Юрій Значення Імені

Юрій – натура мінлива: сьогодні він може філософськи розмірковувати про життя і її тлінність, а завтра його закрутить та завертить круговорот пристрастей і емоцій. Він трепетно ставиться до своїх почуттів і переживань, тоді як відчуття оточуючих його мало хвилюють і турбують. Цей чоловік може бути спокійним і розважливим, коли справа стосується когось, але варто лише торкнутися його інтереси, як Юрій перетворюється в нестриманої і неусидчивого чоловіка. В цілому Юрій – володар суперечливого характеру, на формування якого впливають не тільки зовнішні фактори і виховання, а і той час року, в яке він був народжений.

Характеристика ім’я Юрій

Відповідний знак Зодіаку: Водолій .

Покровительствують планета: Сонце .

Домінуюча стихія Фен-шуй: Дерево .

Талісман-камінь, мінерал, метал: Смарагд.

Талісман-колір: Блакитний.

Талісман-дерево: Тополя.

Талісман-рослина: Конвалія.

Талісман-тварина: Білий бик.

Найбільш вдалий день: Середа.

Щасливий час року: Осінь.

Особливості характеру: Цілеспрямованість, Спокій.

Весняний Юрій – чоловік емоційний і темпераментний. Він любить великі компанії, його вабить весела і безтурботна життя, тоді як сімейна рутина не просто дратує, а викликає справжню огиду. Не дивно, що він ризикує постаріти в повній самоті, якщо не змінить свого ставлення до себе і свого розгульного життя. Тим більше що всі задатки благополучного життя у весняного Юрія є – це і розум, і кмітливість, не кажучи вже про вміння заробити на хліб, масло і червону ікру. Головне – мати поруч терплячу і віддану жінку, яка зможе направити його на шлях істинний.

Річний Юрій більше всього на світі боїться самотності. З цієї причини або рано одружився і з головою поринає в сімейне життя, або пов’язується з такими ж самотніми вовками, що загрожує гуляннями. У першому випадку життя річного Юрія може скластися вдало, чого не можна сказати про другий варіант. Але справедливості заради відзначимо, що для цього чоловіка дуже багато в житті значить любов, заради якої він готовий на все, аж до того, щоб розпрощатися зі своїми друзями і колишнім розгульним способом життя.

Осінній Юрій – це вольова, працьовита та цілеспрямована людина, яка звикла досягати всього сама. Він здається суворим і аскетичним, але насправді це добрий і чуйний чоловік, який просто-напросто боїться помилитися в людях і довіритися тим, хто зрадить або обдурить, хто розіб’є серце і залишить у ньому незагойна рану. Жінка, яка зможе завоювати прихильність і любов осіннього Юрія, буде жити в щасті, гармонії, розуміння і турботи. Її будинок завжди буде повною чашею.

Зимовий Юрій розумний, винахідливий і розкріпачена. Життя для нього – не поле бою, а намет для втіхи. Неприємності він переживається з легкістю, намагаючись у самій критичній ситуації знайти щось позитивне. З одного боку таке легке ставлення до життя допомагає стоїчно боротися з багатьма неприємними сюрпризами, які час від часу підносить нам доля-лиходійка. Але є і зворотна сторона медалі – відсутність в житті зимового Юрія стабільності. Він абсолютно не думає про завтрашній день і вже тим більше не планує свого майбутнього, що може негативно позначитися на побудові сімейного життя.

Характер імені Юрій

Таємниця імені розкривається при знайомстві з Юрієм. Спокій і певна частка замкнутості в ранньому віці є предметом переживань його батьків. Однак якщо уважно поспостерігати за дитиною, стає зрозуміло, що він цілком товариський, контактний і активний малюк. Просто не любить бути центром уваги. Формування характеру відбувається в дитинстві і рідко змінюється з віком.

Це веселий і компанійський хлопець, постійно оточений однолітками, але в той же час він дуже незалежний і не піддається чужому впливу. У «емоційно скуповатого» хлопця дуже мало близьких за духом друзів. Цілеспрямований і напористий, як таран, Юрій йде до наміченої мети, не звертаючи. Особливо своєю хитрістю і ощадливістю відрізняється осінній представник імені. Темпераментний, але вміє керувати емоціями, він рано стає самостійним і з особливою ретельністю планує своє майбутнє.

Дорослий Юрій відмінно знає собі ціну і часто керується практичними міркуваннями (корисливими спонуканнями). Він не любить привертати до себе увагу, але вроджена харизматичність і чарівність змушують людей тягнутися до нього. У деяких випадках придбаний цинізм перетворює його в одвічного дармоїда, що «нікому нічого не винен». Це відбувається, коли хлопчик виховується в неповній або неблагополучної сім’ї і часто піддається моральному тиску або агресії з боку дорослих (несправедливі закиди, постійні нотації, засудження матері, батька або іншого родича).

Позитивні риси імені Юрій: Цілеспрямованість, товариськість, допитливість, прагнення до самоствердження. Юрій прагне до спілкування з цікавими людьми, намагається отримати від них життєвий досвід, знання. Він незлопам’ятний, здатний пробачити образу.

Негативні риси імені Юрій: Надмірна захопленість, зазнайство. Чоловік з ім’ям Юрій виявляється невитриманим, якщо хтось надумає перешкоджати йому або спробує використовувати його в своїх цілях. Здатний на необдумані вчинки.

Захоплення та хобі

З дитинства Юрія захоплюють спортивні напрями, якими можна займатися на свіжому повітрі: футбол, хокей, лижі, плавання та ін Він намагається підтримувати себе у формі, хоча далеко не завжди у нього це виходить, тому як ще одне його пристрасть – смачна їжа. Вдома він може збирати марки, доглядати за рослинами або тваринами.

Професія і бізнес

Прихований філософ з відмінною пам’яттю Юрій може стати відмінним фахівцем в абсолютно різних галузях: медицина, техніка та інженерія, будівництво, мистецтво, літературний жанр. У колективі чоловік користується повагою колег та керівника, його честолюбство виражається у повільному, але впевнене просування по службовій драбині. Здатний проявити твердість у справах, він успішно справляється з самостійним бізнесом.

Психіка і здоров’я

За типом характеру Юрій – холерик. Юрій – натура двоїста, він намагається «здаватися», а не «бути», що часто заважає йому в житті завести справжніх друзів і створити міцну сім’ю. Він постійно приміряє на себе якісь маски, намагаючись приховати за ними самотність і сором’язливість. Він не довіряє людям, адже вони не раз його обманювали. Цей чоловік любить критикувати оточуючих, але не сприймає, коли вказують на його недоліки (в своїх очах він ідеальний). Цілком закономірно, що оточуючим важко налагодити з ним контакт, хоча вони і роблять спроби, вбачаючи в Юре людини цікавого і товариську. Якщо Юрій зможе вийти за рамки свого неприступного внутрішнього світу, то цілком зможе прожити цікаву, веселу і гармонійне життя, повне яскравих фарб і щасливих моментів.

На здоров’я Юрію необхідно звертати особливу увагу. Гордість і вразливість з затаєними образами обов’язково впливає на стан внутрішніх органів. Юрію необхідно особливу увагу приділяти своїй нервовій системі, яка у нього вкрай вразлива. Тому йому необхідно з дитинства активно зміцнювати імунну систему, стежити за харчуванням і органами дихання. Спортивна активність на свіжому повітрі, правильне і збалансоване харчування з паралельним прийомом вітамінів дозволяє уникнути виразкових хвороб і вірусних інфекцій. Крім того, він схильний до розвитку різноманітних згубних звичок, одними з яких є куріння і надмірне вживання алкогольних напоїв.

Секс і любов

Юрій не обділений жіночою увагою, до якого відноситься досить прохолодно, оскільки за своєю натурою – однолюб. Але до того часу, коли він зустріне свою єдину і неповторну, може пройти чимало часу, так як в любові Юрію часто не щастить. Його мінус в тому, що він не вміє виявляти своїх почуттів, а тому жінка, яка перебувала поруч, часто не може зрозуміти, подобається вона йому чи ні. Проте варто лише Юрію закохатися по-справжньому, як всі його поведінка буде не просто свідчити, а кричати про те, що в його серці оселилось нове почуття. Його обраниця завжди буде відчувати його любов і підтримку, хоча іноді його почуття можуть приймати нав’язливий характер, що сподобається не всім жінкам (змиритися з підвищеною увагою і невсипущим контролем з боку Юрія не зможуть волелюбні й незалежні жінки, які самі звикли планувати свій графік життя).

Оточений ореолом загадковості Юрій для жінок – як вогонь для метеликів. Правда, не з такою трагічністю. У нього завжди хтось закоханий, тому він не бачить необхідності в довгих залицяннях за вподобаної дівчини. Пристрасний і темпераментний хлопець може відразу ж перейти до головного дійства», проте інтуїтивно розуміє, наскільки ризиковано так чинити. Розкутий і винахідливий чоловік з ім’ям Юрій здатний повністю віддаватися насолоди, не забуваючи про партнерку. Він абсолютно байдужий до доступних дівчатам і встановлює у відносинах «свої правила». Приголомшлива здатність самоконтролю не дозволяє йому перетворюватися на об’єкт жіночого маніпулювання. Якщо ви хочете завоювати Юрія, то пам’ятайте про те, що його приваблюють жінки, за серце яких доведеться поборотися; жінки, яких потрібно завойовувати день у день.

Сім’я і шлюб

Юрій Одружується завжди виключно з любові, але часто виявляється, що одного лише цього почуття недостатньо для створення гармонії в сім’ї. Тому перший (а іноді і другий) шлюб закінчується розлученням, при цьому зі своїми колишніми пасіями він розлучається непримиренними ворогами (для Юри в принципі не існує такого поняття, як дружба між чоловіком і жінкою). Якщо Юрій хоче побудувати міцну і надійну сім’ю, він повинен навчитися довіряти своїй дружині, ревнощі до якої часто переходить межі, що негативно позначається на розвитку сім’ї (особливо від цього страждають діти, які щодня спостерігають сварки батьків).

Перший невдалий досвід сімейного життя може на довгий час «вибити з колії» Юрія і відбити у нього бажання знову створювати сім’ю, але якщо вже він і зважиться на цей крок, то не врахує помилок минулих стосунків, що може знову призвести до розчарування. Але не все так сумно, як здається на перший погляд. З терплячою, турботливою і ніжною жінкою Юра обов’язково стане чудовим чоловіком і батьком, помічником у всіх починаннях для своєї дружини і дітей. Але для цього йому доведеться багато чого переосмислити і змінити в своєму житті, в іншому випадку він ризикує на старості років залишитися один. І ще: розгульний і волелюбний спосіб життя, характерний для цього чоловіка в молоді роки, може стати причиною втрати сім’ї, про що також слід пам’ятати Юрію, якщо він хоче провести старість в оточенні дітей і онуків.

Гороскоп імені Юрій

Юрій-Овен – життєрадісний, цілеспрямований, але дещо ледачий Юрій-Овен відкритий і щирий, але найчастіше його прямолінійність обертається проти нього самого. Від людей він чекає такої ж відкритості і чесності: натяків цей чоловік не визнає, тоді як лукавство може і зовсім не на жарт його розсердити. Юрій-Овен знайде щастя зі спокійною, лагідною і домашньою жінкою, інтереси якої будуть зав’язані в першу чергу на сім’ї.

Юрій-Телець – це чоловік-хамелеон, який може бути компанійським і добродушним, а може виявити такі якості, як твердість і нетерпимість до недоліків інших. Він недовірливий і ревнивий, тож його другій половинці доведеться несолодко – за кожен свій крок їй доведеться звітувати, а похід в магазин з подругами може перетворитися в серйозний скандал. В цілому Юрій-Телець – людина настрою, і з цим доводиться рахуватися його рідним і близьким.

Юрій-Близнюки – пристрасний, чуттєвий і темпераментний Юрій-Близнюки терпіти не може самотності і нудьги. Він любить перебувати в центрі уваги, його ваблять пригоди й життя, в якій немає місця буденності. Галасливі компанії, відсутність зобов’язань, свобода і незалежність – ось те, чим живе цей чоловік, розсудливим якого допоможе лише мудра, терпляча, любляча жінка.

Юрій-Рак – це меланхолійний, чарівний і романтичний фантазер, який марить про справжнє кохання, про життя, сповнене пригод і небезпек. Це герой, який обов’язково врятує світ. Але реальне життя рідко надає Юрію-Раку можливість проявити свій героїзм, а це вводить його в стан смутку. Жива, відкрита і енергійна жінка складе прекрасну партію цього останнього романтику.

Юрій-Лев – емоційний і владний Юрій-Лев не вміє слухати. Він завжди правий, і в цьому його не переконати нікому. Не дивно, що найчастіше цей чоловік дуже самотній, адже важко дружити з тим, кого не цікавлять твої думки, радості і прикрості. Імпульсивність заважає Юрія-Лев будувати і сімейне життя: жінки швидко втомлюються від взбалмошности і вздорности цього чоловіка.

Юрій-Діва – це чоловік з активною життєвою позицією, готовий йти на компроміси з собою і оточуючими. Він урівноважений, дипломатичний, товариський і сумлінний, що допомагає побудувати відмінну кар’єру. В особистих стосунках він також не потерпить безладу і неясностей, тому шукає чесну, справедливу і спокійну жінку, яка стане йому вірним другом.

Юрій-Ваги – самозакоханий і ранимий, саркастичний і довірливий, добрий і чуйний Юрій-Ваги часто розчаровується в людях, адже вони здатні на зраду і лицемірство. Він щиро не розуміє, чому весь час йому зустрічаються саме такі люди, здатні зрадити і обдурити. Юрій-Ваги швидко звикає до жінок, які не завжди налаштовані на серйозні стосунки.

Юрій-Скорпіон – незалежний, волелюбний, категоричний і владний Юрій-Скорпіон любить все і всіх контролювати, при цьому робить він це часто вкрай некоректно і жорстко, тому ворогів у цього чоловіка чимало. З жінками він також грубий і різкий, і лише щира любов, яка в його житті буває один раз, може змінити його, зробити м’яким і ніжним.

Юрій-Стрілець – це оптимістичний, енергійний і амбітний чоловік на все дивиться з позитивом. Він бере з гідністю як радості, так і удари долі, за що остання благоволить до нього: так, на його шляху зустрічаються переважно хороші люди, готові прийти йому на допомогу при першому поклику. Свою улюблену жінку Юрій-Стрілець обожнює, і вона відповідає йому взаємністю.

Юрій-Козеріг – цей чоловік має вкрай суперечливим характером: він співчутливий і злопам’ятний, добрий і желчен. Його жорсткі і не завжди коректні висловлювання роблять його ізгоєм, що дратує Юрія-Козерога, який бачить в собі виключно позитивні сторони. З жінками Юрій може бути нудним і навіть недбалим, хоча насправді це пристрасний чоловік, який знає толк в задоволенні.

Юрій-Водолій – цікавий і імпозантний Юрій-Водолій не обділений увагою: він завжди в центрі уваги, ним захоплюються і його ненавидять, він розташовує до себе людей творчих і відштовхує тих, хто не хоче розвиватися, а мислять шаблонно. Він буде щасливий лише з яскравою жінкою, яка не боїться здаватися смішною, безглуздою і несхожою на інших.

Юрій-Риби – поривчастість і необдуманість вчинків Юрія-Риби рідко призводить до чогось хорошого, але це не зупиняє цього темпераментного і чуттєвого людини, який керується більше почуттями, ніж розумом. Він шукає гострих відчуттів, а тому не поспішає створювати сім’ю, розуміючи, що це тягне за собою буденність і стабільність.

Сумісність імені Юрій з жіночими іменами

Юрій і Ольга – цього союзу чекає щасливе майбутнє, адже пристрасть у відносинах Юрія і Ольги не тільки не згасає, а й в рази розгорається з часом. Енергійність коханого чоловіка імпонує не менш активною Ользі, якої не вистачає вміння радіти життю, чому Юрій її обов’язково навчить.

Юрій і Анна – для володарів цих імен дуже важливо створити таку модель сім’ї, в якій на перший план виходитимуть сімейні цінності та традиції, повага до близьких і взаєморозуміння. Між Юрієм і Ганною немає всепоглинаючої пристрасті, але вона їм і не потрібна.

Юрій та Олена – обидва люблять робити життя яскравою і цікавою. Тому не дивно, що їх сім’ю назвати ординарної не можна. Навпаки, Юрій і Олена воліють влаштовувати зі свого будинку гуртожиток, а не жити буденним життям, в якій без стабільності немає майбутнього.

Юрій та Юлія – імпульсивна, образлива і владна Юлія намагається всіма правдами і неправдами перевиховати не менш емоційного і волелюбного Юрія, який не готовий заради сім’ї жертвувати своєю незалежністю. Ці відносини можуть відбутися, але лише за умови, що жінка в них послабить хватку і стане м’якше.

Юрій і Анастасія – між Юрієм і Настею панує розуміння. Вони обидва цінують незалежність, а тому уміють знаходити такі рішення, які не будуть обмежувати їх інтересів. Ця пара, не приймає одноманітності, в гонитві за новими відчуттями може втратити почуття реальності і забути про стабільність. У підсумку союз може не відбутися.

Юрій і Тетяна – Юрій – людина поривчастий, імпульсивний, йому властиві перепади настрою, до чого Тетяна не завжди виявляється готова. Якщо Таня зможе стати для свого чоловіка терплячою і турботливою музою, то цей союз цілком може відбутися.

Юрій і Катерина – незалежна і яскрава Катя – відданий друг і любляча дружина для Юрія. Обидва прагнуть свободи, а тому не стануть її один одному обмежувати, що позитивно позначиться на їх відносинах. Звичайно, без сварок у цій родині не обійтися, але, як відомо, після дощу буває веселка.

Юрій і Наталія – це гармонійний, міцний і довговічний союз, в якому між партнерами панує любов. Головне, щоб ті невеликі сварки, які періодично будуть виникати між Юрієм і Наталею, не переростали в масштабні конфлікти з образами.

Юрій і Марина – володарі цих імен створюють сім’ю, керуючись миттєвим поривом і пристрастю. Коли ж романтика змінюється побутової рутини, то Марина і Юрій усвідомлюють, що поспішили. Але все ж у них є шанс на щасливе майбутнє, якщо вони навчаться закривати очі на недоліки один одного.

Юрій і Маргарита – спільне життя для Юрія і Маргарити стає справжнім випробуванням, яке вони, на жаль, найчастіше провалюють, так і не відшукавши спільних точок дотику. Побутові конфлікти закінчуються в їх родині докорами і биттям посуду.

Юрій і Марія – у цій парі пристрасть – рушійна сила, причому і сваряться і миряться Юрій і Марія однаково пристрасно. Ця яскрава і темпераментна пара цілком може прожити довге і щасливе життя, що викликає подив і здивування в оточуючих. Поки між ними панує любов, їх союзу нічого не загрожує.

Юрій і Ірина – це відносини, початок яких може відтягувати момент дружби. Але якщо вже ці двоє переступлять цю межу, то їх цілком може чекати щасливе сімейне майбутнє. В цілому в парі Юрія та Ірини саме чоловік повинен брати ініціативу в свої руки, якщо хоче створити міцну сім’ю.

Юрій і Світлана – такий союз взагалі вкрай рідкісний, адже Юрій, як і Світлана, не готовий розлучитися зі своєю свободою і вже тим більше поступитися своїми принципами на благо сімейного щастя. У цій парі кожен з партнерів працює для досягнення своїх егоїстичних цілей, а це поганий фундамент для сім’ї.

Юрій і Надія – емоційність цього тандему не дає йому розвиватися гармонійно. На Юрія досить складно покластися як на організованого партнера, тоді як Надії не вистачає сили характеру, щоб протистояти своєму обранцеві. Перспектива у цього союзу не райдужна.

Юрій і Христина – категорична Христина не стане миритися з недоліками свого обранця, а тому буде намагатися підігнати» його під свій ідеал. Тільки от Юрій – не той чоловік, який піддається дресируванню. Будь-який тиск робить його безкомпромісним і дратівливим, а це загрожує частими сварками.

Юрій і Вікторія – поки Вікторія дарує Юрію тепло, ніжність, любов і турботу, вона буде для нього найкращою дружиною і найвідданішим другом. Цей тандем витканий з багатьох розбіжностей, але поки між чоловіком і жінкою є теплота й довіру, він буде існувати, причому досить вдало.

Юрій і Ксенія – легка, щира і життєлюбна Ксенія бачить світ у яскравих фарбах, тоді як для Юрія характерно оцінювати все в півтонах. Жінка в цьому союзі хоче незалежності, тільки от Юрій всіляко обмежує її свободу, що призводить до розставання.

Юрій і Алевтина – цим відносинам властива поривчастість. Почуття між Юрієм і Алей спалахують миттєво, тільки от і «зійти нанівець» вони теж можуть стрімко. Ці двоє зможуть побудувати щасливий шлюб, якщо їх пристрасть переросте в дружбу, але частіше буває все навпаки.

Юрій і Діана – цікавий і навіть екстравагантний союз Юрія і Діани зручний в першу чергу чоловіка, який не бачить в спокійної, терплячої і врівноваженою Діані загрозу для своєї свободи. З часом Діану таке положення перестає влаштовувати, що призводить до розставання.

Юрій і Дарія – вперті й безкомпромісні Юрій і Дарія не можуть змиритися з недоліками один одного. Дарина хоче романтики і турботи, тоді як Юрій дещо егоїстичний і думає більше про себе, ніж про своїй другій половинці, хоч і любить її. Невміння поступатися може призвести цей союз до краху.

Юрій і Аліна – спільне проживання Аліни та Юрія більше схоже на бурю, ніж на райський острів. Між ними є пристрасть, є і любов, але немає розуміння і прагнення до стабільності. Аліна не володіє достатнім терпінням для того, щоб побудувати з Юрієм міцний шлюб.

Юрій і Любов – власникам цих імен буде дуже важко будувати гармонійні відносини, провиною чому непростий характер Юрія і вимогливість Люби, яка не терпить безвідповідальності і неорганізованості. До того ж у них дуже різні погляди на життя, що теж не зближує.

Юрій та Людмила – ці відносини не Юрій, ні Людмила не забудуть ніколи, настільки емоційними і пристрасними вони будуть. Але, на жаль, одній лише пристрасті їм не вистачить для побудови стабільного і благополучного майбутнього. Їхні шляхи розійдуться, залишивши після себе яскравий слід.

Юрій і Олександра – мудра і терпляча Олександра багато готова прощати Юрію, ось тільки він цього абсолютно не цінує. Їй імпонує волелюбність свого обранця, але в якийсь момент вона розуміє, що її обтяжує незалежність Юрія, який не готовий повністю присвятити себе сім’ї.

Юрій і Поліна – ці двоє зближуються в першу чергу на сексуальному ґрунті. Їм добре разом, але як тільки Поліна заговорить про сім’ю і серйозних відносинах, Юрій піде на поступки, адже він часто не готовий розлучитися зі своєю легкою і цікавою життям.

Юрій і Олеся – у цій парі немає взаєморозуміння з першої зустрічі, що, втім, не зупиняє Юрія і Олесю від спроб створити гармонійні стосунки. Але час усе розставляє на свої місця, тому в підсумку ця пара розлучається, причому з обопільними образами і претензіями.


Залишити відгук