Юлія Значення Імені

Юлія — дуже товариська і непосидюча особистість, яка завжди на виду. Вона ніколи не зупиняється на досягнутому і прагне до загального визнання, але почуття такту зобов’язує її поважати найсильнішого. Юлія мудра і неясна зовні, проте характер її примхливий. Дуже захоплена всім фантастичним і надприродним. Досить добродушна, схильна до благодійності, охоче ділиться з іншими.

Характеристика імені Юлія

Відповідний знак Зодіаку: Рак .

Покровительствують планета: Сатурн .

Домінуюча стихія Фен-шуй: Земля .

Талісман-камінь, мінерал, метал: Бурштин.

Талісман-колір: Жовтий.

Талісман-дерево: Дуб.

Талісман-рослина: Соняшник.

Талісман-тварина: Бабка.

Найбільш вдалий день: Неділя.

Щасливий час року: Літо.

Особливості характеру: Сприйнятливість, Стриманість, Упертість, Нерішучість, Делікатність.

Весняна Юлія — чутлива особа, у якої добре розвинені фантазія і уява. Вона любить щось створювати, творити і різнобічно розвиватися. З нею цікаво спілкуватися, тому у неї багато друзів. Чоловіку, який вирішить з нею створити сім’ю, буде нелегко, оскільки доведеться ділити свою обраницю з численними друзями, що може стати справжнім «каменем» спотикання.

Річна Юлія добра, вона володіє невичерпним запасом ласки і терпіння, завжди з повагою ставиться до близьких людей. Для цієї жінки головне – дотримуватися життєвих принципів, яких вона ніколи не зраджує. Річна Юлія має підвищене почуття справедливості і завжди заступиться за слабкого, але в той же час без причини вона не буде втручатися в чужі справи.

Осіння Юлія — замкнута, мім та практична натура. У зрілому віці вона може захопитися численними романами, однак ці відносини осінньої Юлії нічого не будуть приносити, крім розчарування. Їй не вистачає розсудливості, яке повинне поєднуватися з її практичним і прагматичним складом розуму.

Зимова Юлія — цілеспрямована, організована і розумна жінка, яка до чоловіків ставиться найчастіше холодно і стримано. Вона велику увагу надає інтимних стосунків, але в той же час це надзвичайно романтична натура, яка мріє про чистої любові і може піти на багато чого заради цього прекрасного почуття.

Характер імені Юлія

З ранніх років володарка цього красивого імені демонструє свій характер. Юлія обидчива, плаксива, вередлива і вперта. Не соромиться дражнити інших дітлахів, прямо вказуючи на їх недоліки. Сперечатися з нею марно і навіть небезпечно, так як у гніві вона може побити будь-кого. Однак навіть така дитяча агресія швидко стихає, і вона знову стає доброю і вразливою дівчинкою.

Юлія завжди товариська, радіє новим знайомствам, які легко заводить. Але ця риса іноді грає проти неї з-за зайвої довірливості. Батькам краще бути в курсі, з ким дружить і спілкується дочка. Будучи неймовірною вигадницею, вона часто стає першим в різних дитячих витівки. Причому розвинена фантазія і розум дозволяють їй без праці виходити сухою з води у всіх ситуаціях.

З віком природжена бунтарка стає більш спокійною. Юлія, як і раніше популярна у колі друзів та однокласників. Правда, іноді трапляються сплески емоцій, коли вона може безпричинно нахамити і серйозно образити кого-небудь. Подумавши, Юля усвідомлює свої помилки і сама прийде просити прощення.

В крові у неї тече кров амазонки. Вона любить пригоди і авантюри і рідко прислухається до чужої думки. Будь-які переконання марні: якщо вона щось задумала – все зробить по-своєму. Але друзі її обожнюють і ніколи не занудьгують з нею. Юлія – справжній вулкан, в якому кипить енергія, і їй просто необхідно вирватися назовні.

Позитивні риси імені Юлія: Юлія обдарована унікальним почуттям гумору, гострим розумом, спостережливістю, кмітливістю. Вона здатна проявляти таку спритність, що завжди «вийде сухою з води».

Негативні риси імені Юлія: Юлія схильна до ризику, авантюр, спекуляцій, до прийняття поспішних рішень, до нестриманості і роздратованості, внутрішньої напруженості. Основна небезпека для імені Юлія — небажані знайомства, з-за яких Юлія може потрапити в біду раніше, ніж відчує недобре.

Захоплення та хобі

Носій цього імені захоплюється читанням книг, причому тематика творів має велике значення. Перевагу Юлія віддає фантастики, містики, тобто всього незвичайного. Любить читати історичні романи, уявляючи себе то графинею, то княжною. Також вона цікавиться всім, що пов’язано з містикою і магією. Вона веде активний спосіб життя, часто йде у великий спорт і робить дуже великі успіхи. Іншими захопленнями є все, що стосується будинку – від декору інтер’єру до приготування страв (до речі, теж фантастичних і незвичайних).

Професія і бізнес

Володарка імені Юлія, як правило, має гострий розум, глибокий інтелект і відмінну пам’ять, що дозволяє їй чудово проявити себе будь-якій сфері діяльності. Вона чудово розбирається в торгівлі, управлінні банком та інших комерційних починаннях. З неї виходить хороший менеджер, продюсер і навіть актриса. Не буде зайвим з ранніх років долучати дитину до спорту. В майбутньому вона може проявити себе у фігурному катанні, спортивних танцях.

В бізнесі Юлію чекають успіх та досягнення фінансового благополуччя. Але успіх підприємства гарантований лише за умови, що вона буде розсудливо ставитися до заробленим коштам, адже власна справа вимагає від людини максимальної концентрації і економії.

Психіка і здоров’я

Жінки з ім’ям Юлія найчастіше меланхоліки. Юлія – неконфліктна жінка, яка всіляко уникає протистояння в будь-якому вигляді. Вона трохи замкнута, що заважає їй відстоювати свою точку зору до переможного кінця. Але їй це і не потрібно, тому що Юлія впевнена в тому, що в суперечці істина не народжується, а тому не слід витрачати на це марне заняття свій дорогоцінний час. Характер Юлії в зрілому віці зазнає змін, причому не в кращу сторону, а пов’язано це з новими перешкодами в житті, з якими вона, тим не менш, справляється з притаманним їй гідністю. Вона ставить перед собою чітку мету: цей світ належить тільки їй та її родині, а решта – суєта.

В цілому, здоров’я Юлії хороше. Вона витривала і невтомна дівчинка. У дитинстві варто особливу увагу приділити захворювань верхніх дихальних шляхів, це вразливе місце, інакше в зрілому віці недуги можуть стати хронічними. Також слід подбати про стан зубів дитини – дівчинка піде на будь-які хитрощі, тільки б не потрапити в крісло до стоматолога. У зрілому віці можуть турбувати проблеми з серцем, підшлунковою залозою і набряклістю ніг.

Секс і любов

Ім’я Юлія і любов – це майже синоніми. З ранніх років у неї багато шанувальників, адже серед її друзів сильна стать переважає. Однак це не заражає її зірковою хворобою: ставлення оточуючих сприймається як належне і з гідністю. Юлії подобаються чоловіки з твердим і жорстким характером, які можуть постояти за себе і взяти під захист своїх близьких і улюблених людей. Вона ніколи не піддається пориву першої закоханості і підходить до відносин з чоловіками обережно, керуючись, насамперед розумом. Чоловік Юлії повинен бути дуже терплячим і готовим до її педантичності. Також у нього не повинно бути шкідливих звичок – Юлія не терпить нехлюйства і розглядає свого чоловіка як людину принципів.

Юлія веде себе досить стримано в інтимних стосунках, але це відбувається до тих пір, поки вона не знайде собі ідеального партнера. Але варто зустрітися на шляху того єдиного, як чуттєвість і пристрасть розносять це зовнішній спокій в одну мить. Якщо чоловік їй підходить в сексі, то Юлія цілком може стати справжньою жрицею любові, повної бажань і пристрасті.

Сім’я і шлюб

Серце Юлії не так вже просто завоювати: вона від свого залицяльника вимагає чимало уваги до себе, тому майбутньому чоловікові доведеться неабияк постаратися, щоб підкорити її серце. Щасливе і вдале заміжжя для Юлії може стати без перебільшення сенсом її життя. Вона здатна стати старанною господинею і всіляко підтримувати свого чоловіка в усіх його починаннях. В цьому плані Юлія підходить чоловікові, який хоче бачити у своїй дружині виключно домогосподарку, яка виховує дітей і стежить за порядком в будинку.

Зазвичай сімейне життя у Юлії складається як не можна краще. Поруч з нею виявляється лише гідний кавалер, оточує її турботою і любов’ю. Але і йому доводиться несолодко: чоловікові, який вирішив пов’язати з представницею цього імені свою долю, варто критично оцінити свої достоїнства. Її характер такий, що вона ніколи не потерпить грубості. Але ще більшу огиду викликає у неї безвольний мамин синок. Такій жінці як Юлія потрібно відповідати. У побуті вона – ідеальна господиня, турботлива дружина і мати. Гостей вражає як чудовою кухнею і зі смаком оформленим інтер’єром житла, так і атмосферою тепла, затишку і доброзичливості.

Гороскоп імені Юлія

Юлія-Овен – це ефектна і щира жінка, любляча блиск, популярність і увагу, заради яких готова піти на багато чого (про таких людей кажуть — готові «йти по трупах»). А адже Юлія-Овен ще вміє підлаштовувати під себе людей і спритно ними маніпулювати. Сьогодні вона може вправно прикидатися справжньою зіркою, роздаровувати посмішки і бути відкритою для всіх, а завтра стане жорсткою і істеричною особою, яку буде дратувати все навколо. Особливо їй лестять елегантні залицяння чоловіків і їх нескінченне обожнювання, тому обранець Юлії-Овна повинен невпинно захоплюватися нею.

Юлія-Телець – настирна і самозакохана жінка, яка вміє дуже гарно «пускати пил в очі» (часто дуже важко сумніватися в правдивості її слів). А після того, як Юлія-Телець повністю переконає всіх у своїй правоті, обов’язково скористається своїм впливом в корисливих цілях. У неї великі амбіції, до яких додаються натиск та наполегливість, допомагають їй досягати поставлених цілей, якими б утопічними вони не здавалися. Юлія-Телець ніколи не відступить від наміченого плану, чого б їй це не коштувало. Вона любить щедрих чоловіків, задаривающих її подарунками та увагою оточуючих, але натомість не готова віддавати всю себе без залишку.

Юлія-Близнюки – несерйозна, неспокійна і трохи артистична жінка, яка готова де завгодно і перед ким завгодно зіграти будь-яку роль. По натурі Юлія-Близнюки – авантюристка, яка любить розваги і веселу необтяжливу життя. Ідей і пропозицій у Юлії-Близнюки завжди хоч відбавляй – вони стоять і оригінальні, але робити що-небудь для їх реалізації вона не в змозі. Якщо вона задумає яку-небудь справу, то можна бути впевненим в тому, що вона кине його, не завершивши до кінця. Аналогічна ситуація складається і на особистому фронті: романів Юлії-Близнюки немає числа, при цьому вона рідко закохується в свого обранця.

Юлія-Рак – це манірна, брюзгливая і навіть трохи неврівноважена жінка, яка може вийти з себе при невеликих проблеми. Юлія-Рак цінує спокійний уклад життя, тоді як будь-які зміни дратують її. Вона грунтовно підходить до будь-якій справі, але через свою повільність часто не встигає завершити намічене у встановлений термін. Юлія-Рак любить буркотливо скаржитися на те, що робота дуже важка і дуже втомлива. Їй подобається, коли на неї звернені всі погляди навколо, коли в ній потребують. Вона вміло кокетує і фліртує, чим притягує до себе представників чоловічої статі. Юлії-Раку властиво занадто рано і необдумано виходити заміж.

Юлія-Лев – це чудове поєднання зірок і імені. Юлія-Лев – яскраве, сліпуче красива, самолюбна і впевнена в собі жінка, якій забезпечений успіх у будь-якій справі. Вона з легкістю зачаровує оточуючих її людей і може користуватися в своїх корисливих цілях. Дивно те, що завдяки своєму шарму вона примудряється викликати у людей не тільки повагу, але і захоплення. Юлія-Лев – майстерна спокусниця, яка вміє користуватися своїми чарами, тому нестачі шанувальників вона не відчуває. Але чоловікам варто побоюватися цієї яскравої интриганки, приручити яку зможе лише сильний і вольовий чоловік.

Юлія-Діва – горда, прагматична і поміркована особистість, у якої слова ніколи не розходяться з діями, при цьому чужа думка її не хвилює. Юлія-Діва відрізняється своїм прагненням міцно стояти на ногах», адже матеріальні блага для неї вкрай важливі. З людьми вона нерідко спілкується зі сходженням, ставлячи себе вище інших, чим викликає загальне роздратування. Юлія-Діва – надто самозакохана особа, яка вважає себе чарівною і незамінною. Таке завищена зарозумілість призводить до того, що до чоловіків вона пред’являє надзвичайно високі вимоги. Ніхто їй не може догодити, ніхто не відповідає її ідеалу, але вона не втрачає надії на те, що в її житті з’явиться ідеальний чоловік, заради якого вона стане м’якою і слабкою жінкою.

Юлія-Ваги – це чарівна, м’яка, тиха, спокійна, але при цьому незалежна жінка, яка в змозі обворожить абсолютно будь-якої людини. З Юлією-Терези завжди приємно спілкуватися, адже найчастіше прості бесіди з нею можуть залишити тільки хороші враження. Вона вміє розташувати до себе людину, їй з легкістю довіряють свої таємниці навіть незнайомі люди. Але при спілкуванні з Юлією-Ваги слід бути обережним, адже найчастіше за маскою доброї порадниці і вдячної слухачки ховається жорстка натура, яка знає собі ціну. Вона часто підбудовується під своє оточення, намагаючись підтримувати імідж добродушною жінки.

Юлія-Скорпіон – це владолюбна і недружня особистість, з якої майже неможливо домовитися. Її цікавить тільки вона сама, її добробут і досягнення високого соціального статусу. До поставленим цілям вона йде стрімко й упевнено, змітаючи все і всіх на своєму шляху, забуваючи часто про принципи моралі. Юлія-Скорпіон в розмові з іншими людьми проявляє твердість і безцеремонність, тому її побоюються не тільки на роботі, але і вдома (вона різка і безкомпромісна, але справедлива). Поруч з нею зможе ужитися лише справді сильний і твердий духом чоловік, який зможе протистояти владності своєї обраниці.

Юлія-Стрілець – це відкрита й незалежна натура, яка йде по життю тільки вперед, не озираючись. Юлія-Стрілець категорична у висловлюваннях, причому неважливо, кому вони адресовані: начальника, чоловікові, дітям або просто сусіда. Критика її хоч і безжальна, але завжди справедлива. Її щиро люблять будинку і цінують на роботі. Любовні стосунки будує відкрито, цілком віддаючись їм, при цьому від свого партнера вона нічого не вимагає, оскільки і сама обіцяти нічого не буде (принаймні, до тих пір, поки не зустріне людину, з якою вирішить створити сім’ю).

Юлія-Козеріг – це рішуча, працьовита і трохи замкнута натура. Юлія-Козеріг може довго розмірковувати, перш ніж робити якісь кроки. У неї практичні погляди на життя, тому вона рідко помиляється у виборі коханого чоловіка, і у виборі професії. Юлія-Козеріг не любить відкривати свою душу оточуючим, так і переживати з-за чужих проблем теж не буде. Вона живе в своєму відокремленому світі, в якому є місце тільки самим близьким людям. Дружина Юлія-Козеріг вибирає собі раз і назавжди, залишається йому вірною при будь-яких обставин.

Юлія-Водолій – це скритна і своєрідна жінка, схильна до депресій. Юлія-Водолій постійно намагається бути непомітним і виражає досконалу байдужість до влади і загальної уваги. Як тільки хтось спробує проникнути в її внутрішній світ, то відразу ж отримає відсіч. Вона ніколи не юлит і говорить все, що думає, в обличчя, не замислюючись про наслідки, тому спілкування з нею оточуючі намагаються уникати. Її чоловік повинен бути люблячим, турботливим і ніжним, щоб розтопити в серці лід.

Юлія-Риби – чуттєва, з фантазією і наділена прекрасною інтуїцією натура Юлії-Риби дозволяє приймати життя без зайвих фарб. Вона прагматична і розважлива, що допомагає їй уникнути багатьох помилок і досягти стрімкого кар’єрного зростання. До будь-якій справі вона підходить творчо, тому як рутинні заняття не переносить. Юлію, народжену під знаком Риби, можна назвати замкнутої і необщительной, тому різкі зміни, нові знайомства і галасливі компанії їй не по душі. Створити сім’ю вона зможе лише зі спокійним і урівноваженим чоловіком.

Сумісність імені Юлія з чоловічими іменами

Юлія і Олександр – в цієї цікавої парі між партнерами присутній міцний духовний зв’язок, який не можуть розірвати ні образи, ні проблеми ззовні. Життя Юлії та Олександра сповнена відкриттів і звершень. Вони не зупиняються на досягнутому і прагнуть до саморозвитку, що робить їх відносини багатогранними.

Юлія та Олексій – це творчий тандем, в якому не зустрінеш традиційних поглядів на сімейне життя. Вони незалежні і волелюбні, що не заважає їм створити воістину міцний союз, в якому немає місця недовіри. Юлія і Олексій дорожать своєю любов’ю, тому намагаються її не тільки зберегти, але і розпалити ще більше.

Юлія і Андрій – оптимісти по натурі, Юлія і Андрій завжди йдуть по життю легко, спільно долаючи труднощі, які постають на їхньому шляху. Вони відкриті і щирі, енергійні і готові до підкорення нових вершин, що робить їх життя цікавим і різноманітним.

Юлія і Дмитро – запальний і потайний Діма душі не чує в своїй веселій і часом легковажною Юлії. Проте надмірна емоційність партнерів може зробити цей союз нестерпним для обох. До того ж в обох яскраво виражені лідерські якості, що також може негативно позначитися на відносинах.

Юлія та Євген – у відносинах Юлії та Євгена немає місця стабільності і спокою. Навпаки, їх спільне життя більше нагадує пристрасний роман, що не заважає їм насолоджуватися один одним і таким форматом відносин. Головне – знайти ту «золоту» середину, при якій обом буде комфортно і затишно.

Юлія і Олег – це сильна і владна пара, в якій Юлії та Олегу буде важко співіснувати разом, незважаючи на схожість характерів та інтересів. А всьому виною боротьба за внутрисемейную влада. Якщо обидва зможуть впоратися зі своєю владністю, то такий союз буде довгим і міцним.

Юлія і Володимир – цей багатогранний союз будується, насамперед, на духовною складовою. Обох цікавлять питання світобудови і пошуку себе в цьому світі. Юлія і Володимир живуть в гармонії з собою і навколишнім світом, вони відкриті і щирі. Для сімейного щастя у них є всі складові – це любов, вірність і повагу.

Юлія та Ігор – це дуже цілеспрямована і енергійна пара, яка може підкорити разом будь-які вершини. Юлія та Ігор працьовиті і відповідальні, для них сім’я – найбільша цінність, яку вони бережуть, працюючи на її процвітання. Такий тандем може стати вкрай вдалим.

Юлія і Михайло – для цієї пари кожен новий день – це привід для радості. Юлія і Михайло вміють об’єктивно оцінювати свої сили і можливості, тому не ставлять перед собою нездійсненних завдань, що дозволяє їм раціонально витрачати свою енергію, сили і час. Вони працюють спільно для досягнення поставлених цілей, що допомагає їм зміцнити відносини.

Юлія і Максим – в цьому тандемі зійшлися дві протилежності – імпульсивна і романтична Юлія, а також практичний і розважливий Максим. Жінці в цьому союзі потрібні пристрасті та емоції, тоді як чоловікові хочеться спокою і стабільності. Не дивно, що ці двоє рідко знаходять компроміс, що дозволяє створити міцну сім’ю.

Юлія і Микола – турботливий Микола душі не чує в своїй обраниці, тому готовий заради неї на звершення подвигів. Він оточує її турботою і любов’ю, що так необхідно безтурботної Юлії, яка любить свого чоловіка за мужність, силу характеру і ніжність. Ця гармонійна пара просто створена один для одного.

Юлія та Сергій – цей міцний союз заснований на стабільності, повазі, любові і розумінні. Юля і Сергій не борються за лідерство, воліючи партнерство протистояння. Вони підтримають один одного у будь-яких починаннях і завжди підставлять любляче і надійне плече.

Юлія і Віктор – для того, щоб цей непростий союз був щасливим, Юлія має дещо стримати свої кар’єрні амбіції, а Віктор – змиритися з надмірною емоційністю своєї партнерки. Якщо цього не відбудеться, то навіть чудова сексуальна сумісність не зможе врятувати цей союз.

Юлія і Денис – для Юлії та Дениса основою відносин є любов і турбота, а ось грубості і зневаги вони не допустять. Обидва вразливі, чуттєві і вразливі, що може ускладнювати спільне життя. В цілому їх союз гармонійний і міцний, адже Юлія і Денис люблять один одного тією ніжною і трепетною любов’ю, яка з роками не слабшає.

Юлія і Антон – чарівний Антон заради збереження миру і спокою в родині готовий не тільки поступитися лідерством Юлі, але і стати її вдячним слухачем, який піде на все, лише б його другій половинці було затишно і комфортно поруч з ним. У їхній родині немає місця сварок і образ, оскільки вони вміють вести діалог.

Юлія і Віталій – безперечно, Юлія і Віталій – яскрава пара, у відносинах якої немає спокою і стабільності, а є пристрасть і емоційність. Однак для створення міцної сім’ї однієї лише сексуальної сумісності мало, тому рано чи пізно побутові відносини і протилежність характерів дадуть про себе знати, що може закінчитися розривом відносин.

Юлія та Юрій – відносини Юлі і Юри воістину експресивні й багатогранні, адже в них вирує водоспад почуттів та емоцій, які не завжди вдається направити у правильне русло, що може обернутися розпадом пари. Але все ж цей союз може бути міцною, якщо обидва зможуть приборкати свої почуття і забути про своїх лідерських позиціях.

Юлія та Ілля – активна і енергійна Юлія бачить в Іллі ту спокійну гавань, в якій можна перечекати шторм і відпочити від стрімкості сучасного життя. При цьому Юлю далеко не завжди влаштовує спартанське спокій Іллі і його розсудливість, та й чоловікові в цьому союзі хочеться відчувати турботу і ніжність, на які у Юлі просто не залишається часу.

Юлія і Вадим – в цьому союзі Юля і Вадим можуть бути дійсно щасливими, адже вони не тільки доповнюють один одного, а й мають загальні інтереси і цінності, тому і в їх сім’ї панує повне взаєморозуміння. Це той рідкісний випадок, коли партнерів можна назвати ідеальними друзями, коханцями і батьками.

Юлія та Іван – у відносинах Юлії та Івана немає нестримною і всепоглинаючої пристрасті. Їх почуття більш глибоке і міцне, адже воно ґрунтується на спільних інтересах і прагненні створити міцну сім’ю. Для них важливі такі складові як стабільність, спокій і матеріальний добробут.

Юлія та Артем – цей творчий тандем може бути вдалим, а може, навпаки, не витримати випробування часом і обставинами. Справа в тому, що Юля і Артем занадто легковажно ставляться до життя, приймаючи всі її дари як належне, при цьому особливо не прагнуть працювати заради досягнення поставлених цілей.

Юлія і Руслан – активний Руслан по натурі своїй лідер, який звик все і всіх контролювати і підпорядковувати своїй волі. Однак Юлію не влаштовує така позиція, що суперечить її романтичною і вразливою натурою. Врятувати ці відносини можуть пом’якшення характеру Руслана і вміння Юлії закривати очі на недоліки свого обранця.

Юлія і Кирило – життя цієї цікавої пари наповнена барвами, адже Юля і Кирило – справжні авантюристи, які щодня намагаються перетворити на свято. Їх життєрадісність допомагає їм з легкістю справлятися з багатьма бідами та негараздами, при цьому з будь-якої ситуації вони намагаються винести життєвий урок. Цей союз міцний і надійний.

Юлія та Анатолій – відносини в цій парі найчастіше починаються не з пристрасті і закоханості, а з дружнього спілкування, оскільки Юлія та Анатолій вкрай розбірливі у виборі своєї другої половинки. Але такий підхід до побудови сім’ї дозволяє їм створити по-справжньому дружній і міцний оплот любові, в якому будуть панувати затишок, тепло і ніжність.

Юлія та Станіслав – такий союз довговічний і дуже міцний, адже обидва люблять один одного, причому намагаються якомога частіше проявляти свої ніжні почуття по відношенню один до одного. Їм добре разом в їх маленькому світі любові і злагоди. Саме аура спокою, що панує в сім’ї у Юлії та Станіслава, допомагає їм досягти успіху не тільки вдома, але і на роботі, що позитивно позначається на добробуті їх союзу в цілому.

Юлія і Валерій – уважний і надійний Валерій здатний завоювати серце незалежної Юлії, оточивши її турботою і ніжністю. Юля відповість своєму обранцеві безмежною ласкою і любов’ю. Саме з Валерієм вона буде готова не тільки забути про кар’єру, але і присвятити себе повною мірою чоловікові та дітям.

Юлія і Василь – нетерплячий і активної Юлії в один прекрасний момент може набриднути життя з неквапливим і педантичним Василем. Якщо амбіційність Юлі візьме верх, і вона зможе «вдихнути» життя у свого обранця, то такий союз цілком може стати міцним. Але якщо Василь не зможе підлаштуватися під спосіб життя своєї другої половинки, то вона просто-напросто знайде йому заміну.

Юлія і Микита – цей гарячий і досить незвичайний союз сповнений протиріч: сьогодні Юля і Микита будуть шалено любити один одного, а завтра пристрасно ненавидіти. Тому їх спільне життя нагадує вулкан, який то затихає, то вивергається зі страшною силою, але при цьому продовжує жити своїм особливим життям. Однак приходить час, коли їх темпераментні відносини зазнають краху.


Залишити відгук