Імена для Козерога

Жіночі Імена для Козерога

Це незалежні, цілеспрямовані, потайливі натури. З року в рік вони здаються ще більш гарними. Жінки, чиїм ім’ям управляє Козеріг, дуже розумні й проникливі. В життєвих питаннях їх відрізняє практичність. Вони малообщительны і живуть більше в своєму власному внутрішньому світі. В особистому житті, в родині, в любові такі жінки занадто стримані, часто прохолодні, може, тому в цих відносинах періодично виникають кризові ситуації.

Тимчасові, швидкоплинні романтичні зустрічі, відносини їх не цікавлять. Свою працю вони вміють правильно організувати, намагаються бути самостійними у всьому. В суспільстві ведуть себе таємно, а до справ ставляться серйозно, відповідально. Жінки, з ім’ям Козерога завжди є турботливими мамами, але з дітьми вони суворі і вимогливі. Чоловіки, які обрали своєю партнеркою жінку, ім’ям якої керує Козеріг, повинні пам’ятати, що якщо вони завоюють її серце і прихильність до себе, то їхні стосунки будуть вірними, міцними і міцними. У взаєминах необхідно виявляти впевненість, наполегливість і бути послідовним.

Чоловічі Імена для Козерога

Ці чоловіки відрізняються тим, що вони чутливі, витривалі, але честолюбні. Як справжній реаліст, він ще і раціональний у всьому, консервативний. Чоловіки, які знаходяться під впливом знаку Козерога, витримані, витривалі, відрізняються надзвичайною винятковою працьовитістю. Він наполегливо і досить завзято йде до щасливого майбутнього.

Честолюбство — та риса характеру Козерога-чоловіки, яка допомагає йому досягти пошани, авторитету і поваги в суспільстві. Великих і шумних компаній, вечірок друзів він не любить і віддає їм своє особисте суспільство. Відданість і вірність в шлюбі – незаперечні переваги чоловіків, з ім’ям Козерога. Цьому супроводжують почуття обов’язку і відповідальність за сім’ю, за рідних, яких він буде оберігати і захищати. Жінка в такій сім’ї може бути спокійною і впевненою в чоловіка, на якого розраховує у будь-якій ситуації. Можна сказати, що їй дуже пощастило.

Максим

Імена Знакам Зодиака

Овен

Імена для Козерога

Телец

Імена для Козерога

Близнецы

Імена для Козерога

Рак

Імена для Козерога

Лев

Імена для Козерога

Дева

Імена для Козерога

Весы

Імена для Козерога

Скорпион

Імена для Козерога

Стрелец

Імена для Козерога

Козерог

Імена для Козерога

Водолей

Імена для Козерога

Рыбы

Імена для Козерога

Залишити відгук