27 Сонячний День

Двадцять сьомий сонячний день присвячений Неба. Ангел, що відкриває Небо, пов’язаний з небесним простором, з небом і з небесної захисту, яка не дає можливість проникати руйнівним силам космосу на Землю; мабуть, цей Ангел оберігає Землю від згубних невидимих променів космосу (це персоніфікація озонового шару Землі, що захищає її від згубної сонячної енергії). Його звали Асман – зберігач первинного кам’яного неба – подібності вари, що захищає Землю від вторгнення темних сил. На матеріальному рівні Асман втілюється у вигляді атмосфери, яка, з одного боку, дає можливість існування живих організмів на Землі, сприяє нормальному температурному режиму на нашій планеті, а з іншого – затримує потоки жорстких космічних випромінювань і ультрафіолетових променів, а також перешкоджає проникненню в її нижні повітряні шари астероїдів, метеоритів і іншого «космічного сміття». Ангел Асман зберігає нашу прекрасну блакитну планету, гойдаючи її в м’якій колиски повітряних мас, він же відкриває перед душами двері неба і впускає праведників в обитель Блаженних. Саме цьому Ангелу підносять молитву через три дні після смерті людини, т. к. він швидко і безболісно відокремлює душу від тіла.

27 Сонячний День — Характеристика

Предмет сили: Предметами сили є Ключ і Багор. Самий головний предмет сили – це мережа, він же нею вловлює душі.

Колір: Небесно–блакитний, світло–синій, блакитний колір, золотий і золотистий. Зелений колір і всі відтінки зеленого кольору – заборонені в 27–й сонячний день. Цей колір у цей день пов’язаний з брехнею та обманом, і також заборонений коричневий колір.

Камені: Небесний камінь ляпіс-лазур. Від лазуриту він відрізняється тим, що він – з білими прожилками, патьоками на синьому камені, а лазурит – просто синій камінь. Лазурит – камінь людей, які прагнуть до оновлення свого життя. Він сприяє утворенню нових інтересів, появі несподіваних планів, проектів, які раптом виконуються, зміцнює дружбу людини. Камінь дає мир, радість, щастя в любові.

Зірка: Альтаїр, альфа Орла, 1–ї величини, білого кольору. Зірка, яка є ключовою до всього неба, розкриває безмежні горизонти пізнання; зірка, яка підносить людину на небачені висоти, яка зводить людину на небо. Вона називалася «Око Орла», орлине око, або «Око Неба». Зірка борців, небесних воїнів, яка карає всіх злочинців. Дає людині висоту польоту думки, мужність, сміливість, можливість досягнення кар’єри. Вона також пов’язана з окультизмом і магією, передбаченнями, приносить несподівані і дивні події в житті, можливість подорожей.

Планета: Уран.

Щасливі числа: 27, 68, 89.

Вважається, що 27–й сонячний день – це день строгого дотримання правил в відносинах між людьми. Вважається, що ви під контролем неба – тому, особливо, не можна брехати, брехати. Не можна в цей день і змінювати дружині, а дружині – зраджувати чоловіка. Взагалі сексуальні контакти, подружні обійми в цей день – не рекомендуються, як не рекомендуються вони в присутності великої кількості народу, тому що за вами спостерігає тисяча очей.

В цей день до всього потрібно ставитися так, як ніби ви знаходитесь на нудистському пляжі. Тебе контролюють, за тобою стежать. В цей день не можна курити – цим ви оскверняете небо. Хаому приймали тільки в ритуальних цілях, і тільки жерці. Але зороастрійці не були наркоманами. Хаому вживав тільки верховний жрець, і тільки під час всенародних лих, народу не дозволялося пити нічого, крім вина. Вважається, що цей день потрібно проводити здебільшого на вільному повітрі і менше бути під дахом дому свого; вирушай в довгий шлях, щоб повернутися цілим і неушкодженим. Початок длильных поїздок, подорожей в далекі країни на довгий термін, і на далекі відстані.

У цей день краще носити якомога менше одягу: чим менше на вас одягу-тим краще для вас. В ідеалі треба взагалі ходити без одягу. Багато прогулянок, побільше навантажень на ноги, будинку треба бути як можна менше, більше часу проводите на природі. Погано, якщо людина буде сидіти в приміщенні. Хороші фізичні вправи на повітрі. Вважається, що в 27–й день жінки не повинні носити ніяких прикрас. Жінки не повинні користуватися в цей день косметикою. Все має бути природно. Будинок повинен бути відкритий для всіх мандрівників, ви повинні приймати всіх, хто до вас прийде, день гостинності. Що попросить у вас мандрівник, то йому і віддайте.

В цей день потрібно віддавати те, що вам не шкода – викидають або віддають людям непотрібні речі. У шафі у вас накопичилося барахло – віддайте його бабулям, ханыгам, щоб вони доносили, або пропили. Потрібно позбуватися від непотрібних речей, які накопичилися у вас. Не має нічого у вас лежати мертвим вантажем. Цей день був днем обмінів – меновый день. Раніше був гарний звичай – ходити по домівках і міняти одну річ на іншу. Причому, відмовляти у мене було не можна. Обмін повинен бути рівноцінним, еквівалентним. Вважалося, що таким чином краще будуть водитися гроші. Підбирали річ, яка була потрібна іншій людині, а той повинен був дати те, що тобі потрібно. Приблизно за ціною однакове. На Русі був такий звичай. Треба його відновити. Позиція, яку треба займати в день Асмана, не повинна бути дуже активною.

Треба бути готовим до всього, тому що день дуже непередбачуваний. В цей день не можна було постійно дивитися в землю, не можна було впертися в землю поглядом баранячим, тупо втупившись, навпаки, потрібно було піднімати голову до неба. Дуже хороший день для багатьох контактів, знайомств. Цей день присвячуйте друзям. Повинно бути багато розмов, що треба більше з людьми говорити, обмінюватися досвідом. Добре подорожувати, але тільки не по воді. Плавання не дуже рекомендовано. День Асмана – дуже важкий для моряків. Для покупок день не дуже хороший, тому що в цей день більше змінювалися, а не купували. Фінансові плани, вкладання грошей – погано. Тільки міни. Добре робити подарунки, отримувати подарунки. Не можна голитися, стригтися.

27–й сонячний день можна задавати дурні питання. В цей день не можна опускатися під землю, в шахти; метрополітен небезпечний у цей день. До речі, багато хто аварії в метро відбувалися в 27–й сонячний день. Шахтарі в цей день раніше відпочивали. Якщо в цей день доводиться бути в метро або в задушливому, спертому приміщенні – вважається, що там потрібно менше розмовляти. Це день дивних випадковостей, ви можете притягнути до себе дивні випадки, збіги, звертайте на це увагу, це все вказує на зміни в житті. Будьте готові до різких змін, яких несподіванок.

Добру справу в 27 Сонячний День

Подяку. В цей день ні в якому разі не можна залишатися байдужим до прояву людської доброти.

Їжа в 27 Сонячний День

Їжа повинна бути різноманітною, але легкою і повітряної. В цей день не можна наїдатися, потрібно завжди недоїдати. Ви повинні щось недоїсти, в цей день ви повинні відчувати себе трохи голодним. Добре є повітряну кукурудзу, чіпси. Їжа повинна бути рідкою, не грубою, але легкою. Солодкого не потрібно. Простокваша, кефір вважаються священними продуктами цього дня. В цей день потрібно пити біле сухе вино, як шанування неба.

Сни 27 Сонячний День

цього дня сняться віщі сни, причому вважається, що вони є віщими тільки в тому випадку, якщо людина спить, або спав під відкритим небом. Або відкрито вікно, кватирку, і не зашторені вікна. Якщо він так чи інакше стикався з Небом. Сни не є віщими, якщо Ви спали в тісному, замкненій і задушливому приміщенні, у спертому повітрі, під землею. Не може бути віщого сну, якщо ви ніч не проводьте при Місяці. Особливо віщими будуть сни, зі сну в місячну ніч. Якщо ви обдуваемы з усіх боків вітром – це ще краще. Сни збуваються дуже швидко, протягом тижня – однієї фази Місяця! Дуже добре бачити уві сні зірки, небо, і не в клітинку, а в цятку, в крапельках. Дуже добре бачити уві сні веселку – це удача, збулися ваші надії.

Погано уві сні кудись провалюватися, або бачити себе під водою – це знак невдачі. А якщо бачити себе купався і під водою – це завжди засудження, плітки, перемивання ваших кісток кимось. Дуже погано бачити уві сні всілякі одягу, особливо, якщо ви їх носите – це паразитування на вас, це означає, що ви будете нести на собі чужий вантаж, на вас будуть навалюватися чужі проблеми. А бачити себе голим, без одягу – дуже добре, це знак очищення, звільнення, знак здоров’я. Добре, якщо важкий, хронічний хворий у цей день бачить себе голим у сні, без одягу, значить – очиститься, звільниться від хвороби, одужає. Якщо ж ви бачите себе в одязі – це знак того, що ви від чогось ще не звільнилися, знак боргів, того, що ви ще дуже залежний від когось осіб; знак хвороб, які вам доведеться перенести.

Бачити ключі, замки, двері, відкривати замки, входити в якусь двері, будинок – дуже добре. Це знак того, що настає новий період у вашому житті, знак того, що вам доведеться починати по–новому, з нуля. Добре у сні бачити той будинок, в якому ви провели своє дитинство – це як би, сон–спогад. Навіть якщо цей будинок у вас викликає неприємні асоціації. Але сон – не поганий, навіть якщо спогади у вас погані. Цей сон сниться до повернення боргів. Хтось допоможе вам, це знак допомоги. Цей сон спрацьовує, як аспект квиконса. Бачити уві сні фрукти, сади, їсти яблука – це погано, знак печалі, туги, смутку і сліз.

Прикмети в 27 Сонячний День

Всі прикмети, перш за все, проявляються на небі умійте читати небесні письмена. Якщо хтось в цей день побачить на небі тричі хмара однієї і тієї ж форми, настирливо повторюється,– це дуже важливий знак для людини: говорить про те, що життя його скоро зміниться, що на нього дивляться його предки – Фраваши. Це втручання у ваше життя якихось вищих сил; дуже часто – це до випробувань, переміни життя через труднощі. Потрапити під дощ разом з сонцем – дуже сприятливий знак, що вказує на багатство, щастя; це дари, які сиплються на нас з неба. Веселка – це прекрасний знак, особливо, якщо ви проїдете під веселкою. У цей момент треба загадувати бажання. У 27–й сонячний день це бажання неодмінно збудеться.

Погані прикмети: самозаймання, коротке замикання, блискавка, сверкнувшая перед вами – таким чином вас відзначають, як дуже поганого людини, або виявляють невдоволення вами. Якщо в день Асмана у Вас трапиться пожежа, щось запалає незабаром буде страшна кара. Зверніть увагу: вас відзначили, як моторошного людини, покайтеся, поки не пізно. Це – чорна мітка. Це – знак дуже швидкого і дуже важкого відплати. А також ганьби, злиднів і ударів долі. Це – останнє попередження. Навіть іскри, блискавка, електричні розряди, статична електрика, коли смикає вас від металевих предметів, або від людей – це передостаннє попередження вам. Покайтеся, відмовтеся від чогось. Ви знаходитесь на хибному, хибному шляху.

Вважається, що в цей день дуже багато проявляється через небо, через природу, ліс, зірки. Потрібно бути більше в цей день на природі. Дуже важливо нічне небо: комети, метеори, які ми сприймаємо, як падаючі зірки, боліди – вони часто будуть відповідями на поставлене вами запитання. Вважається, що вночі треба дивитися на небо і задавати питання. Після заданого питання, треба дорахувати до 16–ти, якщо під час цього рахунку впаде метеор, падаюча зірка,– то це буде відповіддю на ваше запитання. І потрібно дивитися, в яку сторону вона падає: якщо вона впала від вас зліва направо – це позитивна відповідь, якщо справа наліво – відповідь негативна. Це – для чоловіків. У жінок – навпаки.

Двері неба в цей день відкриті, і дуже добре, якщо ви в цей час будете молитися, а молитися треба на відкритій місцевості, бажано поблизу високих місць: на горбах, горах. І якщо вам буде такий знак – це значить, ваше питання почутий. Дуже добре для людини, якщо спалах була над його головою; побачити блискавиці – теж дуже добре. Це, взагалі, знак Харизми, благодаті. Якщо у 27–й сонячний день на небі з’явиться щось схоже на письмена, букви – це означає, що вам дається дар пророка, який у вас розкриється, щоб ви щось казали людям. Це знак пробуджується Харизми, особливості, Хварны, яка у вас намічається або вже на грані прояву. Дуже поганою прикметою цього дня є падіння з будь-якої висоти, навіть якщо ви впали зі стільця. Це – знак осквернення. Якщо ви впали зі сходів; посковзнулися, впали, закритий перелом – це поганий знак. В цей день не можна нізвідки стрибати: ні з парашутом, ні з вишки, ні з дерева. Кидати з вікна нічого не можна.

Дуже добре, якщо над вашою головою розходяться хмари, особливо, якщо ви виходите на вулицю вночі. Вночі цих доби розпалювали багаття на високих відкритих просторах. Це, звичайно, для жерців. Якщо у 27–й сонячний день на небі нічого не відбувається, ніяких явищ, пов’язаних із Вами, то у Вас немає Ангела–Хранителя, тобто на Вас ще ніяк не дивляться, Ви ніяк не відзначені. Ви є простим, звичайним людиною, Ви не потрапили в поле зору вищих сил, небо на Вас не звертає жодної уваги, Ви поки ще поза грою. Наприклад, Ви поставили неба питання, а в цей момент нічого не відбувається, ніяка зірка не впала, а інша людина задав питання – з неба зірочка впала – у нього відбувається, у Вас – ні, Вам не пощастило, на Вас небо не звертає уваги, і Ви ще не цікаві для неба. Дуже поганий знак – втрата ключів, або ключ не вставляється в двері, або ламається – це знак або псування, або знак відторгнення зв’язків з будинком. Дуже погано в цей день також – заплутатися, зачепитися за мотузку, дріт. Дуже погано, якщо ви не можете розв’язати шнурки. Погано потрапити в петлю. Це знак псування, впливу на вас, знак поганих зв’язків. Дуже поганою прикметою є зламаний ніготь – це до хвороб, зняття захисту, втрата імунітету. Вважається, що якщо чоловік зламав ніготь в цей день – він притягує до себе різні хвороби.

Тотем – Ластівка

Це птах, небесна мандрівниця, приносить щастя дому. Птах, який живе під дахом будинку твого. Це – ластівка. Але з іншого тексту – це небесний птах, яку називали птах Сенмувр, або птах Гаравмана. Вважалося, що це маленька пташка, яка прилітала під дах. Вона дуже схожа на нині живе Удода: з зігнутим дзьобом, з чубком. Красива пташка, яка благословляє дім, або, навпаки, кличе на нього біду – одне з двох. Це символ Асмана. Цей же удод буде в одному з градусів Змієносця – це 6–ий градус Стрільця, в якому було Сонце Блоку. Ластівка була у нас в 11–му з/день, там же стриж. А у 27–й сонячний день більше описаний удод, але згадується і ластівка.

Удод – символ дивацтва, загадок, небесних знаків. Крик удода іноді віщував печаль і тугу. Іноді, навпаки, це знак благословення. Удод прилітає невідомо звідки. І летить невідомо куди. Кричить завжди дивним голосом. Голос одуда тужливо–сумний, як би накличе на вас біду, повторює звуки одноманітним нудним голосом. Жодних модуляцій в голосі. Як ніби прочитає над тобою мантру, останню, відхідну. Удод завжди був пов’язаний зі смертю, це птах смерті. Ашман – відкриває двері неба, і він теж – або знак прокляття чи благословення. Удод – це вісник, чистий вісник. Хоча в селах удод живе завжди поруч з будинком, в кущах, але його гнізда ніхто не бачить. Він іноді прилітає і відлітає. Якщо це ластівка, то не касатка, а швидше за все, піщана берегова ластівка, яка живе в піщаних норах над урвищем.

Зовнішність: маленький, невеликого зросту, з довгим носом. Досить красивий, навіть кілька солодкаво–красивий. Довгий ніс, кирпатий на кінці; досить кругла голова. Постійно посміхається; худий. Якщо ви відповідаєте тотему удода, то у вас з’явиться можливість час від часу виявляти пророчий дар, тобто іноді ви будете щось «ляпати», що завгодно, перше, що попалося вам у голову – і це буде збуватися, особливо, коли ви просто так щось «ляпаете» – це у вас виходить. Ні з того, ні з сього, що прийде в голову – і це неодмінно збудеться.

Удод завжди відкритий, він на увазі, але він здається іншим загадкою, і чим більше відкритий він перед іншими, тим більше таємним і загадковим він здається. У нього, як правило, досить відкритий, доброзичливий характер. Він активний, старанний, допомагає багатьом людям, є знаком доброї новини. Дуже любить дітей. Незважаючи на похмуру зовнішність, завжди веселий. Відчуває тягу до переїздів, постійно всюди літає, змінює місце проживання. Але завжди його тягне туди, звідки він вийшов родом. Прихильність до близьких. Завжди відчуває почуття подяки до тих, хто йому хоч трохи в чомусь допоміг. При всьому при цьому удод завжди є весь час відкритим. Іноді навіть беззахисним, вразливим. Дуже чутливий, доходить до помисливості. Ця відкритість, наївність, як би інфантильна дитяча душа, дуже часто приваблює багатьох людей для того, щоб плюнути їм в душу, заплювати, начхати туди. І завжди буде проклятий той чоловік, який заподіює ластівку, або удоду, нещастя. Горе тому, через кого прийде спокуса. Над удодом завжди божий покров.

Життя такої людини завжди перелітний, він непосидючий, постійно змінює місце проживання. Особливо, перша половина життя – завжди мандри, зміни, нічого сталого. Приносить щастя людям, які ставляться до нього безкорисливо. І може принести нещастя тим, хто ставиться до нього корисливо і обманює. Його обдурити –дуже легко, але потім про це не пошкодувати. Обдуриш одуда – і життя людини, ошукав удода, стає проклятою, подібно до дантівського пекла. Удода охороняють від усіх нещасть, практично у всіх випадках життя він виходить без втрати єдиного пір’їнки.

Удод завжди захищає дітей, виховує їх, багатодітний. Іншим він здається занудою і сумним, тужливим, але насправді – це не так. Він, дійсно, дуже емоційний і приймає дуже близько до серця будь-які образи і образи. Близькі часто вважають одудів за дурників, за наївних людей, яким можна «вішати локшину», вони начебто все з’їдять. Так, їх можна обдурити, і часто їх обманюють, але потім багато розплачуються за це – за те, що вони обдурили божого людини.

Антитотем – Зозуля

Втіленим бісом, протиставленим Ангелу Неба – Асману, антитотемом цього дня теж є птах, який чомусь шанували у нас на Русі. Зозуля. Точніше, ставилися до неї двояко. З одного боку, начебто б почитали, а з іншого – поганих матерів називали зозулями; у зороастрійців вона завжди вважалася проклятої, втіленням бісів. Птиця, яка підкидає пташенят в чужі гнізда. Цікаво, що її з’єднали із Зерваном (годинник із зозулею). Вона не висиджує пташенят, своїх дітей підкидає в чужі гнізда, значить – це позиція активної храфстры. Хоча в природі вона активно бореться з храфстрой: вона поїдає багато личинок, жуків. Ділова жінка. Образ зозулі дуже застосуємо до людей. Вони свої гріхи намагаються замолити, грішать і каються. Це – паразитична птах, завжди нахабна, хамка, дуже боягузлива. Дуже обережна. Годинник із зозулею – це годинник з храфстрой. Раніше години були з півнем, і вони не куковали, а кукарекали.

Зовнішність: сіра, непримітна. Вона здорова, порівняно з удодом. Не стільки велика, скільки здорова, жирна, разожравшаяся, кругла, лискуча, фізіономія блинчатая, наглющая, сита фізіономія нового російського. Очі хамські, задоволені життям, жлобські. І одночасно, солоденькі і сентиментальні; сентиментальний хам. Він і поплачеться, і миттєво починає грубіянити. Психологія його схожа на кримінальну. Особа змазане, неяскраве, сіре, непоказне. Але зате нахабне, воно яскраве своєю нахабністю. Запам’ятовується яскраве вираження нахабства. Маленькі очиці, нахабно примружені. Солодкава посмішка. Нахабство спокійна і дуже самовпевнена. Він впевнений, що йому все зійде з рук. У житті у нього така позиція: грішити і каятися. Зробити гидоту, а потім каятися, труїти себе, мучити інших по ходу. Совість їх потім починає мучити. Вони замолюють гріхи. Люблять молитися, плакати, мучити інших, що, мовляв, вони такі–сякі, що їх ніхто не розуміє. А потім знову починають пакостити. Гріх і покаяння разом. Нахабний. Дуже люблять робити капості, і тут же каються.

Нахабно живе за чужий рахунок, вважає, що все йому зобов’язані. Придурюється постійно, бреше, завжди підробляється під жалюгідну, бідну, вічно гнану. Вічно сурмить про своїх нещастях, а нахабна пика, відгодована, разожравшаяся. Прибідняється: всі її принижують, женуть, труять, щоб таким чином викликати до себе жалість, нібито, все про неї ноги витирають; що у неї немає грошей. І таким чином, вона знущається над іншими людьми. Любить знущатися, витончений садизм. «Любив принижено зізнаватися у своїх гріхах.» Прекрасні психологи – люди їм вірять, хоча інші люди і розуміють, що він бреше, а все одно вірять. Як? «Зозуля, скільки мені років жити?» – всі розуміють, що зозуля бреше, а все одно, як би вірять. Зозулі грають на марновірстві людському, вона користується забобонами, користується забобонність інших, обманює. Вона чудово грає на почуттях людей. Слабинку відчує і починає за неї розкручувати. Дуже розважливий; гравець по натурі. Знає, на що ставити. Його ні на чому не впіймаєш. Чудова казуїстика; моторошне марнославство. Таким чином, він вміє дуже тонко і нахабно зомбувати людей. Як правило, зозулі дуже рано старіють і виглядають старше своїх років. Це не одуди, які досить моложавы – зозулі рано старіють, лисіють, стають «неживим».

Зозулі – типові храфстры. Вони страшні демагоги, дуже люблять сперечатися, себе ж у всьому звинувачувати, хоча вони завжди і у всьому праві. Вони тобі завжди доведуть, що вони праві, а ти не прав. Розумом розумієш, що вона тобі нахабно бреше, але бреше вона так обеззброююче, солодкаво й тонко, що ти навіть починаєш звинувачувати себе. Начебто вже ти винуватий. Вона з тобою так розмовляє, вона взагалі з усіма так розмовляє, ніби людина вже спочатку винен. Невідомо чому, але винен. Це її дуже тонкий психологічний хід. Вона засуджує всіх, а сама вона завжди права. Як правило, зозуля погано вмирає: в неї погана смерть, болюча, довга, болісна.


Залишити відгук