Жанна Значення Імені

З дитинства Жанна виявляє незалежність і волелюбність. Найчастіше схожа на батька і зростає дівчинкою завзятою, упертою, егоїстичною, настирливою. Прихильниця настільних ігор, але з не меншим задоволенням бере участь у дворових забавах, дитячі витівки. Для неї важливо зробити так, як хоче вона, тому вона постійно з усіма сперечається. Жанна нерідко вступає в конфлікти з батьками, друзями і вчителями, яким це особливо не по душі. Подібний стиль спілкування може зробити маленьку Жанну просто нестерпним. Але потім, подорослішавши, вона розуміє, що потрібно поважати чужу думку і бути більш гнучкою і дипломатичною з оточуючими. Таким чином, Жанна стає більш розважливою, тактовною і делікатною.

Характеристика імені Жанна

Відповідний знак Зодіаку: Рак .

Покровительствують планета: Плутон .

Домінуюча стихія Фен-шуй: Вода .

Талісман-камінь, мінерал, метал: Христопраз, Агат, Бірюза.

Талісман-колір: Синій, Зелений.

Талісман-дерево: Груша, Евкаліпт.

Талісман-рослина: Кориця, Базилік.

Талісман-тварина: Ластівка, Олень, Куріпка.

Найбільш вдалий день: Четвер.

Щасливий час року: Зима.

Особливості характеру: Темпераментність, Активність, Працьовитість.

Весняна Жанна завжди на перший план ставить кар’єру та роботу. Весна цвіте, розпускаються листочки, а Жанна завжди в справах. Вона хитра, вважає, що наділена неперевершеними розумовими здібностями. Для неї на першому місці самореалізація, а потім вже – справжні почуття. Може працювати перукарем, офіціанткою, на посадах, де не вимагається великої напруги інтелекту.

Річна Жанна — людина-вогонь. Вона надміру запальна й емоційна, корыстна і владолюбна, але вміло це приховує. І, знаєте, це куди краще, ніж вона була б спокійною і поступливою. Бо у «річної Жанни» всі завжди на вищому рівні. Підносить навіть погану звістку з приємною посмішкою.

Осіння Жанна — непередбачувана, однак більш спокійна «літньої». Вона помірковано ставиться до навколишнього світу, не тягне на собі все і більше, любить, цінує близьких і ніколи не зривається через дрібниці. До дітей уважна, але досить сувора. Може більше всього досягти успіху в торгівлі.

Зимова Жанна — занадто самовпевнена, це дівчина, що йде наперекір всьому. Більшість людей взимку віддають перевагу «зимову сплячку» притому, що Жанна завжди намагається проявляти активність. Жанна, що народилася взимку, майстерна коханка і спокусниця.

Характер імені Жанна

Таємниця імені відкривається при знайомстві з його власницею. Ім’я Жанна пристрасне, тверде, сильне, суперечливе. До його звукової енергії додалося сприйняття історичного подвигу мужньої француженки Жанни дАрк. Причому активність і пристрасність такої натури помітна вже в дитинстві. Малятко воліє грати в спортивні ігри з хлопчиками, як би підкреслюючи свою силу і витривалість. Веселий, доброзичливий і трохи сварливий характер дівчинки робить її лідером і незмінним переможцем різних змагань. Дуже добре, якщо батьки і вчителі спрямовують нестримну енергію дитини в русло навчання.

У дорослому житті Жанна прагне до подолання різних перешкод, пошуку адреналіну. Володарка цього імені захищає справедливість, не вникаючи в глибину проблеми, не аналізуючи наслідки своїх дій. У неї свої цінності, свій світ сприйняття, і вона завжди сміливо виступає на їх захист. Друзі та близькі цінують її чесність, надійність і сміливість. Така жінка не схильна до інтриг, вона щиро вірить в те, про що сміливо висловлюється. Проте на роботі виникає немало проблем через запального характеру, категоричності в судженнях і грубої прямолінійності.

Позитивні риси імені Жанна: В імені Жанна переважають незалежність, імпульсивність. Жанна виключно добра, чуйна, справедлива. Вона не боїться йти назустріч труднощам; вони не можуть її зламати, а тільки загартовують її характер. Дівчина з ім’ям Жанна ніколи не йде на конфлікт, але в суперечці не поступається і свого не упустить.

Негативні риси імені Жанна: Як правило, жінки з цим ім’ям відрізняються дуже чутливим самолюбством і стримуваної чутливістю до зовнішнього впливу і різкості, яку не можна плутати зі звичайною емоційністю. За цим стоїть бажання значення імені довести всім, а перш за все самій собі свою значимість. Найменша образа ранить самолюбство Жанни, створює внутрішню напругу, а це, в свою чергу, ще більше посилює чутливість до образ.

Захоплення та хобі

Прагнення до перемоги ставить перед такою дівчиною нові складні завдання. Захоплення та хобі теж продиктовані бажанням бути першою. Жанна захоплюється складними видами спорту. Гірські лижі і мотоцикл змінюють один одного, як пори року. Без них життя жінки стає сірим і сумним. Вона добре володіє методиками східного єдиноборства, займається фехтуванням та стріляниною.

Професія і бізнес

Жанна поєднує в собі творчі здібності, підвищену емоційність і певну твердість у досягненні цілей. Дівчина з ім’ям Жанна віддає перевагу індивідуальним праці колективний, щаслива на керівних постах. Як правило, вона реалізує свої здібності в соціальній сфері, у професіях, що вимагають наполегливої праці.

Жанна часто вибирає складні чоловічі професії – кранівника, металурга, водія, спеціаліста з ремонту автомобілів, льотчика, випробувача. Задоволення знаходить у роботі дресирувальника, поліцейського, криміналіста, охоронця, детектива, митника. Вважає, що саме складна праця дає людині можливість не тільки отримувати задоволення, але і на багато років зберегти свій розумовий потенціал, переконливі показники IQ.

Психіка і здоров’я

З раннього дитинства Жанна зростає рухомий дівчинкою, вона рано починає ходити. Зуби ріжуться з підвищенням температури. Жанна розташована до різних захворювань. Багато хвороби передаються їй за генотипом від батьків. У дитинстві вона хворіє діатезом, дерматитом, вітрянку. В садку ім’я Жанна завжди хоче бути лідером.

Заняття спортом допомагає Жанні приборкати свій «адреналіновий характер». Їй необхідно постійно піклуватися про стан нервової системи. Для цього потрібно не тільки консультуватися з лікарями, але і дружити з успішними, життєрадісними людьми, які служать генераторами позитивних емоцій і відмінним життєвим прикладом.

Секс і любов

Жанна — жінка підвищеного темпераменту, в сексі прагне домінувати, керувати поведінкою партнера. Правда, вона знає, як цього досягти, не принижуючи його чоловічої гідності. Виконуючи роль веденого, її чоловік завжди впевнений, що є провідним. Вона здатна змусити партнера переживати неземне почуття еротичного трансу. Але в той же час завжди дбає, насамперед, про свої відчуття, враження і задоволення. Закохується Жанна часто і палко. Розриви стосунків з чоловіками переносить з часткою іронії і навіть награною насмішкуватістю. «Маска» зарозумілості і зверхності допомагає їй таємно «зализувати» душевні рани.

«Річна» Жанна схильна до різких перепадів настрою, її потяг чутливо до найменших неприємностей, будь-яка дрібниця може позбавити її душевної рівноваги, а з ним і сексуального бажання. «Зимова» самолюбний і прямолінійна, вимоглива до чоловіків, часом чекає від них неможливого. З-за цього часто залишається незаміжньою, що зовсім не означає «самотньою», адже Жанна надає сексу дуже велике значення, вважаючи його необхідним для підтримання здоров’я і душевного комфорту. Вона імпульсивна і чуттєва, в любові здатна на нерозважливість.

Сім’я і шлюб

Під вінець жінка не прагне. Звучання маршу Мендельсона, як правило, передує закінчення вузу і якийсь період роботи. Вона не вийде заміж за чоловіка, якого знає недовго і погано. У багатьох випадках її чоловіком стає давній знайомий, однокласник. Заміжня Жанна бере кермо правління сім’єю в свої руки, і в чоловіка це не викликає особливого невдоволення. Навпаки, підказки її внутрішнього голосу і енергійні дії вселяють йому повну довіру.

Дівчина по імені Жанна виходить заміж не для того, щоб зануритися в сімейні будні, стояти біля плити і слухати «мелодію» пральної машини. Їй потрібна свобода, можливість займатися цікавою справою, чоловік-однодумець і сексуальний партнер. Її діти завжди ставляться до неї щиро і доброзичливо. Вона не здатна суворо їх карати, тому що схвалює сміливі вчинки дітлахів та їхні витівки. У такій сім’ї справедливо розподіляються домашні обов’язки, існують цікаві традиції, панує рівноправність.

Гороскоп імені Жанна

Жанна-Овен – щира, уперта, імпульсивна натура. Вона ставить перед собою найвищі цілі і напролом спрямовується до їх здійснення. Якщо ви на шляху у цієї жінки — вас просто знесе нестримним потоком. А якщо ви спробуєте втрутитись у справи Жанни-Овна зі своєю радою, то впертий і жорсткий відсіч повалить вас у здивування. Ця жінка завжди на виду, не виключаючи і чоловічу увагу. Взаємовідносинами з партнером завжди буде керувати тільки вона.

Жанна-Телець – старанна, економна, стійка жінка. Вона звикла діяти самостійно, і нікому не дозволить втручатися у свої справи. Навіть вислухавши думку оточуючих, Жанна-Телець надійде по-своєму. Не можна сказати, що у неї безліч шанувальників, адже Жанна-Телець — не прихильниця всіляких вечірок. Вона закохується лише одного разу, всією душею відданий обранцеві, однак буває надто підозрілою і ревнивою.

Жанна-Близнюки – представницька, пихата особистість. Вона намагається потрапити в суспільство, де б її помітили, оцінили по достоїнству, де вона б викликала захоплення і навіть заздрість. Треба визнати, Жанна-Близнюки це вміє. Її не лякають плітки, оскільки ця жінка в змозі дати відсіч недругам, та ще який! Завжди ефектна, холеная, вона справляє на чоловіків заворожливе враження. Жанна-Близнюки охоче зав’язує легкі романи, але не міцні стабільні відносини.

Жанна-Рак – брюзгливая, зарозуміла натура. Їй хочеться, щоб її неодмінно помітили, але не знає, як це зробити, тому вічно всіх критикує і не проти попліткувати. Вона дуже високої думки про себе. Якщо шанувальник чимось не догодив Жанні-Раку, вона буде гальмувати його жартами і глузуваннями. Зате перед сильним вольовим чоловіком Жанна-Рак пасує, відчуває невпевненість, але саме такого, швидше за все, і закохається.

Жанна-Лев – натура широка, чуйна, імпозантна. У неї неприборкана воля і бездонний запас енергії, що дозволяють досягати величезних успіхів у житті. Всією своєю радістю Жанна-Лев готова поділитися з оточуючими. Вона постійно допомагає друзям, близьким і просто знайомим людям. В цю жінку неможливо не закохатися. З шанувальниками вона завжди відверта, її відмови тактовні, а любов, яку вона подарує своєму обранцеві — безмежна і глибока.

Жанна-Діва – жінка гордовита, ділова, помірна. Вона вважає недостойним виставляти напоказ свої вміння і чекає, поки оцінять її справи. Якщо ж її здібності залишилися непоміченими, Жанна-Діва ніяк не виявить свого невдоволення, але в глибині душі приховає образу і не пробачить ніколи. Її невиразний погляд відлякує чоловіків. Жанна-Діва і не прагне до романтичних відносин. Партнера вона підшукує сама.

Жанна-Ваги – чарівна, компанійська, енергійна жінка. Вона обожнює розваги, вечірки, походи, подорожі та різні культурні заходи. Застати вдома Жанну-Ваги практично нереально. При такому темпі в її житті дістає і шанувальників, і романів, і випадкових захоплень. Жанна-Ваги мріє про розкішне безтурботного життя, тому не виключено, що вона вийде заміж за розрахунком.

Жанна-Скорпіон – активна, витончена жінка, наділена своєрідним шармом. Їй властиво впадати в крайності; вона спочатку робить, а потім думає. Жанні-Скорпіону необхідно знайти русло, в яке вона могла б направити свою активність. Часто таким «руслом» для неї стають любовні пригоди. Її пристрасть не має меж, партнерів вона міняє, як рукавички. Жанні-Скорпіону хочеться знайти стабільність у житті, але вона просто не в силах зупинитися.

Жанна-Стрілець – особистість захоплена, екстравагантна. Вона жваво цікавиться всім, що відбувається навколо неї, у всьому намагається взяти безпосередню участь. Чоловіків в оточенні Жанни-Стрільця, як правило, більше, ніж жінок. Вона дуже цінує справжню дружбу. Жанна-Стрілець довгий час вибирає партнера, а відносини з ним будує на довірі і рівноправність.

Жанна-Козеріг – натура благородна, чесна, безкорисна. Вона ніколи не зрадить і не піде на підлість заради власних інтересів. Людська ницість викликає у цієї жінки огиду. Їй буває нелегко в світі, де все будується на грошах і владі. Але Жанна-Козеріг не піддається відчаю і не залишає надії зустріти гідного людини.

Жанна-Водолій – людина добродушний, нехитрий, надійний. Свої почуття вона висловлює відкрито, надзвичайно уважна до людей, але намагайся ні від кого не потрапляти в емоційну залежність. Ця жінка надзвичайно приваблива для представників сильної статі. Однак Жанна-Водолій не поспішає зав’язувати любовні стосунки, вона довгий час вивчає партнера. Будучи стриманою, Жанна-Водолій стане періодично іронізувати з приводу зайвої пристрасті свого обранця.

Жанна-Риби – чарівна особистість, сповнена натхнення і фантазій. Вона прекрасно уловлює настрої оточуючих і вміє підбирати потрібний момент для дій. У неї багатий внутрішній світ, що велика кількість шанувальників. Жанна-Риби кокетлива, але не заходить занадто далеко у своїх іграх. Їй потрібні постійні, глибокі, романтичні почуття.

Сумісність імені Жанна з чоловічими іменами

Жанна і Олександр – Чого точно не варто очікувати в цьому гарячому союзі, так це «нормальних повсякденних і звичних людських почуттів. А от усього іншого в ньому зазвичай буває з надлишком. Олександр та Жанна можуть гаряче любити або також палко ненавидіти один одного, а часом і любити, і ненавидіти в один і той же день.

Жанна і Олексій – володарі цих імен не звикли стримувати свої почуття. У них в сім’ї зазвичай трапляються гучні з’ясування стосунків, що призводять до розриву. Втім, пристрасний союз Олексія і Жанни може виявитися досить міцним, якщо тільки партнери навчаться поступатися один одному.

Жанна і Андрій – Жанна генерує ідею, а Андрій з радістю береться за її реалізацію (не виключені й інші комбінації). І, що найважливіше, така спільність інтересів допомагає їм з легкістю пережити будь-які побутові конфлікти. У результаті виходять дуже міцні відносини, яким будь-які форс-мажори дарма.

Жанна і Антон – Даний союз інакше як «дивним» не назвеш. Однак у реальному житті Жанна і Антон сожительствуют не так вже й рідко, як можна було б собі уявити. Ці люди притягуються один до одного подібно різнойменних полюсів магніту. Важливо знати, що якщо Антон повністю для себе визначив, що Жанна обов’язково повинна стати його другою половинкою, то не зупиниться ні перед чим.

Жанна і Богдан – такий союз відрізняється особливою безкорисливістю. Деколи навіть може здатися, що цим людям не просто один від одного нічого не треба, а абсолютно байдуже. Однак ці відносини насправді дуже міцні. А все тому, що тут на перше місце стає не теперішня пристрасть і закоханість, яку дуже багато хто помилково приймають за справжню любов, а внутрішній спокій і нескінченна впевненість у власному партнері. Жанна щиро вважає, що точніше і надійніше, ніж Богдан не знайдеш ні в одному куточку світу.

Жанна і Віктор – цих партнерів по спільній життя може як багато об’єднувати, так і явно не влаштовувати. Наприклад, з одного боку Жанна і Віктор можуть відрізнятися блиском, який обидва випромінюють на людях (і особливо на урочистих заходах), володіючи разом з цим загостреним почуттям прекрасного. З іншого боку, жінка в більшості випадків може постійно дратуватися відсутністю у супутника життя прагнення зробити кар’єру і заробити якомога більший капітал.

Жанна і Володимир – такі відносини, як правило, виявляються вельми яскравими і пристрасними. А все тому, що тут зійшлися воєдино дві палкі натури з загостреним почуттям тяги до незалежності. Однак подібне бурління почуттів і темпераментів скоріше підходить для самих любовних відносин як таких, оскільки у нелегкій справі побудови сімейного щастя в ціні зовсім інші якості. Лише коли Володимир і Жанна йдуть на компроміс і прийняти взаємовигідне рішення, то таким відносинам взагалі ціни немає.

Жанна і Георгій – якщо одним словом спробувати описати відносини, в яких з одного боку є Жанна, а з іншого – Георгій, то це буде «щастя». Тут, правда, у кожного воно буде своїм особливим. Справа в тому, що в будь-яких відносинах на перший план виходять саме спільні цінності.

Жанна і Гліб – тут можна говорити про те, що такий союз має чимало шансів, для того щоб у підсумку стати успішним. А все тому, що у людей з цими іменами є чимала кількість інтересів, замішаних на природному життєлюбність і жадобі до набуття свободи. Їм обом чуже спокій і вже тим більше самотність. Замість цього Гліб і Жанна вибирають для себе атмосферу свята, гучний сміх і нестримні веселощі.

Жанна і Денис – ці яскраві відносини можуть несподівано виникнути і так само несподівано згаснути: як правило, власники цих імен тягнуться один до одного, але рідко витримують випробування спільної життям. У побуті у них зазвичай нерідкі конфлікти: Жанна не бачить в своєму обранцеві ні цілеспрямованості, ні честолюбства, які цінує в чоловіках, однак його непередбачуваність і допитливість їй подобається. У свою чергу, Денису може бентежити її вимогливість, втім, він готовий їй багато чого пробачити за її пристрасність в ліжку.

Жанна і Єгор – ніхто з них не звик поступатися, зате обидва звикли бути першими, так що боротьба за лідерство в сім’ї здатна перетворитися в справжню війну. В шлюбі самостійна представниця прекрасної статі зазвичай не кидає роботу і не надто дбає про дім, вважаючи за краще життя енергійної бізнес-вумен, що може не дуже подобається Єгору. З іншого боку, у них прекрасна сексуальна сумісність і багато загальних рис, що робить їх життя удвох незабутньою та яскравою.

Жанна та Іван – такі відносини, як правило, виявляються вельми яскравими і пристрасними. Якщо ж говорити загалом, то жінку в більшості випадків задовольняє ентузіазм і наполегливість партнера. Івану тим часом зовсім не чужий її максималізм і схильність до демонстрації власної гордині. А ось коли вони обидва йдуть на компроміс і прийняти взаємовигідне рішення, то таким відносинам взагалі ціни немає.

Жанна і Костянтин – Буває так, що дуже багато спілки руйнуються через те, що позбавлені фінансової забезпеченості. Так ось Жанна і Костянтин являють собою виняток із цього не зовсім хорошого правила. Понад усе вони ставлять саме духовне єднання, вплив якого поширюють на всі інші сфери життя.

Жанна і Леонід – Є думка, що шлюб людей з іменами Жанна і Леонід укладається на небесах. І дивлячись на цю пару, від якої виходить аура любові і взаєморозуміння, мимоволі приходиш до висновку, що це так і є. Ці чоловік і жінка душі один одного не чують і навіть більше того – схильні заражати цією особливістю навколишні пари, які заздрісно спостерігають за їхнім щастям.

Жанна і Максим – дуже дорожать своєю репутацією. Тому вони ні в якому разі не будуть намагатися принизити свого партнера або поставити в незручне становище. І Максим, і Жанна тут повною мірою відомо, що від негативного ставлення до другої половинки можна чекати лише аналогічної реакції стосовно до себе. Тому в їх відносинах панує тремтливість як під час офіційних прийомів, на яких вони просто обожнюють бути присутнім, так і в ліжку. Словом, кожен тут визнає в іншому цінність, яка вимагає відповідного звернення.

Жанна і Марк – В цьому союзі Жанна повною мірою здатна оцінити його надійність і чесність, Марк ж в свою чергу заражається її енергією і оптимізмом. В їх спільного життя вона, як правило, бере на себе організаторську роль, він чудово справляється з роллю виконавця. У разі, коли це влаштовує обох партнерів, їх союз має всі шанси продовжитися довгі роки.

Жанна і Матвій – поруч зі своєю амбіційною подругою Матвій дійсно може добитися в житті набагато більших висот, ніж без неї, і інтуїтивно відчуває це. І нехай вона не ідеал домашньої господині і навряд чи кине кар’єру заради сім’ї (що для нього може бути великим недоліком), але зате її воля і ентузіазм нерідко роблять його здатним на подвиги, про яких він навіть не мріяв.

Жанна і Михайло – в їх відносинах, як правило, є і любов, і пристрасть, і боротьба за лідерство в сім’ї. Жанна буває незадоволена його успіхами у справах, що здатна висловлювати Михайлу прямо в обличчя. В результаті у них в сім’ї зазвичай трапляються гучні з’ясування стосунків, що призводять до розриву. Втім, цей пристрасний союз може виявитися досить міцним, якщо тільки партнери навчаться поступатися один одному.

Жанна і Микита – можуть гаряче любити або також палко ненавидіти один одного, а часом і любити, і ненавидіти в один і той же день. Безумовно, така буря почуттів не дуже зручна для нормального сімейного життя, зате в цьому союзі є пристрасть, блиск в очах, оптимізм, і живий інтерес один до одного. Правда, Микита здатний давати своєї ревнивої обраниці чимало приводів для ревнощів, а тому їх темпераментні відносини рідко витримують перевірку на міцність.

Жанна і Микола – цей союз більше підходить для любові, ніж для сімейного життя: володарі імен Микола і Жанна – дуже сильні особистості з сильними характерами, і їх сімейне життя, як правило, не проходить без сварок. Ніхто з них не звик поступатися, зате обидва звикли бути першими, так що боротьба за лідерство в сім’ї здатна перетворитися в справжню війну. З іншого боку, у них прекрасна сексуальна сумісність і багато загальних рис, що робить їх життя удвох незабутньою та яскравою.

Жанна і Павло – в їх відносинах, як правило, є і любов, і пристрасть, і боротьба за лідерство в сім’ї. Павло відноситься до лідерства подружжя досить спокійно, проте його обраниця часом настільки явно намагається довести своє верховенство, що чоловіче самолюбство не дозволяє йому поступатися. Крім того, вона буває незадоволена його успіхами у справах, що здатна висловлювати йому прямо в обличчя.

Жанна і Роман – відносини в парі залежать від того, чи зуміє нетерпляча, рвуться вперед прекрасна половина пристосуватися до повільна ритму життя Роману, або ж – перебудувати його характер на свій лад. Зазвичай і в тому і в іншому випадку вона не може втриматися, щоб не «виховувати» його, що з одного боку нерідко його ображає, зате з іншого – надає його життя тонус. Поруч зі своєї амбітної подругою він дійсно може добитися в житті набагато більших висот.

Жанна і Семен – в такій парі амбіційна представниця прекрасної статі може «підштовхувати» свого консервативного обранця вперед. Він зазвичай не дуже цьому радий, проте здатний оцінити результат: його працьовитість в поєднанні з її честолюбством і запалом нерідко допомагають йому досягти в житті набагато більшого, ніж те, на що був здатний він один. У спільному житті вона, як правило, бере на себе організаторську роль, Семен ж чудово справляється з роллю виконавця. У разі, коли це влаштовує обох партнерів, їх союз має всі шанси продовжитися довгі роки.

Жанна і Сергій – В цьому союзі зазвичай не обходиться без бурхливих емоцій: володарі цих імен не звикли стримувати свої почуття. В їх відносинах, як правило, є і любов, і пристрасть, і боротьба за лідерство в сім’ї. В результаті у Жанни і Сергія зазвичай трапляються гучні з’ясування стосунків, що призводять до розриву. Втім, цей пристрасний союз може виявитися досить міцним, якщо тільки партнери навчаться поступатися один одному.

Жанна і Степан – Ці яскраві відносини можуть несподівано виникнути і так само несподівано згаснути: як правило, власники цих імен тягнуться один до одного, але рідко витримують випробування спільної життям. У побуті у них зазвичай нерідкі конфлікти: Жанна не бачить в своєму обранцеві ні цілеспрямованості, ні честолюбства, які цінує в чоловіках, однак його непередбачуваність і допитливість їй подобається. У свою чергу, Степана може бентежити її вимогливість, втім, він готовий їй багато чого пробачити за її пристрасність в ліжку. Якщо вони хочуть зробити свої стосунки міцними, їм треба навчитися йти на поступки і поблажливіше ставитися до слабостей один одного.

Жанна і Тимофій – тут не обходиться без бурхливих емоцій: володарі цих імен не звикли стримувати свої почуття. В їх відносинах, як правило, є і любов, і пристрасть, і боротьба за лідерство в сім’ї. Тимофій в цьому союзі відноситься до лідерства досить спокійно, проте його обраниця часом настільки явно намагається довести своє верховенство, що чоловіче самолюбство не дозволяє йому поступатися. Крім того, вона буває незадоволена його успіхами у справах, що здатна висловлювати йому прямо в обличчя. В результаті у них в сім’ї зазвичай трапляються гучні з’ясування стосунків, що призводять до розриву. Втім, цей пристрасний союз може виявитися досить міцним, якщо тільки партнери навчаться поступатися один одному.

Жанна і Тимур – в цьому союзі, мабуть, не вистачає практичності і нормального людського прагнення до затишку і сімейного вогнища. На одних честолюбних прагненнях складно вибудувати особисте життя, а війна незалежних характерів додає в цей союз нестабільності і «вибухонебезпечності». У спільній життя Тимура і Жанни нерідкі конфлікти, з’ясування відносин, боротьба за лідерство в сім’ї. З іншого боку, у них прекрасна сексуальна сумісність, і пристрасті в їх відносинах завжди з надлишком. Через емоційності партнерів цей яскравий і гарячий союз рідко виявляється міцним.

Жанна і Федір – чого точно не варто очікувати в цьому гарячому союзі, так це «нормальних повсякденних і звичних людських почуттів. А от усього іншого в ньому зазвичай буває з надлишком. Жанна і Федір можуть гаряче любити або також палко ненавидіти один одного, а часом і любити, і ненавидіти в один і той же день. Безумовно, така буря почуттів не дуже зручна для нормального сімейного життя, зате в цьому союзі є пристрасть, блиск в очах, оптимізм, і живий інтерес один до одного.

Жанна і Ярослав – цей союз досить рідкісний, і ще рідше він призводить до створення повноцінної сім’ї. Володарі цих імен більшу частину життя проводять поза домом, однак ставлення до сімейних цінностей у них протилежні. Ярослав відноситься до сім’ї своєрідно, не маючи наміру миритися з обмеженнями своєї свободи, що ж стосується його Жанни, то вона здатна пропадати на роботі з ранку до ночі, однак інших вольностей собі не дозволяє і не збирається терпіти їх від свого партнера.


Залишити відгук