіма хоче бути добрим, не довіряйте таким людям. Особливо, якщо він вже дуже вивертається навиворіт, щоб бути солодко–доброю людиною. Послужливість, доходить до лакейства. Життя в такої людини, як правило, щаслива з самого початку, йому з самого початку щастить. Щастить йому з сім’єю, вона у нього велика. І з будинком йому щастить. Все добре начебто складається. Зовні ні до чого не причепишся. Відмінний сім’янин, в зв’язках, що ганьблять його, помічений не був – це не означає, що їх не було, він просто вміло приховує їх. Про них можна сказати тільки позитивне, але це – зовнішня сторона айсберга, а іншу сторону ніхто не бачить.

Вміє пристосовуватися, гнути спину для того, щоб чогось досягти. Дуже гонорові, лізуть вгору, вміють плазувати перед начальством, авторитарності немає – вони хочуть з усіма зберігати добрі відносини. Часто 28–й сонячний день тісно пов’язаний з релігією. Як тільки хтось починає від імені релігії тобі втиратися в душу, намагається бути твоїм духівником, опікується тебе – все, ставте діагноз хамелеона. Ворон повинен бути самотнім і вільним, він повинен прокаркать тобі щось неприємне, може бути, навіть капосне. Навіть хочеться іноді сказати людині щось хороше, комплімент жінці, а язик не повертається. Гидоту сказати – будь ласка, скільки завгодно. Тости за здоров’я не виходять, а ось за упокій – скільки завгодно.

Фізіономія хамелеона солоденька, риб’ячі очі, чого хоче сказати, не зрозуміло. У нього маса нібито друзів, а насправді – це люди, на яких він годується тільки. Як правило, немає у хамелеона жодного друга, якому хамелеон сам допоміг, навпаки, всі друзі чомусь вигідні, від яких він годується. Один робить одне, інший – інше. Це страшний чоловік. Він дуже добре адаптований у суспільстві, дуже добре пристосований. Ворон не вписується в суспільство – він асоціальний тип. Хамелеон робить собі відмінну кар’єру. Багато начальників, пристосуванців, чинуш, народжених в 28–й сонячний день. Ворон може бути і не чорним. Я бачив багато блондинів – білих воронів, але у них завжди різкі риси обличчя. А у хамелеонів – фізіономії блинчатые, риси обличчя розпливчасті; сальні, злиплі волоссячко. У ворона – негативне чарівність, але він сюди для цього і прийшов, щоб не подобатися. Хамелеон отримує покарання тільки там, тут він вміло уникає покарання. Навіть якщо це будуть злочинці, шахраї, аферисти, то будуть думати на кого завгодно, але не на них.


Залишити відгук