Імена для Раку

Енергетика імені визначається буквально кожною буквою, що входить до його складу, оскільки кожна з них має своє числове значення і відповідну планету. Комбінація планет, відповідних імені, і їх ставлення до знаку, під яким був народжений його носій, може надати як сприятливий, так і негативний вплив на його долю. Характер народжених під знаком Раку має схильність до пошуків в духовній, інтелектуальній та емоційній сфері. Можливо, тому серед Раків багато акторів, літераторів, співаків, художників, а також винахідників – однак ім’я, пов’язане з іншими особливостями обдарувань, може не дозволити закладених в дитині здібностям розвинутися повною мірою.

Жіночі Імена для Раку

Такі жінки відрізняються чесністю, але підозрілі і потайні. Вони неймовірно привабливі, притягують до себе незрозумілою таємничою силою. Жінка, ім’ям якої керує знак Скорпіона, старанна, працьовита, піклується про інших; весь час наполегливо бореться зі своєю лінню. Застосування своїм здібностям можуть знайти у різних сферах діяльності. Владолюбство – якість, що яскраво проявляється в характері таких жінок.

Добре знаючи собі ціну, вони самі вибирають такого партнера, на якого можна покластися в будь-яких складних життєвих ситуаціях: благородного і надійного. Жінки з ім’ям Скорпіона ні з ким не радяться в особистих справах, вважаючи за краще вирішувати всі проблеми. Чоловік, який вибрав своєю партнеркою жінку, ім’ям якої керує Скорпіон, повинен знати, що її почуття завжди відрізняються вірністю, глибиною, міцністю. З часом вона стає краще, відноситься до чоловіка з розумінням і розсудливістю.

ВасилисаЖаннаЛюдмилаМарияОльгаЮлия

Чоловічі Імена для Раку

Ці чоловіки відрізняються тим, що вони енергійні, темпераментні, сексуальні, але жорсткі. Чоловіки, ім’ям яких управляє Скорпіон, дуже працьовиті, працездатні аж до глибокої старості. У взаєминах в суспільстві діють грубо, занадто прямолінійно. Вони завжди впевнені в собі, люблять спілкування. Якщо стикаються з розбіжностями або суперечностями, то завжди зможуть їх ліквідувати.

Дружину, такий чоловік вважає чимось на зразок власності, якою він володіє безроздільно. Чоловік, що носить ім’я Скорпіона, своїй дружині ніколи не буде змінювати. Жінці, яка обрала своїм партнером такого чоловіка, необхідно пам’ятати, що він легко і безпомилково бачить брехню, тому не варто його обманювати. Реакція на обман буде дуже суворою.

ДмитрийЗахарКириллПавелРоманСергей

Імена Знакам Зодиака

Овен

Імена для Раку

Телец

Імена для Раку

Близнецы

Імена для Раку

Рак

Імена для Раку

Лев

Імена для Раку

Дева

Імена для Раку

Весы

Імена для Раку

Скорпион

Імена для Раку

Стрелец

Імена для Раку

Козерог

Імена для Раку

Водолей

Імена для Раку

Рыбы

Імена для Раку

Залишити відгук