Імена для Лева

Сонце, відповідне цьому знаку зодіаку, є центром планетної системи, дарує життя і тепло – таким же чином Лев надає свою потужну енергетику всім оточуючим, але при цьому йому важливо здобути першість в усьому. Якщо він побачить, що оточуючі люди не визнають його авторитет, на зміну творення прийде байдужість, метушливість, безрезультатне перемикання з однієї справи на іншу. Головними помилками Львів є приписування іншим тих же властивостей (щедрості і великодушності, працездатності), якими володіє він сам. Правильно обране ім’я для хлопчика або дівчинки, що належать до цього знаку, має посилювати його творчу енергетику, і при цьому пом’якшувати такі негативні риси характеру, як упертість, примхливість, поверховість суджень і т. п.

Жіночі Імена для Лева

У сімейному житті це хороша, ідеальна дружина, прекрасна господиня, турботлива, любляча мама. Жінки, чиїм ім’ям управляє знак Лева, відрізняється відкритістю натури, порядністю, життєрадісністю. Готові допомогти іншим, обдарувати їх душевним теплом, такі жінки не чекають нічого натомість.

Швидше за все, вони пожертвують чимось дорогим, самою собою, аби зробити щасливими інших. Люблять вища світське суспільство. Жінки з ім’ям Лева можуть фліртувати, кокетувати, воліючи чоловічу компанію, але впевнено і рішуче розлучаться з небажаними залицяльниками.

Вони ведуть себе щедро і дуже вимогливо з тими, кого люблять. Репутацію і неповторний престиж у суспільстві їм допомагає завоювати самовпевненість, внутрішня гордість, дуже розвинене почуття власної гідності та прагнення бути на очах. Чоловікам, які обрали своєю супутницею життя жінку з ім’ям Лева, потрібно пам’ятати, що за щастя, мир, благополуччя своїх коханих, своїх рідних, вони сміливо і мужньо будуть битися за будь-яких обставин. Їх справжня перша любов назавжди залишиться в серці.

ЕкатеринаНадеждаУльяна

Чоловічі Імена для Лева

Чоловіки з ім’ям Лева люблять неодмінно бути краще інших, перевершувати всіх, у зв’язку з цим вони прагнуть мати нагороду, звання, титул (і неважливо, в якій області). Вони ставлять перед собою високі цілі, будують непомірні плани, але для їх здійснення йдуть на будь-які жертви готові пожертвувати і своєю совістю. Чоловіки, чиїм ім’ям керує Лев, вимогливі до всіх і до всього в житті: до своєї особистості, до оточуючих людей, до світу в цілому. Такі особи намагаються виконати те, що вони роблять ще краще, ще більше. Вони розбірливі і дуже розумні.

Чоловіки, іменами яких керує Лев, виявляють відкритість душі, необмежену щедрість, що привертає до них багато різних людей. В особистому житті вони здатні проявити справжні почуття: глибокі, ґрунтовні і сильні. Його дружина не знайде причин для невдоволення. Жінка, яка обрала для себе супутника життя з ім’ям Лева, повинна знати, що він вимагає беззастережного визнання його авторитету, постійної уваги до його персони, інакше може відбутися гучний скандал, а результатом сварки може стати і розрив сімейних відносин.

ИванЛеонид

Імена Знакам Зодиака

Овен

Імена для Лева

Телец

Імена для Лева

Близнецы

Імена для Лева

Рак

Імена для Лева

Лев

Імена для Лева

Дева

Імена для Лева

Весы

Імена для Лева

Скорпион

Імена для Лева

Стрелец

Імена для Лева

Козерог

Імена для Лева

Водолей

Імена для Лева

Рыбы

Імена для Лева

Залишити відгук